Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way MT Sport SkiGo

50. Jizerská 50. w relacji naszego czytelnika

środa, 22 lutego 2017 w Relacje
Kolejny nasz czytelnik opisuje swój udział w maratonie narciarskim w Czechach. Tym razem publikujemy wspomnienia z jubileuszowej Izerskiej Pięćdziesiątki. Największy czeski bieg zaliczany do Worldloppet oraz Visma Ski Classic jest lubiany przez Polaków. W 2017 roku aż 51 naszych rodaków ukończyło ten prestiżowy maraton. Jeden z nich dzieli się z nami swoimi wrażeniami.

Biegiem na 15 km zakończył się tegoroczny sezon Enervit Classic

sobota, 18 lutego 2017 w Relacje
W sobotę 18 lutego 2017 roku w Jakuszycach odbył się ostatni z trzech biegów zaliczanych do cyklu Enervit Classic 5-10-15. Bieg na najdłuższym dystansie cieszył się najwyższą frekwencją w cyklu - blisko 300 uczestników. Zawody były finałem serialu, po którym wyznaczono zwycięzców w klasyfikacjach generalnych.

Legierski i Sujak wygrywają XXVIII Bystrzycki Bieg Narciarski

niedziela, 12 lutego 2017 w Relacje
W niedzielę 12 lutego 2017 roku w Spalonej w Górach Bystrzyckich po raz dwudziesty ósmy odbył się Bystrzycki Bieg Narciarski. Zawodnicy ścigali się na nominalnym dystansie 15 km (faktycznie 12,5 km) dowolną techniką. Zwyciężyli Grzegorz Legierski (team nabiegowkach.pl) i Renata Sujak (Runski Duszniki-Zdrój).

Mgła i odwilż podczas nowotarskiego IX Biegu Podhalańskiego nie wystraszyły uczestników

sobota, 04 lutego 2017 w Relacje
W mglistą sobotę 4 lutego w Nowym Targu po raz dziewiąty odbył się Bieg Podhalański. Największe po Biegu Piastów otwarte polskie zawody w biegach narciarskich przyciągnęły blisko 650 uczestników. Rywalizowano techniką klasyczną na dystansach 5 km, 15 km i 20 km.

"Granice przełamane naturalnie", czyli wrażenia z Karlovskiej 50.

czwartek, 02 lutego 2017 w Relacje
Zastanawialiście się co czuje i przeżywa uczestnik biegu, który startuje w trudnymmaratonie narciarskim, żeby pokonać własne ograniczenia i wejść na kolejny stopień wtajemniczenia? Swoją osobistą relacją z Karlovskiej 50. dzieli się z nami nasz czytelnik z Kluczborka.

Setka pod Szczelińcem, czyli V Bieg Franza Pabla w Karłowie

poniedziałek, 30 stycznia 2017 w Relacje
W niedzielę 29 stycznia 2017 w Karłowie w Górach Stołowych odbył się V Bieg Narciarski im. Franciszka Pabla. Zawodnicy rywalizowali dowolną techniką na tradycyjnym dla tej imprezy dystansie 20 km. Nowością był bieg techniką klasyczną na 10 km, który przyciągnął większość startujących.

Zimny Enervit Classic 10 km wygrywają Jakub Mroziński i Kasia Witek

sobota, 28 stycznia 2017 w Relacje
Blisko 210 osób wzięło udział w drugim biegu cyklu Enervit Classic w sobotę 28 stycznia w Jakuszycach. W mroźną i wietrzną pogodę w zawodach techniką klasyczną na dystansie 9 km zwyciężyli Jakub Mroziński (Startski) i Katarzyna Witek (team nabiegowkach.pl / TN Biegówki Wesoła).

Robert Faron i Urszula Jarząbek zwyciężyli w II Biegu Tatrzańskich Kurierów

czwartek, 26 stycznia 2017 w Relacje
W zawodach, które odbyły się w niedzielę 22 stycznia 2017 roku w Zębie, wystartowało niewielu zawodników. Za to mogli cieszyć się prawdziwą, sportową rywalizacją, piękną scenerią i ciekawymi nagrodami.

Najzimniejsze zawody ostatniego pięciolecia, czyli Enervit Classic 5 km

sobota, 07 stycznia 2017 w Relacje
Od pięciu lat w Polsce nie było takiej zimy. Pomimo mrozu sięgającego kilkunastu stopni w sobotę 7 stycznia w Jakuszycach ponad 200 osób wzięło udział w pierwszych zawodach trzyetapowego cyklu biegów Enervit Classic. Bieg techniką klasyczną na 5 km był także pierwszymi otwartymi zawodami dla biegaczy narciarskich w 2017 roku.

Mimo odwilży w IV Pucharze Kościeliska wystartowało blisko 140 zawodników

poniedziałek, 12 grudnia 2016 w Relacje
Ciepłe powietrze, które pod koniec ubiegłego tygodnia przyszło do Polski, niemal w całości wytopiło śnieg w Kościelisku. Dzięki ciężkiej, kilkudniowej pracy organizatorów udało się ocalić trasę Pucharu Kościeliska, pierwszych zawodów sezonu, które odbyły się 11 grudnia 2016 roku pod Tatrami. Warunki były bardzo trudne, a zawodnicy ścigali się dosłownie na resztkach śniegu.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Dzisiaj
Olo odpowiedział(a) w temacie Odp: Odkupię numer na 15 CT 24.02 na forach.
11:06
Wczoraj
4 dni temu
pawkrm utworzył(a) nowy temat Sklepy w Krakowie na forum.
04:16
Więcej
Więcej

lubią nas