Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Obozy, kursy i szkolenia nabiegowkach.pl

Kadra szkoły nabiegowkach.pl - trenerzy, instruktorzy, koordynatorzy

Zajęcia na naszych szkoleniach prowadzi najbardziej kompetentna kadra w Polsce. To osoby nie tylko o dużej wiedzy i z sukcesami w sporcie, ale także specjaliści od nauczania biegania na nartach.

Marek Tokarczyk

Marek Tokarczyk Jego życiową misją jest zarażanie miłością do aktywnego stylu życia, sportu i biegów narciarskich. W młodości czołowy zawodnik grup młodzieżowych na nartach biegowych (medalista Mistrzostw Polski). Obecnie w czołówce krajowej weteranów. W kategorii wiekowej w 2011 roku zdobył tytuł Mistrza Polski. W ostatnich latach zwyciężał w cyklu SNS techniką klasyczną w kategorii wiekowej. Z powodzeniem startuje w długodystansowych biegach ulicznych, przebiegł 40 maratonów, rekord życiowy 2:45:21. Licencjonowany instruktor biegów narciarskich PZN.

Józef Michałek

Józef Michałek Trener biegów narciarskich licencji A posiadający trzydziestoletnie doświadczenie trenerskie, przez 8 lat był szkoleniowcem kadry Polskiego Związku Narciarskiego, absolwent kierunku trenerskiego na Wydziale Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Karola w Pradze. Wielki miłośnik biegów narciarskich, człowiek obdarzony niespotykaną wiedzą, pozyskaną głównie za granicą, w krajach, w których biegi narciarskie są na wysokim poziomie. M.in. z tego powodu wielu uważa go za największego fachowca w Polsce. Obecnie specjalizuje się w szkoleniu amatorów, m.in. prowadzi całoroczne szkolenie największego i najlepszego w Polsce teamu narciarskiego - teamu nabiegowkach.pl.

Edward Mucha

Edward Mucha Członek Kadry Narodowej w biegach narciarskich w latach 1977-1983, wielokrotny medalista mistrzostw Polski juniorów i seniorów. Mistrz Polski w biegach narciarskich w sezonach 2010-11 i 2011-12, Mistrz Polski w sprintach narciarskich, zwycięzca kategorii w cyklu SNS 2014/15, Mistrz Polski w Nordic Walking, Mistrz Polski weteranów na nartorolkach, aktualny Wicemistrz Europy weteranów w swojej kategorii w biegach narciarskich. Stale startuje w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej zdobywając najwyższe miejsca w swojej kategorii.

Robert Faron

Robert Faron Biegacz narciarski sklasyfikowany przez PZN na 6. pozycji wśród wszystkich seniorów w Polsce w sezonie 2013/14. Zajmował miejsca w pierwszej dziesiątce Biegu Piastów w latach 2010-2014. Dwukrotnie na podium Biegu Gwarków (2011 i 2012). Dwukrotny zwycięzca klasyfikacji generalnej Pucharu Polski na nartorolkach w 2011 i 2012 roku. Jego pasją są także długodystansowe biegi górskie. W tej dyscyplinie należy do ścisłej polskiej czołówki, zajmując m.in. 18 miejsce na Mistrzostwach Świata w biegach górskich w 2013 roku i stając na podium Mistrzostw Polski w latach 2012 i 2013.

Tomasz Chudzikiewicz

Tomasz Chudzikiewicz Instruktor biegów narciarskich o wypracowanej renomie na Polanie Jakuszyckiej. Narciarstwo biegowe to jego największa pasja, której podporządkował swoje życie i którą z zaangażowaniem przekazuje swoim uczniom. Jest zdania, że w nauczaniu techniki tak samo ważne jest jej doskonałe zademonstrowanie, co wytłumaczenie. Jednakowym zamiłowaniem obdaża styl klasyczny, jak też łyżwowy. Od lat z powodzeniem startuje w zawodach w biegach narciarskich zajmując czołowe lokaty w kategorii wiekowej.

Jadwiga 'Jagoda' Grynkiewicz

Jadwiga 'Jagoda' Grynkiewicz Była reprezentantka Litwy w biegach narciarskich, multimedalistka Zimowych Igrzysk Polonijnych w narciarstwie biegowym, biathlonie i nordic walking. Mieszkanka Wilna i licencjonowany przewodnik po Litwie i krajach nadbałtyckich. Z wykształcenia pedagod. Obdarzona ciepłym uśmiechem, stale gotowa aby służyć innym pomocą.

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas