Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way MT Sport SkiGo

Rowery, kije i nartorolki - tak startowano w I Ustrońskim Triatlonie Górskim

poniedziałek, 07 listopada 2016 w Relacje
Zawody po raz pierwszy organizowane w naszym kraju w formule połączenia trzech konkurencji typowych dla treningu biegaczy narciarskich odbyły się 5 listopada 2016 roku w Ustroniu przy pięknej pogodzie. Na rowerze, w biegu z kijami i na nartorolkach ścigało się blisko 40 uczestników.

Słonecznie, rodzinnie i dobroczynnie zakończono sezon startowy w Jakuszycach

sobota, 02 kwietnia 2016 w Relacje
Blisko 200 osób stanęło na starcie, ostatnich w tym sezonie zimowym, zawodów narciarskich organizowanych w Jakuszycach. Wśród nich biegacze bez nart i całe rodziny chcące spędzić słoneczną sobotę aktywnie. Całkowity dochód z wpisowego przeznaczony był na leczenie młodej narciarki z Jeleniej Góry.

I Bieg Narciarski Jagodna 2016, czyli jak zrobić zawody w kilka dni

poniedziałek, 21 marca 2016 w Relacje
I Bieg Narciarski Jagodna 2016 odbył się w niedzielę 20 marca 2016 roku w Górach Bystrzyckich. Został zorganizowany w ciągu kilku dni przez lokalnych miłośników narciarstwa biegowego w miejsce odwołanego przez włodarzy Bystrzyckiego Biegu Narciarskiego. Choć nie było czasu na promocję wydarzenia, w zawodach wzięło udział blisko 100 starszych i młodszych narciarzy.

Robert Faron i Katarzyna Witek historycznymi zwycięzcami biegu głównego SGB Ultrabiel

sobota, 12 marca 2016 w Relacje
W sobotę 12 marca 2016 roku po raz pierwszy w Polsce odbył się bieg narciarski na dystansie 60 km z biegami towarzyszącymi na 20 km i 10 km. Wszystkie techniką klasyczną. Do historii polskich biegów narciarskich przechodzą pierwsi zwycięzcy najdłuższego polskiego maratonu narciarskiego – Robert Faron i Katarzyna Witek – oboje z teamu nabiegowkach.pl.

Bolało, ale pokonałem ponad 50 km - wspomnienia debiutanta w Biegu Piastów

poniedziałek, 07 marca 2016 w Relacje
Biegacz uliczny, maratończyk, zadebiutował na najdłuższym dystansie w 40. jubileuszowym Biegu Piastów. Opisuje na łamach naszego portalu swoje przygotowania, emocje przed i w trakcie pokonywania 50 km na nartach biegowych. Ten dystans był dla niego nie tylko najdłuższym, jaki o własnych siłach przemierzył w życiu, ale w ogóle pierwszymi zawodami na nartach.

Opady śniegu pożegnały zawodników 40. Biegu Piastów

niedziela, 06 marca 2016 w Relacje
Zawodnicy biorący udział w niedzielnych - ostatnich dwóch biegach 40. Biegu Piastów - techniką klasyczną na 9 km i dowolną techniką na 25 km rywalizowali w padającym śniegu na zaśnieżonych trasach. Zimo, dlaczego przyszłaś tak późno!? W obu niedzielnych zawodach Biegu Piastów 6 marca 2016 roku pierwsi do mety dotarli Czesi.

Słońce witało finiszujących w biegu głównym 40. Biegu Piastów

sobota, 05 marca 2016 w Relacje
Cudowna pogoda i równie ciepła atmosfera. Tak zapamiętamy bieg na 50 km techniką klasyczną podczas jubileuszowego 40. Biegu Piastów. Rywalizację wygrali Szwajcar Toni Livers i Czeszka Adéla Boudíková. W zawodach wystartowało blisko 1500 uczestników.

Pierwsze w ostatnich 10 edycjach Biegu Piastów zwycięstwo Polki na średnim dystansie klasykiem

piątek, 04 marca 2016 w Relacje
Przy pięknej, słonecznej pogodzie odbyły się piątkowe biegi jubileuszowego Biegu Piastów. Blisko dwa tysiące narciarzy rywalizowało techniką klasyczną na dwóch dystansach, 25 km oraz 12,5 km.

Nocna Dziesiątka 40. Biegu Piastów w zimowej aurze

wtorek, 01 marca 2016 w Relacje
W ostatni dzień lutego pogoda sprawiła niespodziankę uczestnikom Nocnej Dziesiątki, biegu wieczornego zaliczanego do Rodzinnego Pucharu Biegu Piastów. Zawody w gęstych opadach śniegu wygrali Daniel Iwanowski i Kamila Boczkowska.

Biegami techniką klasyczną na krótkich dystansach rozpoczęto 40. Bieg Piastów

niedziela, 28 lutego 2016 w Relacje
W ostatni weekend lutego 2016 roku w Jakuszycach rozpoczął się Festiwal Narciarstwa Biegowego, czyli 40. Bieg Piastów. W zawodach rozgrywanych techniką klasyczną, skierowanych głównie do mniej zaawansowanych biegaczy narciarskich, w tym początkujących i rodzin, ścigano się w sobotę na 10 km i niedzielę na 15 km.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Dzisiaj
Olo odpowiedział(a) w temacie Odp: Odkupię numer na 15 CT 24.02 na forach.
11:06
Wczoraj
4 dni temu
pawkrm utworzył(a) nowy temat Sklepy w Krakowie na forum.
04:16
Więcej
Więcej

lubią nas