Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way MT Sport SkiGo

“Pobyt na trasach w Kościelisku wspaniały” - wrażenia z kursu w Kościelisku od 15 do 22 lutego 2015

opublikowano: 23 lutego 2015 autor: Redakcja

“Pobyt na trasach w Kościelisku wspaniały” - wrażenia z kursu w Kościelisku od 15 do 22 lutego 2015

Bartek Stachurski
"Trenerzy fantastyczni, pogoda i humory też dopisały, więc pobyt na trasach w Kościelisku wspaniały. Dziękujemy za możliwość tak wspaniałych przeżyć w gronie sympatycznych ludzi i u gościnnych gospodarzy" - tak podsumowała Karolina z Warszawy zakończony 22 lutego kurs narciarstwa biegowego zorganizowany w Tatrach przez portal nabiegowkach.pl.

Grupa miłośników biegania na nartach doskonaliła swoje umiejętności na organizowanym przez portal nabiegowkach.pl kursie narciarstwa biegowego w Kościelisku. W przedostatnim tygodniu lutego 2015 roku, na trasach z widokiem na Giewont i Tatry, przez tydzień ćwiczono poszczególne elementy techniki klasycznej.

Na kursy do Kościeliska zapraszamy zawsze nie tylko dorosłych, ale także rodziców z dziećmi. Ratrakowana trasa biegowa prowadzącai pod samą Willę u Gąsieniców, w której kwaterują uczestnicy obozów, ułatwia prowadzenie szkolenia, sprzyja też w organizacji nauki biegania na nartach i zabaw dla dzieci, które mogą spędzać czas z instruktorem w osobnej grupie, podczas gdy ich rodzice i opiekunowie trenują w gronie dorosłych.

Niestety, było to już nasz ostatni turnus w Kościelisku w tym sezonie. Do zobaczenia następnej zimy !

Poniżej galeria zdjęć zrobionych przez uczestników obozu. Autorzy fotek - 1: Bartek Stachurski, 2 i 3: Edward Mucha, pozostałe: Karolina Żukowska

zaktualizowano poniedziałek, 23 lutego 2015 16:37
Oceń artykuł
(1 głos)

Galeria zdjęć

Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas