Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Zbuduj formę z nabiegowkach.pl będąc aktywnym przez cały rok [ZAPISY]

opublikowano: 16 marca 2018 autor: Redakcja
Chcesz dobrze biegać na nartach, uprawiać sport przez cały rok, poprawić wydolność, siłę całego ciała, zrzucić kilka kilogramów? Dołącz do całorocznego programu treningowego "Forma z nabiegowkach.pl", jedynego otwartego dla wszystkich programu dla osób dorosłych z całego kraju, w którym pod stałą opieką trenerską każdy może osiągać indywidualne cele sportowe za pośrednictwem narciarstwa biegowego.

Program Forma z nabiegowkach.pl został stworzony z myślą o osobach, które pragną być aktywne cały rok i uprawiać bezpieczną, zrównoważoną i wszechstronnie rozwijającą dyscyplinę sportu, jaką jest narciarstwo biegowe, ale bez nacisku na rywalizację. Ten projekt portalu nabiegowkach.pl skierowany jest do osób z całej Polski, w dowolnym wieku, także tych, które nie są jeszcze zaawansowane narciarsko i sportowo. Stworzyliśmy go na wzór przynoszącego bardzo dobre efekty szkolenia zawodniczego przy teamie nabiegowkach.pl. Przeczytaj więcej o szczegółach całorocznego programu szkoleniowego Forma z nabiegowkach.pl.

Przyłącz się do nas jeżeli

  • chcesz uprawiać bezpieczny i wszechstronny sport przez cały rok,
  • masz powyżej 18 lat,
  • zależy Ci na dobrej formie, zdrowiu, kondycji, sile, równowadze i umiejętności dobrego biegania na nartach,
  • możesz trenować u siebie kilka razy w tygodniu i raz na około 6 tygodni poświęcić cały weekend na wyjazdowe konsultacje z trenerem.

Istotnym elementem treningów w programie Forma z nabiegowkach.pl jest stały kontakt z trenerem, realizacja indywidualnych planów treningowych opracowywanych przez trenera, a także cykliczne spotkania trenującej grupy i kadry szkolenia. Zjazdy weekendowe odbywają się średnio raz na 6 tygodni, dwa razy w roku - w lecie i zimie - organizowane są tygodniowe obozy. Sprawdź harmonogram zjazdów i obozów.

Trenerem prowadzącym jest Marek Tokarczyk, instruktor związany z nabiegowkach.pl od początków pracy szkoleniowej naszego portalu. Ukochany i doceniany przez setki uczestników kursów narciarstwa biegowego organizowanych w ramach Obozów nabiegowkach.pl. Doskonały instruktor i pedagog obdarzony wyjątkowym talentem do zaszczepiania u każdego sportowej pasji. Treningi z Markiem zawsze są efektywne, a co ważne interesujące.

Drzwi otwarte

Jesteś zaawansowany?

Jeżeli czujesz się zaawansowanym sportowcem, masz już dobre przygotowanie motoryczne, siłowe i kondycyjne, dobrze biegasz na nartach, a Twoim celem jest przede wszystkim rywalizacja sportowa w biegach narciarskich i zależy Ci na poprawie wyników, być może odpowiednie będzie dla Ciebie szkolenie zawodnicze przy teamie nabiegowkach.pl. W tym samym czasie od 23 do 25 marca w Istebnej odbędą się drzwi otwarte dla dołączających do Szkolenia Zawodniczego.

Od 23 do 25 marca 2018 roku (od piątkowego wieczora do niedzielnego popołudnia - sprawdź program) organizujemy w Szklarskiej Porębie specjalny zjazd - drzwi otwarte - dla zainteresowanych dołączeniem do całorocznym programu treningowego "Forma z nabiegowkach.pl". Na zjazd ten zapraszamy wszystkich, którzy chcą lepiej poznać założenia programu, upewnić się, że udział w programie będzie dla nich dobrym wyborem, poznać bliżej trenera Marka Tokarczyka, uzyskać odpowiedzi dotyczące udziału w szkoleniu. Zapraszamy osoby początkujące, jak też mające już za sobą doświadczenia w bieganiu na nartach.

W trakcie zjazdu wykorzystamy doskonałe warunki śniegowe, jakie panują w Jakuszycach, by podciągnąć umiejętności biegania na nartach. Dla trenera będzie też okazja do zdiagnozowania rezerw każdego z nowych uczestników szkolenia i wyznaczenia ścieżki szkolenia w trakcie programu w ciągu roku.

Jeżeli czujesz się zaawansowanym sportowcem i narciarzem oraz zależy Ci głównie na rywalizacji sportowej i poprawie wyników, przeczytaj o drzwiach otwartych do Szkolenia Zawodniczego przy teamie nabiegowkach.pl, które odbędzie się od 23 do 25 marca w Istebnej.

Udział i zakwaterowanie

Udział w konsultacjach nie zobowiązuje do przystąpienia do szkolenia, ma na celu umożliwienie wszystkim chętnym zapoznanie się z trenerem, programem, metodami treningu, itd. Od nowych uczestników tego zjazdu pobieramy 150 zł za wszystkie zajęcia praktyczne i teoretyczne odbywające się przez cały weekend. Tym, którzy zdecydują się na przystąpienie do szkolenia bezpośrednio po tych konsultacjach, czyli w ciągu 7 dni od zakończenia konsultacji, przeksięgujemy tę wpłatę na rzecz składki za pierwszy okres uczestnictwa (kwiecień), czyli faktycznie te pierwsze konsultacje w marcu będą dla nich bezpłatne.

Dom na Białej Dolinie

ul. Wolności 11
58-580 Szklarska Poręba
tel. +48 75 761 26 77
www.domnabialejdolinie.pl

koordynaty: N50.836121, E15.502710

Wskazówki dojazdu
Najlepiej kierować się na stację kolejową Szklarska Poręba Górna, przejechać przez stację (minąć ją zostawiając po prawej stronie) i jechać dalej wzdłuż torów. Może się wydawać, że tam nie ma drogi, ale jest i można przejechać. Jakieś 100-150 metrów za wyjazdem ze stacji będzie mostek nad torami kolejowymi. Należy skręcić na ten mostek w prawo i przejść na drugą stronę torów. Dalej jedziemy wzdłuż torów około 1 km. Nasz hotel znajduje się przy drodze po lewej stronie (duży, jasno żółty budynek).

Należy również we własnym zakresie przyjechać, zakwaterować i żywić się na miejscu. Dla uczestników zjazdu na czas trwania konsultacji zorganizowaliśmy zakwaterowanie i wyżywienie w Domu na Białej Dolinie w Szklarskiej Porębie. Tam też będą odbywały się wszelkie spotkania i wykłady. Sugerujemy nocować także w tym miejscu. Koszt noclegu w pokoju dwuosobowym z dwoma posiłkami dla uczestników konsultacji wynosi 120 zł za dobę. Przyjeżdżających w pojedynkę zakwaterujemy w pokojach z uczestnikami tej samej płci i w miarę możliwości w podobnym wieku. Uczestnicy opłacają koszty zakwaterowania w pensjonacie samodzielnie w gotówce. Każdy może jednak swobodnie wybierać spośród bazy hotelowej miejscowości. Chęć zakwaterowania się razem z grupą w Domu na Białej Dolinie prosimy zgłaszać na formularzu zgłoszeniowym.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w zjeździe i ewentualnie w dalszej kolejności rozpocząć szkolenie w programie szkoleniowym "Forma z nabiegowkach.pl", należy:

Decyzję o rozpoczęciu szkolenia w całorocznym programie treningowym podejmiesz na zakończenie zjazdu. Jeśli postanowisz rozpocząć treningi, otrzymasz pierwszy program treningowy.

zgłaszam się

Więcej informacji

Opłata za udział w konsultacjach

Opłatę w wysokości 150 zł za udział należy wpłacać do 21 marca 2018 roku za pośrednictwem internetowej platformy tpay.com (transferuj.pl) lub przelewem bankowym na konto wydawcy portalu nabiegowkach.pl - organizatora szkolenia. Opłaty pobierane są w celu pokrycia kosztów organizacji spotkania i nie są zwracane w wypadku rezygnacji z udziału w zjeździe, jak też w dalszym szkoleniu. W wypadku podjęcia decyzji o przystąpieniu do programu i kontynuowaniu szkolenia w ciągu 7 dni od daty zakończenia zjazdu, opłata za udział w konsultacjach zostanie przeksięgowana na poczet składki za pierwszy miesiąc, czyli kwiecień.

Rachunek bankowy do wpłat

Szybka wpłata

Zrób bezpieczny i wygodny przelew internetowy z wykorzystaniem zaufanej platformy tpay.com. To najszybsza metoda przekazania środków.

Szybka wpłata 150 zł przez transferuj.pl

Odbiorca: XC4U, ul. Moniuszki 16 lok. 2, 51-610 Wrocław
Bank: ING Bank Śląski
Numer: 94 1050 1575 1000 0092 1933 7251
Tytułem: za szkolenie 23-25 marca, <imię i nazwisko>

 

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z organizatorami.

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Telefon: 535 234 332

Przeczytaj także Zasady całorocznego szkolenia nabiegowkach.pl

 

Program zjazdu 23-25.03.2018

Piątek 23 marca

17:00-18:30 przyjazdy uczestników
18:45 otwarcie
19:00 kolacja
21:00 spotkanie organizacyjne, zapoznanie z trenerem, omówienie programu weekendu oraz wszystkich zagadnień związanych z całorocznym programem treningowym

Sobota 24 marca

7:30 rozruch poranny
8:00 śniadanie
9:00 wyjazd do Jakuszyc
10:00-13:00 zajęcia na nartach biegowych
13:00-14:30 przerwa
14:30-16:30 filmowanie techinki biegu uczestników
16:45 powrót do hotelu
18:00 obiadokolacja
19:00 analiza wideo techniki biegu na nartach
20:30 wykład o dobieraniu i konserwowaniu sprzętu do narciarstwa biegowego

Niedziela 25 marca

7:30 rozruch poranny
8:00 śniadanie
8:45 przygotowanie do opuszczenia pokoi
9:30 wyjazd do Jakuszyc
10:00-14:00 zajęcia na nartach biegowych
14:15 powrót
14:30 zakończenie

zgłaszam się

zaktualizowano piątek, 16 marca 2018 17:51
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas