Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Obozy Lato 2013 - odpowiedzi na najczęstsze pytania

czwartek, 09 maja 2013 w Lato 2013
Zebraliśmy pytania, które najczęściej trafiają do nas od osób zainteresowanych udziałem w "letnich tygodniach treningowych nabiegowkach.pl" i publikujemy odpowiedzi na nie.

Gratis - pas KV+ z bidonem dla zapisujących się na czerwcowe i lipcowe obozy nabiegowkach.pl

wtorek, 21 maja 2013 w Lato 2013
Aby otrzymać za darmo niezwykle praktyczny pas biodrowy z bidonem, przydatny w aktywnościach Nordic w lecie i zimie, wystarczy zapisać się teraz na jeden z czerwcowych lub lipcowych turnusów otwartych letnich obozów nabiegowkach.pl i wpłacić zaliczkę.

Rozpoczynają się letnie tygodnie treningowe nabiegowkach.pl 2013

poniedziałek, 01 lipca 2013 w Lato 2013
W Tatrach trwa właśnie pierwszy z letnich otwartych obozów dla amatorów narciarstwa biegowego i aktywności Nordic. Uczestnicy "zgrupowania" mają już za sobą pierwsze treningi.

Podczas Aktywnego Nordic Urlopu w Kościelisku bawią się sportami Nordic

czwartek, 04 lipca 2013 w Lato 2013
Uczestnicy pierwszego w tym roku letniego turnusu w Kościelisku otrzymują pozytywny "wycisk". Przez ostatnie dni uprawiali Nordic Walking, Nordic Skating, trochę biegali i zaliczyli aż trzy dwutysięczniki. W czwartkowe popołudnie spotkali się też z Józefem Łuszczkiem.

Szukamy miejsca na letnie obozy sportowe nabiegowkach.pl [NAGRODA]

środa, 13 lutego 2013 w Lato 2013
Postanowiliśmy poprosić społeczność naszego serwisu o propozycje miejsc, w których mogłyby odbyć się letnie obozy treningowe nabiegowkach.pl dla czytelników portalu i wszystkich amatorów narciarstwa biegowego. Najlepszy pomysł nagrodzimy.

Podsumowanie pierwszego tatrzańskiego Aktywnego Nordic Urlopu

poniedziałek, 08 lipca 2013 w Lato 2013
W sobotę 6 lipca zakończył się pierwszy z tegorocznych turnusów obozów sportowych przygotowanych przez nasz portal. Aktywny Nordic Urlop upłynął pod znakiem doskonałej pogody, dużej porcji aktywności fizycznej i przede wszystkim dobrej zabawy.

Wyjedź z nami na letni obóz sportowy dla amatorów biegówek i zyskaj praktyczny pas z bidonem KV+

czwartek, 21 lutego 2013 w Lato 2013
Już po raz drugi portal nabiegowkach.pl zaprasza swoją społeczność na letni sportowy urlop. Na obozach będziemy się uczyć jak ruszać się cały rok, aby odnosić podobne korzyści zdrowotne jak na biegówkach i dobrze przygotować się do kolejnej zimy. Każdy uczestnik, który już teraz wyrazi zainteresowanie letnimi szkoleniami, otrzyma markowy pas biodrowy z bidonem.

Testy dla uczestników letnich obozów w Istebnej jak dla zawodników wyczynowych

wtorek, 09 lipca 2013 w Lato 2013
W sobotę 6 lipca w Istebnej w Beskidzie Śląskim odbyło się spotkanie kadry trenerskiej tegorocznych otwartych "Letnich obozów narciarza biegowego" organizowanych przez nabiegowkach.pl dla swoich czytelników. Gospodarzem spotkania był Józef Michałek - były wieloletni trener Kadry Narodowej w biegach narciarskich.

Wybraliśmy miejsce na część letnich obozów sportowych dla narciarzy biegowych

sobota, 06 kwietnia 2013 w Lato 2013
Konkurs na wskazanie miejsca na letnie obozy portalu rozstrzygnięty. Wygrała kandydatura górskiej miejscowości, w której są aż dwa tory do nartorolek, znakomite szlaki górskie do crossów, biegów z kijami, imitacji i wszelkich letnich treningów. Mieszczą się tam aż dwa znakomite kluby narciarstwa biegowego. Wiecie co to za miejscowość?

Lipcowy obóz w Istebnej rozpoczął się od zajęć na nartorolkach

wtorek, 16 lipca 2013 w Lato 2013
W niedzielę wystartował kolejny turnus portalowych tygodni treningowych, tym razem w Beskidzie Śląskim, dla tych amatorów narciarstwa biegowego, którzy chcą trenować podobnie jak wyczynowcy na letnim zgrupowaniu. Do Istebnej zjechali nasi czytelnicy z Pomorza, Łodzi, Dolnego Śląska, a najliczniejsza jest reprezentacja warszawskiej dzielnicy Wesoła.
Strona 1 z 2

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas