Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Administrator Artykuły autora:

Administrator

Trasy biegowe w Livigno pokryte już śniegiem

środa, 08 listopada 2017 w Miejsca
Sezon zimowy we włoskim Livigno zaczyna się już za kilkanaście dni. Trasy biegowe zostały już przykryte śniegiem, a to oznacza, że zbliża się kultowa impreza dla wszystkich biegaczy narciarskich - La Sgambeda - zaplanowana na 2 grudnia 2017 roku. Wydarzenie sportowe inaugurujące sezon zimowy w Livigno jest jednocześnie etapem międzynarodowego cyklu maratonów biegowych Visma Ski Classics.

Team nabiegowkach.pl rozpoczął sezon jesienny startami w Czechach i Beskidzie Śląskim

poniedziałek, 02 października 2017 w Team nabiegowkach.pl
Jacek Mederski, Martyna Wiśniowska i Grzegorz Legierski stawali na podium zawodów Polsce i Czechach. Ale to nie wszyscy reprezentanci teamu nabiegowkach.pl, którzy startowali biegach w weekend na przełomie września i października i wykazali się dobrą dyspozycją.

Co jeść przed treningiem?

czwartek, 25 maja 2017 w Pytanie do dietetyka
Podczas długiego wybiegania (po ok. 1 h) odczuwam spadek energii i koncentracji. Na śniadanie zazwyczaj jem bułkę z miodem, po której czuję się lekko. Czy mam coś zmienić w swojej diecie?

Siła czy masa?

czwartek, 25 maja 2017 w Pytanie do dietetyka
Narciarz biegowy powinien być silny. Gdy patrzę na letnie zdjęcia najlepszych narciarzy, to oni są bardzo szczupli. Czy brakuje im siły, czy może stosują jakąś specjalną dietę, która pozwala im nabrać siły bez wzrostu masy?

Co zrobić by schudnąć?

czwartek, 25 maja 2017 w Pytanie do dietetyka
Mam 22 kg nadwagi. Jaką dietę powinnam stosować by szybko zrzucić wagę?

Czy amator poprawi wyniki dzięki diecie?

czwartek, 25 maja 2017 w Pytanie do dietetyka
Jestem amatorem, który od niedawna zaczął uprawiać biegi narciarskie. Chciałbym startować w zawodach, mam swoje cele i ambicje. Jednak jestem na początku przygody z tym sportem. Wiem, że czeka mnie dużo pracy nad kondycją, techniką, siłą. Pewnie minie trochę czasu zanim nabiorę doświadczeń. Czy w moim przypadku warto sobie zawracać głowę dietą? Czy nie lepiej skupić się na treningu? Gdzie szybciej mogą pojawić się efekty?
Strona 1 z 6

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas