Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Treningiem do Biegu Piastów zakończyliśmy obozy Zima 2014/15

środa, 04 marca 2015 w Zima 2015
Na ostatni turnus portalowych kursów narciarstwa biegowego w bieżącym sezonie zapraszaliśmy przede wszystkim osoby, które potrafią już biegać na nartach i zamierzają startować w Biegu Piastów. Program szkolenia także był specyficzny.

“Pobyt na trasach w Kościelisku wspaniały” - wrażenia z kursu w Kościelisku od 15 do 22 lutego 2015

poniedziałek, 23 lutego 2015 w Zima 2015
"Trenerzy fantastyczni, pogoda i humory też dopisały, więc pobyt na trasach w Kościelisku wspaniały. Dziękujemy za możliwość tak wspaniałych przeżyć w gronie sympatycznych ludzi i u gościnnych gospodarzy" - tak podsumowała Karolina z Warszawy zakończony 22 lutego kurs narciarstwa biegowego zorganizowany w Tatrach przez portal nabiegowkach.pl.

Słońce pomagało uczestnikom kursu w Jakuszycach w trzecim tygodniu lutego 2015

niedziela, 22 lutego 2015 w Zima 2015
Każdy z kursów narciarstwa biegowego, organizowanych przez nabiegowkach.pl, jest inny. Jego charakter i wyjątkowość tworzą uczestnicy. Kursy mają różny program, inne bywa też otoczenie, czyli pogada i warunki na trasach. Ten turnus zapamiętamy także dzięki wyjątkowo słonecznej pogodzie.

Kurs od 8 do 15 lutego w Jakuszycach cieszył się nadzwyczajną popularnością

poniedziałek, 16 lutego 2015 w Zima 2015
Dogodny termin na urlop, a może możliwość spróbowania sił nie tylko w technice klasycznej, ale też łyżwowej albo towarzystwo z obozów w poprzednich sezonach, z którym znów warto było się spotkać. To sprawiło, że wielu uczestników wybrało drugi tydzień lutego na termin szkolenia. Ten turnus cieszył się najwyższą frekwencją.

Znów dużo nauki i dobrej zabawy na zakończonym 8 lutego kursie

poniedziałek, 09 lutego 2015 w Zima 2015
Kursy narciarstwa biegowego nabiegowkach.pl to wiele godzin na nartach, zajęcia serwisowe, analiza wideo techniki, wycieczka transgraniczna, wizyta w aqua parku i mnóstwo innych atrakcji. Ale najważniejsi są uczestnicy i klimat jaki potrafią wytworzyć razem z kadrą. A ten zawsze jest wyjątkowo serdeczny i trudno potem wracać do domu i obowiązków zawodowych.

Wrażenia z pierwszego kursu w Kościelisku

poniedziałek, 02 lutego 2015 w Zima 2015
Od 25 stycznia do 1 lutego 2015 roku w Kościelisku na organizowanym przez nasz portal kursie narciarstwa biegowego bawiła się grupa amatorów biegówek. Tygodniowe szkolenie odbywało się na trasach Polany Chotarz, a także na specjalnie przygotowanym odcinku blisko miejsca zamieszkania. Na koniec większość wystartowała w Biegu Gąsieniców.

Najmłodsza uczestniczka w historii naszych kursów narciarstwa biegowego

niedziela, 01 lutego 2015 w Zima 2015
Na zakończonym 1 lutego 2015 roku obozie nabiegowkach.pl w Jakuszycach udział w zajęciach brała najmłodsza uczestniczka w dotychczasowej historii kursów. Ośmiomiesięczna Kalina z Gdyni towarzyszyła swoim rodzicom szkolącym się z techniki klasycznej nie odstępując ich na krok, gdyż ciągnęli ją w przyczepce narciarskiej.

Wspominamy pierwszy w tym sezonie otwarty portalowy kurs narciarstwa biegowego

niedziela, 25 stycznia 2015 w Zima 2015
25 stycznia 2015 w Szklarskiej Porębie zakończył się pierwszy, regularny kurs narciarstwa biegowego, organizowany przez nabiegowkach.pl. Warunki na trasach dopisały, humory uczestników także. Wszyscy zrobili postępy. Czyli... kurs udany.

Tygodniowe zgrupowanie dla zaawansowanych przypieczętowane dobrymi wynikami w zawodach

niedziela, 11 stycznia 2015 w Zima 2015
Od 4 do 11 stycznia 2015 roku w Szklarskiej Porębie na jakuszyckich trasach odbywało się zorganizowane przez nasz portal zgrupowanie sportowe dla zaawansowanych biegaczy. Udział wzięli członkowie teamu nabiegowkach.pl oraz osoby pragnące zyskać wiedzę i umiejętności rodem ze sportu wyczynowego.

Tak nam minął “Sylwestrowy tydzień na biegówkach”

niedziela, 04 stycznia 2015 w Zima 2015
Ostatnie dni grudnia i pierwsze stycznia grupa czytelników naszego portalu spędziła w Szklarskiej Porębie. Jedną z głównych, ale nie jedynych atrakcji tego spotkania, było codziennie bieganie na nartach.
Strona 1 z 2

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas