Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Narciarze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

opublikowano: 11 stycznia 2018 autor: Redakcja
Wszyscy biegacze, którzy chcieliby dołożyć od siebie cegiełkę dla WOŚP mogą pobiec w specjalnym charytatywnym biegu w Jakuszycach. Mogą również wylicytować narciarski gadżet na różnych aukcjach prowadzonych na rzecz Orkiestry.

Pobiegnij...

Już w najbliższą niedzielę 14 stycznia 2018 Stowarzyszenie Bieg Piastów zaprasza wszystkich narciarzy na charytatywny bieg, którego celem jest wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy zapowiadają wspólną zabawę, bez mierzenia czasu, nagradzania zwycięzców i publikowania wyników.

Szczegóły:

Wylicytuj...

Kto nie może wystartować w niedzielnym biegu, ma szansę wesprzeć finansowo Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy licytując narciarskie gadżety wystawione na aukcje w serwisie aukcje.wosp.org.pl. Do ciekawszych należą turystyczne narty Alpina z tradycyjnym zakopiańskim wzorem ufundowane przez polskiego dystrybutora marki oraz czapka Odlo z limitowanej edycji wraz z autografem Mistrza Świata Józefa Łuszczka, przekazana wraz z innymi gadżetami przez redakcję nabiegowkach.pl.

Jest też okazja dla bardziej zamożnych. Swoje wyjątkowe narty przekazała także Justyna Kowalczyk, z wiarą, "że środki z ich licytacji pomogą przynajmniej jednej osobie odzyskać zdrowie!" 

Wpłać...

Fundusz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wesprzeć także bezpośrednio, wpłacając pieniądze na konto bankowe.

 

zaktualizowano czwartek, 11 stycznia 2018 09:46
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Wczoraj
mariusz4451 odpowiedział(a) w temacie Odp: Sprzedam Nartorolki SKISKETT Classic na forach.
02:02
mariusz4451 odpowiedział(a) w temacie Odp: Szwecja na forach.
01:59
mariusz4451 odpowiedział(a) w temacie Odp: Norwegia na forach.
01:59
mariusz4451 odpowiedział(a) w temacie Odp: Włochy na forach.
01:58
Więcej
Więcej

lubią nas