Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Jak witać Nowy Rok to tylko na biegówkach i w doborowym towarzystwie

sobota, 06 stycznia 2018 w Zima 2018
Portal nabiegowkach.pl i firma MT-Sport już po raz czwarty zorganizowali sylwestrowy obóz dla pasjonatów biegówek, aby wspólnie przywitać Nowy Rok 2018. Program turnusu jak zwykle był bardzo bogaty, zabawie, w tym głównie narciarskiej, nie było końca. Przeczytaj jak żegnali stary i witali nowy rok uczestnicy Sylwestra z nabiegowkach.pl.

Biegówkowy wyjazd z MT-SPORT do Toblach 27.01-04.02.2018

piątek, 22 grudnia 2017 w Zima 2018
Partner i współtwórca Obozów nabiegowkach.pl - firma MT-SPORT Marek Tokarczyk - na przełomie stycznia i lutego organizuje tygodniowy wyjazd na narty biegowe do Toblach. Zaprasza wszystkich czytelników portalu nabiegowkach.pl. Warto skorzystać, by pobiegać po niezliczonych kilometrach słonecznych tras południowego Tyrolu. Chętni mogą na zakończenie wziąć udział w biegu zaliczanym do Visma Ski Classics - Toblach-Cortina.

Planowane obozy i kursy narciarstwa biegowego w Zimie 2018

poniedziałek, 06 listopada 2017 w Zima 2018
Jesteśmy już blisko publikacji oferty portalowych obozów i szkoleń z narciarstwa biegowego dla osób dorosłych nadchodzącej zimy. Dopinamy jeszcze szczegóły, ale już wiele możemy powiedzieć o zbliżających się kursach, ich charakterze i terminach. Zapraszamy do zapoznania się z ogólnym zarysem.

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas