Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way MT Sport SkiGo

W trzecią niedzielę lipca wystartuj w Kościelisku w Biathlonowym Nordic Walking

opublikowano: 14 czerwca 2017 autor: Redakcja
W niedzielę 16 lipca w Kościelisku pod Tatrami odbędą się po raz piąty Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking. Organizator zaprasza dorosłych oraz dzieci powyżej 10 lat.

Organizator, Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie Kościelisko, zaprasza dorosłych do pokonania z kijami 4,5 km oraz dzieci na krótszy dystans 3 km. Start zawodów w niedzielę 16 lipca o godz. 12. Mistrzowie Polski będą wyłonieni w sześciu kategoriach wśród kobiet i mężczyzn.

Atrakcją imprezy będzie strzelanie ze sportowych karabinków pod nadzorem zawodników Biatlonowego Klubu Sportowego Wojsko Polskie Kościelisko.

Mistrzostwa są otwarte – zarówno dla wytrenowanych „kijomaniaków" jak i dla amatorów. Każdy może doświadczyć wyjątkowych przeżyć, nie trzeba być strzelcem wyborowym ani mieć nadzwyczajnej kondycji. Liczy się udział w ciekawym wydarzeniu. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, ładne praktyczne termiczne opaski oraz szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród, a zwycięzcy na podium – trofea i wartościowe upominki.

Nagrodą główną w losowaniu będzie ufundowany przez Stowarzyszenie ekspres do kawy wartości ponad 1100 zł marki KRUPS. Będzie też niespodzianka dla uczestników z najliczniej reprezentowanej miejscowości spoza Powiatu Tatrzańskiego.

Zapisy online lub w biurze zawodów, opłata startowa 50 zł do 1 lipca, potem 70 zł.

Więcej informacji:

zaktualizowano wtorek, 20 czerwca 2017 16:36
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Dzisiaj
Olo odpowiedział(a) w temacie Odp: Odkupię numer na 15 CT 24.02 na forach.
11:06
Wczoraj
4 dni temu
pawkrm utworzył(a) nowy temat Sklepy w Krakowie na forum.
04:16
Więcej
Więcej

lubią nas