Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Obozy, kursy i szkolenia nabiegowkach.pl

Szczegółowe informacje o obozie narciarstwa biegowego

Zapraszamy na obóz narciarstwa biegowego organizowany przez portal nabiegowkach.pl. Prezentujemy tu wszystkie istotne informacje dotyczące wybranego turnusu.

Szklarska Poręba - Jakuszyce

Szklarska Poręba - Jakuszyce Jakuszyce - śnieżna część Szklarskiej Poręby - to bez wątpienia najlepszy w Polsce i Europie Centralnej ośrodek narciarstwa biegowego z regularnie utrzymywanymi trasami o łącznej długości kilkudziesięciu kilometrów. W Jakuszycach odbywają się zawody narciarskie o najwyższej randze, jak Puchar Świata FIS, czy FIS Marathon Cup, Worldloppet - Bieg Piastów.

miejsce
termin -
charakter
techniki i poziomy szkolenia
technika łyżwowa - Poziom Elementarny (?)
technika łyżwowa - Poziom Elementarny (?)
technika łyżwowa - Poziom Kompetentny (?)
technika łyżwowa - Poziom Kompetentny (?)
dostępność miejsc

Zapewniamy

ustandaryzowane poziomy szkolenia ustandaryzowane poziomy szkolenia
dwa treningi dziennie na nartach dwa treningi dziennie na nartach
wysoki standard zakwaterowania wysoki standard zakwaterowania
dowóz busami na miejsce zajęć dowóz busami na miejsce zajęć
indywidualna analiza wideo techniki biegu indywidualna analiza wideo techniki biegu
dwa posiłki dziennie dwa posiłki dziennie
blisko 10 godzin zajęć na nartach biegowych blisko 10 godzin zajęć na nartach biegowych

Kadra

Zajęcia podczas kursu prowadzi doświadczona i kompetentna kadra.

O naszej kadrze
Kadra obozów nabiegowkach.pl Trenerzy i instruktorzy prowadzący zajęcia w trakcie wszystkich kursów, obozów i szkoleń portalu nabiegowkach.pl wybierani są nie tylko pod względem doskonałej znajomości biegów narciarskich, technik biegowych, czy teorii i praktyki treningu. Są to przede wszystkim wspaniali pedagodzy, osoby potrafiące przekazywać swoją wiedzę i nauczać innych. Co ważne, robią to w taki sposób, że nauka jest przyjemnością i niezapomnianym przeżyciem.
Józef Michałek

Józef Michałek Trener biegów narciarskich licencji A posiadający trzydziestoletnie doświadczenie trenerskie, przez 8 lat był szkoleniowcem kadry Polskiego Związku Narciarskiego, absolwent kierunku trenerskiego na Wydziale Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Karola w Pradze. Wielki miłośnik biegów narciarskich, człowiek obdarzony niespotykaną wiedzą, pozyskaną głównie za granicą, w krajach, w których biegi narciarskie są na wysokim poziomie. M.in. z tego powodu wielu uważa go za największego fachowca w Polsce. Obecnie specjalizuje się w szkoleniu amatorów, jest także współtwórcą i trenerem największego i najlepszego w Polsce teamu narciarskiego - teamu nabiegowkach.pl.

Program kursu

Oficjalni partnerzy

TOKO - partner serwisowy

TOKOZajęcia ze smarowania nart w trakcie kursów w Jakuszycach prowadzone są na sprzęcie i smarach szwajcarskiej firmy TOKO.

biegowkowy.pl - partner sprzętowy

sklep biegowkowy.plOficjalnym partnerem sprzętowym obozów jest specjalistyczny sklep biegowkowy.pl.

więcej o partnerach

 
01
01
01
01

Program kursu uzależniony jest od poziomu szkolenia dla danego turnusu. Poziomy, dla których tworzone są grupy na kursie wymienione zostały w powyższej tabeli. Wyszczególnienie zajęć praktycznych oraz teoretycznych znajduje się w opisie poziomów szkolenia.

Orientacyjny program godzinowy


Godziny rozpoczęcia i kolejność dni zajęć w przedstawionym powyżej programie mogą się zmieniać, np. ze względu na pogodę, postępy grupy i inne, niezależne od organizatora, czynniki. Program może też się nieco różnić dla grup szkolących się na różnych poziomach zaawansowania, tak aby zrealizować założony program szkolenia.

Zakwaterowanie

Dom na Białej Dolinie

ul. Wolności 11
58-580 Szklarska Poręba
tel. +48 75 761 26 77
www.domnabialejdolinie.pl

koordynaty: N50.836121, E15.502710

Wskazówki dojazdu
Najlepiej kierować się na stację kolejową Szklarska Poręba Górna, przejechać przez stację (minąć ją zostawiając po prawej stronie) i jechać dalej wzdłuż torów. Może się wydawać, że tam nie ma drogi, ale jest i można przejechać. Jakieś 100-150 metrów za wyjazdem ze stacji będzie mostek nad torami kolejowymi. Należy skręcić na ten mostek w prawo i przejść na drugą stronę torów. Dalej jedziemy wzdłuż torów około 1 km. Nasz hotel znajduje się przy drodze po lewej stronie (duży, jasno żółty budynek).

"Dom na Białej Dolinie" wybudowany przed kilkoma laty w dzielnicy miasta przylegającej do Gór Izerskich, zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie tras Biegu Piastów. Chociaż obiekt nie przeszedł procesu standaryzacji, śmiało można powiedzieć, że jest warty trzech gwiazdek. Jego komfort przewyższa nawet hotele trzygwiazdkowe, co widać na przedstawionych zdjęciach. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach dwuosobowych (lub jednoosobowych za dopłatą) wyposażonych w osobne łóżka, przestronne łazienki telewizory LCD. Do dyspozycji gości jest także sala kominkowa z barem, narciarnia z profesjonalnymi stojakami na sprzęt oraz bezprzewodowy internet.

Pokój jednoosobowy

Osoby przyjeżdżające w pojedynkę kwaterujemy w pokojach dwuosobowych dobierając współlokatorów tak, aby byli jednej płci i w podobnym wieku. Wkładamy wiele wysiłku w takie rozlokowanie w pokojach, aby wszyscy byli zadowoleni.

Pokoje do pojedynczego wykorzystania, których liczba jest ograniczona do zaledwie kilku, przygotowujemy z myślą o osobach, które z obiektywnych względów nie mogą być zakwaterowane z innym uczestnikiem.

Samodzielny pobyt w pokoju wiąże się z dopłatą zł za dobę. Pokoje takie, aż do wyczerpania, przydzielamy na podstawie kolejności wpłat zaliczek osobom, które zaznaczyły w formularzu zgłoszeniowym taką potrzebę.

Posiłki

Opłaty

Ubezpieczenie od rezygnacji

Możesz ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji, jeśli z ważnych przyczyn, w tym powodów zdrowotnych uczestnika, bądź osób mu bliskich, nie będziesz mieć możliwości udziału w kursie. Polisę możesz wykupić w 100% przez internet teraz lub później.

Ubezpiecz się teraz

  Wysokość opłaty
osoba w wieku powyżej 15 lat uczestnicząca w zajęciach 549 zł
osoba w wieku powyżej 15 lat uczestnicząca w zajęciach bez pobytu w hotelu 279 zł
osoba towarzysząca w wieku powyżej 15 lat - nie uczestnicząca w zajęciach 349 zł
dziecko towarzyszące w wieku 8-15 lat (na dostawce z połową porcji posiłków) 259 zł
dziecko towarzyszące w wieku 3-7 lat (na dostawce z połową porcji posiłków) 149 zł
dziecko w wieku do 3 lat w łóżku z rodzicem, bez wyżywienia 0 zł
dopłata do samodzielnego pobytu w pokoju za cały okres kursu 200 zł
brak komentarza

Forma i termin wniesienia opłaty

Opłata za udział powinna być dokonana najpóźniej do wyłącznie przelewem bankowym na podany niżej rachunek organizatora - wydawcy portalu nabiegowkach.pl.

Beneficjent: XC4U, ul. Moniuszki 16 lok. 2, 51-610 Wrocław
Bank: ING Bank Śląski,
Numer rachunku: 46 1050 1575 1000 0097 0689 1737

tytułem: opłata za szkolenie <imię i nazwisko>, <termin>

Opłaty za udział różnią się w zależności od turnusu. Ceny podane są przy szczegółowym opisie każdego kursu. Pełna opłata za udział w turnusie powinna być dokonana najpóźniej na 7 dni przed datą rozpoczęcia kursu. Wpłat należy dokonywać na rachunek bankowy organizatora (więcej o danych do przelewu). Uwaga! Opłat końcowych za kurs nie należy wpłacać przez rachunek bankowy tpay.com, który służy wyłącznie do szybkich wpłat zaliczek.

Zaliczki i terminy wpłat zaliczek

Szybka wpłata zaliczki

Kliknij, aby wpłacić zaliczkę przez transferuj.plZrób bezpieczny i wygodny przelew internetowy z wykorzystaniem zaufanej platformy tpay.com (dawniej transferuj.pl). To najszybsza metoda wpłaty zaliczki i zyskania gwarancji miejsca.

Zaliczka w wysokości za każdą osobę - uczestnika i osoby towarzyszące w wieku powyżej 3 lat - powinna zostać wpłacona najpóźniej do r. Zaliczka jest potwierdzeniem woli uczestniczenia w obozie. Tylko wpłata zaliczki w wymaganej kwocie i terminie skutkuje wpisaniem na listę uczestników oraz gwarantuje miejsce na szkoleniu i hotelu. O kolejności przyznawania miejsc na kursie decyduje wyłącznie data zaksięgowania zaliczki przez organizatora.

Zaliczki należy wpłacać przelewem internetowym za pośrednictwem platformy tpay.com lub bankowym przelewem tradycyjnym na podany powyżej rachunek bankowy organizatora - wydawcy portalu nabiegowkach.pl z podaniem tytułu: zaliczka za szkolenie <imię i nazwisko>, <termin>

W wypadku wolnych miejsc na kursie i zgłoszeniu po wymienionym wyżej terminie wpłaty zaliczki, należy ją opłacić maksymalnie w ciągu 2 dni od daty zapisania się na obóz.

Cena zawiera

Usługa osoby biorące udział we wszystkich zajęciach osoby uczestniczące w zajęciach bez pobytu w hotelu osoby towarzyszące od 16 lat dzieci od 8 do 15 lat dzieci od 3 do 7 lat dzieci do 3 lat
2 noclegi Tak ! Nie Tak ! Tak !
(na dostawce)
Tak !
(na dostawce)
Tak !
(w łózku z rodzicem)
śniadanie i obiadokolacja Tak ! Nie Tak ! Tak !
(pół porcji)
Tak !
(pół porcji)
Nie
codzienne zajęcia na nartach biegowych Tak ! Tak ! Nie Nie Nie Nie
transport do i z Jakuszyc Tak ! Tak ! Nie Nie Nie Nie
analiza wideo techniki biegu Tak ! Tak ! Nie Nie Nie Nie
okolicznościowa czapka do narciarstwa biegowego Tak ! Tak ! Nie Nie Nie Nie

Cena nie zawiera

  • Kosztów wypożyczenia sprzętu, oferujemy jednak możliwość wypożyczenia markowego sprzętu (o tym poniżej) w preferencyjnej cenie.
  • Kosztów dojazdu z miejsca zamieszkania i powrotu (uczestnicy organizują dojazd we własnym zakresie, uczestnicy, którzy w formularzu zapisów wyrażą zgodę na przekazanie danych innym osobom, otrzymają listę kontaktów, co ułatwi wspólny dojazd na turnus).
  • Opłaty klimatycznej pobieranej w imieniu gminy przez hotel.

Wypożyczenie sprzętu

Osoby, które nie dysponują własnym sprzętem do narciarstwa biegowego mogą wypożyczyć markowy sprzęt w wypożyczalniach współpracujących z nabiegowkach.pl w specjalnych cenach za komplet (narty, buty i kije) od 25 zł do 35 zł za dobę. Cena zależy od klasy sprzętu i miejsca, w którym odbywa się kurs.

Prosimy zgłaszać potrzebę wypożyczenia sprzętu i podać parametry (wzrost, waga ciała i rozmiar buta) na formularzu zgłoszenia przy zapisywaniu się na obóz.

Uwaga! Opłatę za sprzęt należy pokryć w gotówce na miejscu szkolenia.

 

Zgłoś się teraz !

Wypełnij teraz formularz zgłoszeniowy.

przechodzę do formularza

Oczekuj na e-mail potwierdzający zgłoszenie. Jeśli e-mail nie nadejdzie w ciągu 12 godzin prosimy o kontakt z organizatorem ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. +48 535 234 332). Uwaga! Tylko wpłata zaliczki jest ostatecznym potwierdzeniem udziału w turnusie. O kolejności zgłoszeń decyduje data wpłaty zaliczki.

 

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas