Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way

Letni obóz nabiegowkach.pl "Litwa 2017" - trenujemy i zwiedzamy [ZAPISY]

poniedziałek, 12 czerwca 2017 w Wiosna, lato, jesień 2017
Aktywne wakacje w lipcu 2017 roku w gronie narciarzy biegowych, podczas których połączymy letnie treningi narciarskie - w tym nartorolki - z rozrywką i zwiedzaniem zabytków Litwy. Obóz dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy obdarzonych żyłką turystyczną poprowadzi Marek Tokarczyk.

Uczestnicy programu "Forma z nabiegowkach.pl" biegali, wiosłowali i strzelali w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

piątek, 09 czerwca 2017 w Wiosna, lato, jesień 2017
Grupa sportowców, uczestników programu „Forma z nabiegowkach.pl" w pierwszy weekend czerwca 2017 roku spotkała się na Wyżynie Wieluńskiej, aby wspólnie szlifować swoją formę i kontynuować naukę techniki klasycznej i łyżwowej na nartorolkach.

To najlepszy sposób by szybko nauczyć się jazdy na nartorolkach

poniedziałek, 15 maja 2017 w Wiosna, lato, jesień 2017
W drugi weekend maja 2017 roku blisko dwudziestka entuzjastów nartorolek poznawała arkana tego sportu na Weekendowym Kursie Nartorolkowym zorganizowanym przez portale nabiegowkach.pl i nartorolki.pl. Na specjalistycznych torach w Wiśle i Istebnej przez długie godziny wytrwale pracowali nad techniką jazdy na nartorolkach. Krótko podsumowujemy majowy kurs.

Weekendowy Kurs Nartorolkowy - 12-14 maja [ZGŁOSZENIA]

piątek, 21 kwietnia 2017 w Wiosna, lato, jesień 2017
Portale nabiegowkach.pl i nartorolki.pl zapraszają amatorów nartorolek na otwarty kurs nartorolkowy skondensowany do weekendu intensywnych zajęć. Kurs zaplanowany został na weekend od 12 maja (piątkowy wieczór) do 14 maja (niedzielne popołudnie). Specjalistyczne zajęcia będą odbywały się w Beskidzie Śląskim - w Wiśle i Istebnej, gdzie znajduje się doskonała infrastruktura sportowa, a także łatwo dojechać z różnych miejsc Polski.

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas