Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Odkryte talenty na portalowym obozie w Kościelisku

środa, 24 lutego 2016 w Zima 2016
Od 14 do 21 lutego 2016 r. w Kościelisku odbywał się kolejny tygodniowy kurs biegania na nartach, organizowany przez nasz portal. Oprócz codziennych lekcji z doświadczonymi instruktorami, organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych atrakcji. W niektórych z nich uczestnicy zaskoczyli innych (a nawet samych siebie) odkrytymi talentami.

Zima sypnęła śniegiem dla uczestników weekendowego kursu na Kubalonce

poniedziałek, 22 lutego 2016 w Zima 2016
Zima przygotowała biały dywan na trasach Kubalonki specjalnie na przyjazd uczestników ostatniego w tym sezonie weekendowego kursu narciarstwa biegowego organizowanego przez nasz portal. Kursanci, którzy przyjechali do Istebnej w trzeci weekend lutego, mogli mówić o szczęściu.

Sałata w Jizerce, prawdziwa zima i mnóstwo kilometrów

niedziela, 21 lutego 2016 w Zima 2016
Ten turnus był inny. W tygodniu 14-21.02.2016 zorganizowaliśmy w Szklarskiej Porębie obóz turystyczny, polegający głównie na wędrowaniu po Górach Izerskich i Karkonoszach. Była to odpowiedź na zapotrzebowanie tych osób, które opanowały już podstawowe tajniki biegania na nartach i chciały to wykorzystać dla poznania nowych szlaków.

Koncert w Orlu, echa Worldloppet i zimowy misz masz

wtorek, 16 lutego 2016 w Zima 2016
W drugim tygodniu lutego w Jakuszycach odbył się kurs narciarstwa biegowego organizowany przez nasz portal. Udany pod względem sportowym i towarzyskim tydzień zawdzięczamy przede wszystkim wspaniałym uczestnikom. W ciągu wielu dni zajęć wykonali nie tylko setki ćwiczeń i pokonali dziesiątki kilometrów na nartach, ale przede wszystkim doskonale się ze sobą bawili.

Konferencja naukowa to jedna z nowości na kursie w Kościelisku

poniedziałek, 08 lutego 2016 w Zima 2016
Kursy narciarstwa biegowego organizowane przez portal nabiegowkach.pl mają za zadanie przede wszystkim nauczyć uczestników jak najlepiej biegać na nartach. Mają być także ciekawym przeżyciem i doskonale spędzonym urlopem. Na zakończonym 7 lutego 2016 obozie w Tatrach biegano nie tylko na biegówkach po różnych trasach, ale także wędrowano na nartach backcountry podczas wycieczki do Doliny Chochołowskiej. Uczestnicy wzięli też udział w "konferencji naukowej".

Rozmaitość śniegu, mnóstwo zajęć i zapału, a nawet śniadanie z biskupem

niedziela, 07 lutego 2016 w Zima 2016
W pierwszy tydzień lutego odbył się kolejny kurs doskonalenia biegania na nartach zorganizowany przez nasz portal w Szklarskiej Porębie. Z codziennymi, wielogodzinnymi zajęciami na śniegu w Jakuszycach.

Krótko, ale wspaniale, czyli weekendowy kurs w Jakuszycach

poniedziałek, 01 lutego 2016 w Zima 2016
Weekendowy kurs narciarstwa biegowego zorganizowany przez portal nabiegowkach.pl w Szklarskiej Porębie od 29 do 31 stycznia 2016 zgromadził blisko trzydziestkę uczestników. Przyjechali ci, którzy z niedostatku śniegu w swoich okolicach zapragnęli wreszcie zakosztować przyjemności biegówek i przejść szkolenie techniczne pod opieką trzech wybitnych instruktorów.

Jednokrok, pchanie i dziedzic Rolski, czyli weekendowy kurs w Kościelisku

wtorek, 26 stycznia 2016 w Zima 2016
W czwarty weekend stycznia odbył się kolejny kurs w ramach bogatej oferty szkoleniowej portalu nabiegowkach.pl. Na weekendowy kurs do Kościeliska zjechała dwudziestka pasjonatów narciarstwa biegowego.

Można się dobrze bawić także bez śniegu - relacja z obozu sylwestrowego 2015/16

wtorek, 05 stycznia 2016 w Zima 2016
Trzydziestka biegaczy narciarskich przyjechała pod koniec 2015 roku do Szklarskiej Poręby, aby na obozie organizowanym przez nasz portal wspólnie powitać nadchodzący nowy rok. Choć wszyscy liczyli na śnieg i wspólne bieganie na nartach, to bogaty program turnusu zawierający także wiele zajęć narciarskich, wypełnił wszystkim czas.

Uczestnicy sylwestrowego turnusu będą biegać i bawić się na śniegu

poniedziałek, 14 grudnia 2015 w Zima 2016
Jesteśmy przekonani, że do końca roku zima hojnie obdarzy nas śniegiem, jak w ubiegłym sezonie i Nowy Rok powitamy na nartach w Jakuszycach. Jeśli prognozy się nie sprawdzą, uczestnicy naszego sylwestrowego turnusu i tak będą biegać na śniegu, tyle że po czeskiej stronie Karkonoszy, gdzie obecnie panuje prawdziwa zima, a trasy są przygotowywane.
Strona 1 z 2

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas