Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

O szkole nabiegowkach.pl

piątek, 03 października 2014 w Informacje o szkole
Szkoła narciarstwa biegowego prowadzona przez nabiegowkach.pl to największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce. Od 2012 roku w naszych obozach, kursach i szkoleniach w zimie i lecie łącznie wzięło udział już ponad 850 osób. Przeczytaj o nas i naszej misji.

Ustandaryzowane poziomy zimowych szkoleń nabiegowkach.pl

piątek, 03 października 2014 w Informacje o szkole
Kursy narciarstwa biegowego organizowane przez nabiegowkach.pl mają określone poziomy zaawansowania. Dzięki temu uczestnicy mogą łatwiej odnaleźć szkolenie adekwatne do własnych możliwości i potrzeb. Mają świadomość jakie umiejetności i wiedzę zyskają po kursie.

Kadra szkoły nabiegowkach.pl - trenerzy, instruktorzy, koordynatorzy

czwartek, 02 października 2014 w Informacje o szkole
Zajęcia na naszych szkoleniach prowadzi najbardziej kompetentna kadra w Polsce. To osoby nie tylko o dużej wiedzy i z sukcesami w sporcie, ale także specjaliści od nauczania biegania na nartach.

Partnerzy szkoły nabiegowkach.pl

wtorek, 07 października 2014 w Informacje o szkole
Szkołę nabiegowkach.pl oraz uczestników naszych kursów i obozów wspierają partnerzy. Każdy z nich to lider w swojej branży.

Kto przyjeżdża na kursy i obozy nabiegowkach.pl?

piątek, 03 października 2014 w Informacje o szkole
W szkoleniach i obozach nabiegowkach.pl biorą udział osoby, które nadzwyczajnie dobrze asymilują się z pozostałymi uczestnikami. Dlatego szkolenie to także doskonała rozrywka i czas spędzony w gronie osób o podobnych zainteresowaniach.

Kontakt i dane organizatora

piątek, 03 października 2014 w Informacje o szkole
Organizatorem szkoleń jest wydawca portalu nabiegowkach.pl - największego medium w Polsce skupiającego się wyłącznie na tematyce amatorskiego narciarstwa biegowego.

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas