Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way MT Sport SkiGo

Uczestnicy programu "Forma z nabiegowkach.pl" biegali, wiosłowali i strzelali w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

opublikowano: 09 czerwca 2017 autor: Jerzy Czuba
Grupa sportowców, uczestników programu „Forma z nabiegowkach.pl" w pierwszy weekend czerwca 2017 roku spotkała się na Wyżynie Wieluńskiej, aby wspólnie szlifować swoją formę i kontynuować naukę techniki klasycznej i łyżwowej na nartorolkach.

Grupa zakwaterowała w Łaszewie Rządowym k. Wielunia w gościnnej „Czubajówce nad Wartą" położonej w malowniczej dolince Załęczańskiego Parku Krajobrazowego.

Podczas trzech dni trenowano m.in. na nartorolkach. Na ścieżce asfaltowej biegnącej przez las, wzdłuż brzegu Warty uczestnicy doskonalili zarówno technikę klasyczną i łyżwową. Trener Marek Tokarczyk przeprowadził także trening ogólnorozwojowy i siłowy z użyciem expanderów.

IMG 0338

Biegaczki i biegacze narciarscy pokonywali również z kijkami narciarskimi trasę crossu wiodącą z Kamionu do Krzeczowa, głębokimi wąwozami leśnymi i brzegiem Warty.

IMG 0313

Uzupełniającym i atrakcyjnym treningiem było wiosłowanie. Grupa wzięła udział w spływie kajakowym po najpiękniejszym odcinku Warty, Wielkim Łuku Warty. Nie lada atrakcją był zawody łucznicze, w których ochoczo wzięli udział nasi sportowcy.

IMG 0395

Wieczorami był czas na relaks i zabawę przy ognisku. Uczestnicy bawili się i śpiewali przy akompaniamencie harmonii i ukulele. Wieczorne spotkania przebiegały w rodzinnej atmosferze.

Na zakończenie zjazdu trener Marek Tokarczyk i gospodyni „Czubajówki" Ela Czuba przygotowali dla uczestników miłe niespodzianki w postaci pamiątkowych certyfikatów ukończenia szkolenia treningowego i drobnych upominków. Gospodyni „Czubajówki" zachęcona przez trenera i uczestników zadeklarowała rozpoczęcie treningów i przystąpienie do grupy.

IMG 0448

Wspólna pasja jaką są biegi narciarskie oraz podobne cele, do których dąży każdy z członków grupy dzięki całorocznemu systematycznemu treningowi w ramach programu „Forma z nabiegówkach pl", połączyły i zintegrowały naszą grupę sportowców.

Więcej zdjęć na profilu Obozy nabiegowkach.pl w albumie "Zdjęcia ze zjazdu uczestników Formy z nabiegowkach.pl".

Informacje o całorocznym programie Forma z nabiegowkach.pl oraz wskazówki jak dołączyć do szkolenia znajdziejsz pod tym linkiem.

zaktualizowano piątek, 09 czerwca 2017 17:54
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas