Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Obozy, kursy i szkolenia nabiegowkach.pl

Kurs dla dzieci rodziców biorących udział w obozie - Kościelisko - 21-28.01.2018

Nabiegowkach.pl zaprasza rodziców z dziećmi do wspólnej nauki narciarstwa biegowego w zimie 2018 roku podczas styczniowego turnusu w Kościelisku w okresie ferii zimowych województw: Dolnośląskiego, Mazowieckiego, Oposkiego i Zachodniopomorskiego. Rodzice i ich pociechy będą szkoleni w osobnych grupach.

Narciarstwo biegowe można uprawiać w każdym wieku

Na nartach można biegać z dziećmi Narciarstwo biegowe to sport na całe życie. Można zacząć je uprawiać od najmłodszych lat, gdy tylko dziecko zacznie chodzić. Dobroczynne skutki dla zdrowia i sprawności pozwalają cieszyć się tą aktywnością do późnej starości. Biegówki to sport rodzinny, który można uprawiać razem z dziećmi podczas wspólnych wyjazdów i wycieczek na łonie natury.

W trakcie kursu narciarstwa biegowego organizowanych przez nabiegowkach.pl w Kościelisku w styczniu 2018 roku tworzona jest osobna grupa dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat, w której młodzi uczestnicy szkolą się pod opieką osobnego instruktora, a ich rodzice w tym czasie biorą udział w zajęciach dla dorosłych.

Kursy techniki klasycznej dla dzieci

Podczas kursów dla dzieci zajęcia odbywają się w formie zabaw na śniegu, tak aby uczyć się przy okazji przyjemnych aktywności ruchowych. Grupy dla młodych adeptów biegów narciarskich doskonalą się wyłącznie w krokach klasycznych, które są zdrową i naturalną techniką poruszania się na nartach.

Rodzice sprawują opiekę nad dziećmi

W czasie zajęć dla dzieci przebywają one pod opieką wykwalifikowanej kadry. Zajęcia z narciarstwa biegowego prowadzą instruktorzy z uprawnieniami do szkolenia dzieci. Rodzice są zobowiązani do opieki nad swoimi dziećmi poza czasem zajęć dla dzieci, także podczas transportu na trasy biegowe i powrotów oraz posiłków. Zobowiązani są również do przejęcia opieki nad dziećmi w momencie zakończenia zajęć dla dzieci.

Kurs biegówek dla dzieci

Codziennie na biegówkach codzienne zajęcia na nartach biegowych
Zabawa nauka w formie zabawy w grupie dla dzieci

Kursy dla dzieci

Terminy

Kursy dla dzieci

W 2018 roku kurs odbędzie się w terminie 21-28 stycznia. Przejdź do: więcej informacji o kursie, formularz zapisów, czy są wolne miejsca.

Program kursów

Program kursu dla dzieci przewiduje:

  • zajęcia na nartach biegowych przed i po południu (w czasie odbywania się zajęć dla dorosłych)
  • wyjazdy razem z rodzicami biorącymi udział w szkoleniu m.in. na Słowację na trasy biegowe i do muzeum narciarstwa oraz do aquaparku Chochołowskie Termy

Zakwaterowanie

Uczestnicy z dziećmi biorącymi udział w zajęciach mogą być zakwaterowani w pokojach dwuosobowych (rodzic z dzieckiem), a w razie potrzeby trzy- i czteroosobowych. Pokoje są wyposażone w osobne łóżka, łazienki i telewizory.

Opłaty

Sprawdź cenę udziału dzieci i ich rodziców oraz wysokość zaliczek w szczegółach styczniowego kursu w Kościelisku w ofercie kursu. Każde dziecko powinno być zgłoszone osobno, należy wypełnić dla niego formularz zgłoszeniowy.

 

Zgłoś dziecko teraz !

Wypełnij teraz formularz zgłoszeniowy.

przechodzę do formularza

Oczekuj na e-mail potwierdzający zgłoszenie. Jeśli e-mail nie nadejdzie w ciągu 12 godzin prosimy o kontakt z organizatorem ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. +48 535 234 332). Uwaga! Tylko wpłata zaliczki jest ostatecznym potwierdzeniem udziału w turnusie. O kolejności zgłoszeń decyduje data wpłaty zaliczki.

 

zaktualizowano sobota, 11 listopada 2017 17:10
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas