Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Wspominamy V turnus zimowych obozów nabiegowkach.pl [GALERIA]

czwartek, 07 marca 2013 w Zima 2013
Ostatni, piąty turnus zimowych tygodni treningowych nabiegowkach.pl zakończył się w tym samym dniu, w którym odbywał się bieg główny Biegu Piastów, czyli w sobotę 2 marca 2013. Jak było? Zobaczcie na zdjęciach.

Zakończył się IV turnus zimowych obozów nabiegowkach.pl [GALERIA]

poniedziałek, 25 lutego 2013 w Zima 2013
W sobotę 23 lutego czwarta już grupa miłośników biegówek zakończyła tygodniowe szkolenie z narciarstwa biegowego. W trakcie tego turnusu panowała zdecydowanie najmniej przyjemna pogoda. Ani jednego dnia słonecznego, za to ciągłe i intensywne opady śniegu, a także mróz.

Trzeci turnus obozu zimowego nabiegowkach.pl 2013 to już historia [GALERIA]

sobota, 16 lutego 2013 w Zima 2013
W sobotę 16 lutego wczesnym popołudniem zakończył się trzeci turnus obozu narciarstwa biegowego pod nazwą "Narciarska technika biegowa dla każdego". To, co wyróżniało ten turnus, to niewielka, ale mocna i wysportowana grupa doskonaląca przez cały czas wyłącznie technikę łyżwową. Gościem specjalnym w tym tygodniu był Edward Mucha - niegdyś członek kadry narodowej w biegach narciarskich, Mistrz Polski Amatorów w ostatnich dwóch latach.

Jak było na drugim turnusie zimowego obozu nabiegowkach.pl? [GALERIA]

niedziela, 10 lutego 2013 w Zima 2013
W sobotę 9 lutego 2013 zakończył się drugi turnus obozu nabiegowkach.pl pod nazwą "Mistrzostwo techniki klasycznej". W ostatni dzień zajęć organizatorzy przygotowali dla uczestników zabawę - wyścig sztafetowy na dystansie 800 m. A co się działo w poprzednie dni?

Czego można się nauczyć od Mistrza Świata?

wtorek, 05 lutego 2013 w Zima 2013
Uczestnicy pierwszych dwóch turnusów tygodni treningowych nabiegowkach.pl, które właśnie odbywają się w Szklarskiej Porębie i na jakuszyckich narciarskich trasach biegowych, mogą mówić o wyjątkowym szczęściu. Niemal każdy wysłuchał indywidualnych wskazówek od samego mistrza świata w narciarstwie biegowym.

Uczestnicy portalowych obozów zimowych uczą się, trenują i bawią

czwartek, 31 stycznia 2013 w Zima 2013
Ciekawi was, jakie zajęcia odbywają się podczas tygodni treningowych nabiegowkach.pl? Zobaczcie relację uzupełnioną fotografiami z czwartku 31 stycznia.

Pierwszy z pięciu już się rozpoczął !

poniedziałek, 28 stycznia 2013 w Zima 2013
W niedzielę 27 stycznia rozpoczął się pierwszy z pięciu turnusów zimowych obozów doskonalenia techniki biegania na nartach, które portal nabiegowkach.pl organizuje dla członków swojej społeczności. Uczestnicy mają za sobą już pierwszy trening i popołudniową analizę video.

Już jutro rozpoczynają się tygodnie treningowe nabiegowkach.pl [GALERIA]

sobota, 26 stycznia 2013 w Zima 2013
W Szklarskiej Porębie i Jakuszycach, gdzie począwszy od 27 stycznia przez pięć tygodni odbywać się będą obozy dla amatorów biegówek - członków naszej społeczności portalowej, panują doskonałe warunki. Na dzień przed rozpoczęciem pierwszego turnusu redakcja nabiegowkach.pl dokonała wizytacji tras.

Rabat na zakupy biegówkowe dla uczestników tygodni treningowych nabiegowkach.pl

środa, 16 stycznia 2013 w Zima 2013
Uczestnicy otwartych obozów narciarstwa biegowego organizowanych tej zimy przez nasz portal będą mogli zakupić w Jakuszycach sprzęt (narty, buty, kije, akcesoria) oraz odzież do narciarstwa biegowego ze zniżką 15%.

Rozszerzamy zakres szkolenia na naszym obozie od 10 do 16 lutego

czwartek, 10 stycznia 2013 w Zima 2013
Ze względu na pozyskanie wyjątkowego gościa, który na trzecim turnusie naszych obozów poprowadzi szkolenie na nartach, zdecydowaliśmy się rozszerzyć zakres zajęć. Oprócz zaplanowanych treningów z techniki łyżwowej, stworzyliśmy grupę dla chętnych na zajęcia z techniki klasycznej.
Strona 1 z 2

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas