Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Partnerzy szkoły nabiegowkach.pl

Szkołę nabiegowkach.pl oraz uczestników naszych kursów i obozów wspierają partnerzy. Każdy z nich to lider w swojej branży.

TOKO

TOKOKoncern specjalizujący się w produkcji smarów i akcesoriów serwisowych do narciarstwa wywodzący się z działającej od 1916 roku firmy chemicznej z Altstätten w Szwajcarii. Firma wyprodukowała swój pierwszy smar narciarski w 1933 roku i od tego czasu rozpoczął się jej podbój tego rynku. Obecnie TOKO może pochwalić się największym udziałem w światowym rynku sprzedaży smarów i narzędzi serwisowych. Dzięki współpracy nabiegowkach.pl z TOKO uczestnicy zimowych szkoleń biorą udział w zajęciach serwisowych, na których poznają nowoczesne metody konserwacji i smarowania nart biegowych.

Więcej: www.toko.info.pl

Sklep biegowkowy.pl

biegowkowy.plSklep specjalizujący się w dostarczaniu markowego i sprawdzonego sprzętu do narciarstwa biegowego prowadzony przez biegaczy narciarskich i entuzjastów, którzy chętnie dzielą się wiedzą i służą poradą.

Więcej: biegowkowy.pl

Sklep nartorolkowy.pl

nartorolkowy.plNajwiększy i najlepiej zaopatrzony w Polsce sklep z nartorolkami, rolkami terenowymi, kijami do nartorolek, butami do nartorolek, częściami i akcesoriami. Sklep nartorolkowy.pl wspiera naszą szkołę podczas organizacji letnich szkoleń.

Więcej: nartorolkowy.pl

zaktualizowano poniedziałek, 05 listopada 2018 10:04
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas