Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Kursy i obozy narciarstwa biegowego nabiegowkach.pl - Zima 2017/18 [OFERTA]

wtorek, 14 listopada 2017 w Oferta kursów i obozów
Zapraszamy czytelników portalu nabiegowkach.pl do udziału w kursach narciarstwa biegowego, które odbędą się w Zimie 2018 roku. Nabiegowkach.pl jest jednym z najstarszych organizatorów grupowych, wyjazdowych obozów narciarstwa biegowego dla osób dorosłych. W tym sezonie przygotowaliśmy szkolenia weekendowe i tygodniowe na trasach biegowych w Jakuszycach i Kościelisku. Mamy w kalendarzu biegówkowy obóz dla rodziców i ich dzieci, jak też turnus sylwestrowy. Nasze szcześcioletnie doświadczenie i znakomici instruktorzy gwarantują szybie postępy w nauce biegania na nartach.

Sylwestrowy wyjazd do Szklarskiej Poręby na biegówki z nabiegowkach.pl [ZAPISY]

środa, 08 listopada 2017 w Oferta kursów i obozów
Przeżyj wyjątkowe dni, dosłownie wbiegnij w Nowy Rok 2018 na nartach. Baw się z instruktorami z naszego portalu oraz innymi miłośnikami biegówek podczas sylwestrowo-noworocznego, bogatego w atrakcje, zabawowego turnusu w Szklarskiej Porębie i Jakuszycach. To już czwarty sezon, gdy Nowy Rok witamy na biegówkach razem ze społecznością narciarzy biegowych zebranych wokół naszego portalu.

Kurs dla dzieci rodziców biorących udział w obozie - Kościelisko - 21-28.01.2018

poniedziałek, 21 listopada 2016 w Oferta kursów i obozów
Nabiegowkach.pl zaprasza rodziców z dziećmi do wspólnej nauki narciarstwa biegowego w zimie 2018 roku podczas styczniowego turnusu w Kościelisku w okresie ferii zimowych województw: Dolnośląskiego, Mazowieckiego, Oposkiego i Zachodniopomorskiego. Rodzice i ich pociechy będą szkoleni w osobnych grupach.

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas