Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way MT Sport SkiGo

Słońce pomagało uczestnikom kursu w Jakuszycach w trzecim tygodniu lutego 2015

opublikowano: 22 lutego 2015 autor: Redakcja
Każdy z kursów narciarstwa biegowego, organizowanych przez nabiegowkach.pl, jest inny. Jego charakter i wyjątkowość tworzą uczestnicy. Kursy mają różny program, inne bywa też otoczenie, czyli pogada i warunki na trasach. Ten turnus zapamiętamy także dzięki wyjątkowo słonecznej pogodzie.

W trakcie organizowanego przez nabiegowkach.pl kursu w Jakuszycach, trwającego od 15 do 22 lutego 2015 roku, odbywały się zajęcia dla trzech grup uczestników. Ćwiczono technikę klasyczną na dwóch poziomach zaawansowania, jak też technikę łyżwową w osobnej podgrupie.

Kursantom sprzyjała pogoda. Temperatury w okolicach zera, a nawet na lekkim plusie, mocne słońce i mało dokuczający wiatr. Czego chcieć więcej? Duża ilość śniegu, która leży na trasach w Jakuszycach, a także kilkadziesiąt kilometrów tras biegowych, pozwalały na prowadzenie szkolenia w dowolnej konfiguracji terenu w sposób interesujący.

Nie zabrakło także stałych elementów każdego kursu odbywającego się w Szklarskiej Porębie, czyli indywidualnej analizy wideo techniki biegu każdego z uczestników, warsztatów TOKO z serwisowania nart, wykładu, narciarskiej wycieczki transgranicznej do Izerki po smażony ser, relaksu w aquaparku, czy losowania darmowych bransoletek myBrace.

Więcej opowie poniższa galeria zdjęć.

zaktualizowano niedziela, 22 lutego 2015 22:19
Oceń artykuł
(2 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas