Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Narciarze dla WOŚP 2019

opublikowano: 11 stycznia 2019 autor: Alicja Rolska
Wszyscy biegacze, którzy chcieliby dołożyć od siebie cegiełkę dla WOŚP mogą pobiec w specjalnym charytatywnym biegu w Jakuszycach. Mogą również wylicytować narciarski gadżet na różnych aukcjach prowadzonych na rzecz Orkiestry. Zachęcamy do wspólnego grania!

Pobiegnij...

Już w najbliższą niedzielę 13 stycznia 2019 Stowarzyszenie Bieg Piastów zaprasza wszystkich narciarzy na charytatywny bieg, którego celem jest wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy zapowiadają wspólną zabawę, bez mierzenia czasu, nagradzania zwycięzców i publikowania wyników.

Szczegóły:

Wylicytuj...

Kto nie może wystartować w niedzielnym biegu, ma szansę wesprzeć finansowo Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy licytując na aukcjach w serwisie aukcje.wosp.org.pl. Zachęcamy do licytowania narciarskich gadżetów wystawionych przez naszą redakcję już po raz siódmy. Można zdobyć m.in. plastron z autografami czołowych polskich biathlonistek albo czapeczkę z limitowanej wersji portalowych obozów. Zapraszamy!

Wpłać...

Fundusz 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wesprzeć także bezpośrednio, wpłacając pieniądze na konto bankowe fundacji WOŚP.

zaktualizowano piątek, 18 stycznia 2019 17:41
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas