Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

PŚ w Jakuszycach: galeria z sobotniego poranka

sobota, 18 stycznia 2014 w Puchar Świata Jakuszyce 2014
Tak było w Jakuszycach w sobotę 18 stycznia z samego rana, gdy na trybunach nie było jeszcze kibiców, a na trasach rozgrzewali się zawodnicy i serwismani testowali smarowanie.

PŚ w Jakuszycach: Rewelacyjna pogoda w sobotni poranek (wideo)

sobota, 18 stycznia 2014 w Puchar Świata Jakuszyce 2014
Polana Jakuszycka przywitała narciarzy i kibiców pięknym słońcem i bielą, o którą tak długo tu walczono. O 12:15 rozpoczynają się kwalifikacje sprintu dowolną techniką.

Puchar Świata w Szklarskiej Porębie: Poradnik kibica

środa, 15 stycznia 2014 w Puchar Świata Jakuszyce 2014
Dla wielu z nas wizyta na Pucharze Świata w Szklarskiej Porębie będzie pierwszą na tego typu zawodach. Postanowiliśmy zebrać w jedno miejsce ważne porady i wskazówki, które na pewno przydadzą się biało-czerwonym fanom.

Zawodnicy z czterech kontynentów na listach startowych Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie

wtorek, 14 stycznia 2014 w Puchar Świata Jakuszyce 2014
Organizatorzy odliczają już dni i godziny do rozpoczęcia Pucharu Świata w biegach narciarskich na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie. W najbliższy weekend 18-19 stycznia 2014 r. na trasach w Jakuszycach ścigać się będą zawodniczki i zawodnicy z 22 krajów. Nie zabraknie w tej stawce Justyny Kowalczyk, która w swoje urodziny (19 stycznia) pobiegnie na swoim koronnym dystansie – 10 km techniką klasyczną.

Zielone światło FIS dla Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie

czwartek, 09 stycznia 2014 w Puchar Świata Jakuszyce 2014
FIS ucina spekulacje na temat odwołania Pucharu Świata w biegach narciarskich w Szklarskiej Porębie z powodu braku śniegu. Zawody na Polanie Jakuszyckiej mają się odbyć w zaplanowanym terminie 18-19 stycznia 2014 r. Taką decyzję podjęła w czwartek Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS), która zaakceptowała plan przygotowania tras na zawody na Polanie Jakuszyckiej.

Wszyscy na Soczi, czyli rusza Puchar Świata

piątek, 29 listopada 2013 w Ze sportu
- Zrobiłam wszystko, żeby wygrać Tour de Ski i zdobyć choć jedno złoto w Soczi – wyznała pewna siebie Therese Johaug. Podobnych deklaracji jest mnóstwo, a szans raptem kilka. Kto przejdzie do historii, a kto przeliczy się z nadziejami? W Kuusamo rusza najciekawszy sezon czterolecia.

Polski Puchar Świata wisi na włosku! Poważne problemy organizatorów

wtorek, 15 października 2013 w Ze sportu
Do planowanych na połowę stycznia jakuszyckich wyścigów Pucharu Świata zostały zaledwie trzy miesiące, a wiele ważnych kwestii wciąż jest w powijakach. Czy Polsce grozi międzynarodowa kompromitacja?

Kadra Niemiec testuje formę w Oberhofie

wtorek, 23 lipca 2013 w Ze sportu
W Oberhofie spotkali się najlepsi niemieccy narciarze, aby wziąć udział w corocznych testach wydolnościowych. Trwające przez weekend zmagania mają pokazać, kto - w środku okresu treningowego - znajduje się w najwyższej dyspozycji.

Za 6 miesięcy PŚ FIS ponownie w Jakuszycach. Rozmowa z organizatorem

środa, 03 lipca 2013 w Ze sportu
Do drugiego w historii polskiego Pucharu Świata w biegach narciarskich zostało pół roku. Choć wydaje się, że to dużo czasu, już teraz ludzie odpowiedzialni za te zawody pracują na najwyższych obrotach. O niuansach organizacji tego przedsięwzięcia opowiada przewodniczący komitetu organizacyjnego Jacek Jaśkowiak.

Zakopiańskie przygody Justyny Kowalczyk (felieton)

środa, 26 czerwca 2013 w Ze sportu
Tylko człowiek przyjedzie do kraju, a już czeka na niego mnóstwo atrakcji. Nie zawsze przewidzianych i miłych, ale na pewno wyjątkowych. Bo u siebie!
Strona 2 z 4

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas