Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Jak witać Nowy Rok to tylko na biegówkach i w doborowym towarzystwie

sobota, 06 stycznia 2018 w Zima 2018
Portal nabiegowkach.pl i firma MT-Sport już po raz czwarty zorganizowali sylwestrowy obóz dla pasjonatów biegówek, aby wspólnie przywitać Nowy Rok 2018. Program turnusu jak zwykle był bardzo bogaty, zabawie, w tym głównie narciarskiej, nie było końca. Przeczytaj jak żegnali stary i witali nowy rok uczestnicy Sylwestra z nabiegowkach.pl.

Biegówkowy wyjazd z MT-SPORT do Toblach 27.01-04.02.2018

piątek, 22 grudnia 2017 w Zima 2018
Partner i współtwórca Obozów nabiegowkach.pl - firma MT-SPORT Marek Tokarczyk - na przełomie stycznia i lutego organizuje tygodniowy wyjazd na narty biegowe do Toblach. Zaprasza wszystkich czytelników portalu nabiegowkach.pl. Warto skorzystać, by pobiegać po niezliczonych kilometrach słonecznych tras południowego Tyrolu. Chętni mogą na zakończenie wziąć udział w biegu zaliczanym do Visma Ski Classics - Toblach-Cortina.

Kursy i obozy narciarstwa biegowego nabiegowkach.pl - Zima 2017/18 [OFERTA]

wtorek, 14 listopada 2017 w Oferta kursów i obozów
Zapraszamy czytelników portalu nabiegowkach.pl do udziału w kursach narciarstwa biegowego, które odbędą się w Zimie 2018 roku. Nabiegowkach.pl jest jednym z najstarszych organizatorów grupowych, wyjazdowych obozów narciarstwa biegowego dla osób dorosłych. W tym sezonie przygotowaliśmy szkolenia weekendowe i tygodniowe na trasach biegowych w Jakuszycach i Kościelisku. Mamy w kalendarzu biegówkowy obóz dla rodziców i ich dzieci, jak też turnus sylwestrowy. Nasze szcześcioletnie doświadczenie i znakomici instruktorzy gwarantują szybie postępy w nauce biegania na nartach.

Sylwestrowy wyjazd do Szklarskiej Poręby na biegówki z nabiegowkach.pl [ZAPISY]

środa, 08 listopada 2017 w Oferta kursów i obozów
Przeżyj wyjątkowe dni, dosłownie wbiegnij w Nowy Rok 2018 na nartach. Baw się z instruktorami z naszego portalu oraz innymi miłośnikami biegówek podczas sylwestrowo-noworocznego, bogatego w atrakcje, zabawowego turnusu w Szklarskiej Porębie i Jakuszycach. To już czwarty sezon, gdy Nowy Rok witamy na biegówkach razem ze społecznością narciarzy biegowych zebranych wokół naszego portalu.

Planowane obozy i kursy narciarstwa biegowego w Zimie 2018

poniedziałek, 06 listopada 2017 w Zima 2018
Jesteśmy już blisko publikacji oferty portalowych obozów i szkoleń z narciarstwa biegowego dla osób dorosłych nadchodzącej zimy. Dopinamy jeszcze szczegóły, ale już wiele możemy powiedzieć o zbliżających się kursach, ich charakterze i terminach. Zapraszamy do zapoznania się z ogólnym zarysem.

Kurs dla dzieci rodziców biorących udział w obozie - Kościelisko - 21-28.01.2018

poniedziałek, 21 listopada 2016 w Oferta kursów i obozów
Nabiegowkach.pl zaprasza rodziców z dziećmi do wspólnej nauki narciarstwa biegowego w zimie 2018 roku podczas styczniowego turnusu w Kościelisku w okresie ferii zimowych województw: Dolnośląskiego, Mazowieckiego, Oposkiego i Zachodniopomorskiego. Rodzice i ich pociechy będą szkoleni w osobnych grupach.

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas