Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Obozy, kursy i szkolenia nabiegowkach.pl

Kadra szkoły nabiegowkach.pl - trenerzy, instruktorzy, koordynatorzy

Zajęcia na naszych szkoleniach prowadzi najbardziej kompetentna kadra w Polsce. To osoby nie tylko o dużej wiedzy i z sukcesami w sporcie, ale także specjaliści od nauczania biegania na nartach.

Marek Tokarczyk

Marek Tokarczyk Instruktor PZN biegów narciarskich, właściciel firmy MT-Sport. W młodości czołowy zawodnik grup młodzieżowych na nartach biegowych (medalista Mistrzostw Polski). Obecnie w czołówce krajowej weteranów. W historii startów Polaków w Biegu Wazów osiągnął drugi wynik, szybsza była tylko Justyna Kowalczyk. Od wielu lat nikt nie jest w stanie zbliżyć się do jego wyniku. Z powodzeniem startuje w długodystansowych biegach ulicznych, przebiegł ponad 40 maratonów, rekord życiowy 2:45:21. Dzięki jego wyjątkowemu talentowi pedagogicznemu, zdolności do motywowania, setki osób - uczestników zimowych i letnich kursów nabiegowkach.pl - pokochało narciarstwo biegowe i nartorolki.

Józef Michałek

Józef Michałek Trener biegów narciarskich licencji A posiadający trzydziestoletnie doświadczenie trenerskie, przez 8 lat był szkoleniowcem kadry Polskiego Związku Narciarskiego, absolwent kierunku trenerskiego na Wydziale Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Karola w Pradze. Wielki miłośnik biegów narciarskich, człowiek obdarzony niespotykaną wiedzą, pozyskaną głównie za granicą, w krajach, w których biegi narciarskie są na wysokim poziomie. M.in. z tego powodu wielu uważa go za największego fachowca w Polsce. Obecnie specjalizuje się w szkoleniu amatorów, jest także współtwórcą i trenerem największego i najlepszego w Polsce teamu narciarskiego - teamu nabiegowkach.pl.

Edward Mucha

Edward Mucha Członek Kadry Narodowej w biegach narciarskich w latach 1977-1983, wielokrotny medalista mistrzostw Polski juniorów i seniorów. Mistrz Polski w biegach narciarskich w sezonach 2010-11 i 2011-12, Mistrz Polski w sprintach narciarskich, zwycięzca kategorii w cyklu SNS 2014/15, Mistrz Polski w Nordic Walking, Mistrz Polski weteranów na nartorolkach, aktualny Wicemistrz Europy weteranów w swojej kategorii w biegach narciarskich. Stale startuje w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej zdobywając najwyższe miejsca w swojej kategorii.

Maria Nędza

Maria Nędza Reprezentantka Polski w biegach narciarskich i biathlonie w latach 1993-1997. Absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem - tej samej, którą kończyła Justyna Kowalczyk. Wciąż czynna zawodniczka zajmująca czołowe lokaty w swojej kategorii wiekowej, m.in. Mistrzyni Polski Amatorów w biegach narciarskich. Instruktor Wykładowca w Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, gdzie pełni też funkcję przewodniczącej Komisji Narciarstwa Biegowego SITN.

Tomasz Chudzikiewicz

Tomasz Chudzikiewicz Licencjonowany instruktor biegów narciarskich PZN o wypracowanej renomie na Polanie Jakuszyckiej. Narciarstwo biegowe to jego największa pasja, której podporządkował swoje życie i którą z zaangażowaniem przekazuje swoim uczniom. Jest zdania, że w nauczaniu techniki tak samo ważne jest jej doskonałe zademonstrowanie, co wytłumaczenie. Jednakowym zamiłowaniem obdaża styl klasyczny, jak też łyżwowy. Od lat z powodzeniem startuje w zawodach w biegach narciarskich zajmując czołowe lokaty w kategorii wiekowej.

Jadwiga 'Jagoda' Grynkiewicz

Jadwiga 'Jagoda' Grynkiewicz Była reprezentantka Litwy w biegach narciarskich, multimedalistka Zimowych Igrzysk Polonijnych w narciarstwie biegowym, biathlonie i nordic walking. Mieszkanka Wilna i licencjonowany przewodnik po Litwie i krajach nadbałtyckich. Z wykształcenia pedagog. Obdarzona ciepłym uśmiechem, stale gotowa aby służyć innym pomocą.

Wojciech Smykowski

Wojciech Smykowski Dyplomowany trener narciarstwa biegowego. Absolwent AWF Katowice. Wychowanek klubu MKS Karkonosze Jelenia Góra. Aktualnie związany z Centrum Treningowym RETRO w Bielanach Wrocławskich. Prywatnie mąż, ojciec dwóch córek, pasjonat sportu, motoryzacji oraz muzyki hip hop.

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas