Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way

Team nabiegowkach.pl

Nabór do całorocznego szkolenia przy teamie nabiegowkach.pl na rok 2017 [ZAPISY]

Team nabiegowkach.pl wraz ze swoim trenerem Józefem Michałkiem ogłaszają nabór chętnych do całorocznego szkolenia w biegach narciarskich dla amatorów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zjazd w pierwszy weekend kwietnia 2017 roku. Jeżeli chcesz poznać biegi narciarskie od podszewki, poprawić kondycję, siłę, sylwetkę, a przede wszystkim bardzo dobrze biegać na nartach i nartorolkach, dołącz do nas.

Grupa sportowców trenujących w programie szkoleniowym teamu nabiegowkach.pl spotyka się na konsultacjach, czyli zjeździe odbywającym się średnio raz na sześć tygodni. Takie sesje prowadzone są w celu osobistego spotkania z trenerem, przeprowadzenia sprawdzianów, nauki kolejnych form treningu, elementów techniki, specjalistycznych ćwiczeń oraz przede wszystkim pozyskania kolejnej porcji cennej wiedzy. Od 31 marca do 2 kwietnia 2017 roku (od piątkowego wieczora do niedzielnego popołudnia) organizujemy specjalny zjazd - drzwi otwarte - dla wszystkich zainteresowanych całorocznym programem szkoleniowym.

Dla kogo szkolenie?

Program szkoleniowy teamu nabiegowkach.pl prowadzony jest z myślą o osobach, które są pełnoletnie, sprawne oraz chcą systematycznie uprawiać sport zgodnie z nowoczesną wiedzą. Uczestnicy trenują na dwóch poziomach: dla sportowców pragnących startować i poprawiać wyniki w zawodach w biegach narciarskich i na nartorolkach, jak też dla osób, które chcą poprawić swoją wydolność, siłę, sylwetkę i przede wszystkim bardzo dobrze biegać na nartach i nartorolkach bez nacisku na rywalizację.

Drzwi otwarte

Na kwietniowe konsultacje zapraszamy osoby, które zainteresowane są przystąpieniem do szkolenia, chcą lepiej poznać założenia programu, upewnić się, że udział w programie będzie dla nich dobrym wyborem, poznać bliżej trenera Józefa Michałka, uzyskać odpowiedzi dotyczące własnego przygotowania motorycznego, technicznego i specjalistycznego.

Szkolenie przy teamie nabiegowkach.pl odbywa się na dwóch poziomach zaawansowania: Wszechstronnym i Zawodniczym. Dodatkowo przy Szkoleniu Zawodniczym wyodrębnione są dwie grupy, w których sportowcy trenują na poziomie odpowiednim dla swoich umiejętności. Szczegółowe informacje o szkoleniu, poziomach, harmonogramie spotkań weekendowych i dłuższych zgrupowań oraz wiele innych znajdziesz w Szczegółach programu treningowego przy teamie nabiegowkach.pl.

Miejsce konsultacji

Łatwy dojazd

Do Wisły i Istebnej łatwo dojechać. W pobliże prowadzi autostrada A1, która wcześniej krzyżuje się z A4. Od Żor, gdzie należy zjechać z autostrady, niemal do samej Wisły wiedzie szosa dwupasmowa w każdym kierunku.

Miejscem konsultacji od 31 marca do 2 kwietnia 2017 roku będzie Istebna, a zajęcia prowadzone w Wiśle i Istebnej w miejscach, gdzie trenują m.in. zawodnicy z lokalnych klubów narciarskich, najlepsi soportowcy w biegach narciarskich w Polsce.

Udział i zakwaterowanie

Udział w konsultacjach nie zobowiązuje do przystąpienia do szkolenia, ma na celu umożliwienie wszystkim chętnym zapoznanie się z trenerem, programem, metodami treningu, itd.

Od uczestników tego zjazdu pobieramy 150 zł za wszystkie zajęcia praktyczne i teoretyczne odbywające się przez cały weekend. Tym, którzy zdecydują się na przystąpienie do szkolenia bezpośrednio po tych konsultacjach, czyli w ciągu 7 dni od zakończenia konsultacji, przeksięgujemy tę wpłatę na rzecz składki za pierwszy okres uczestnictwa, czyli faktycznie konsultacje te będą dla nich bezpłatne. Zobacz program zjazdu 31.03-02.04.

CSW Halniak

stebna 1326
43-470 Istebna
tel. +48 33 855 69 78
www.centrum-halniak.pl

koordynaty: N49.573820, E18.901277

Wskazówki dojazdu
Wjeżdżając do Istebnej od strony Wisły (z północy) najpierw następuje bardzo intensywny zjazd w dół. Jedziemy prosto główną drogą, na skrzyżowaniu po prawej stronie będzie stacja benzynowa Orlen. Na tym skrzyżowaniu należy skręcić w lewo. Po około 1 km przy samej drodze po lewej stronie będzie posiadłość z wysokim, murowanym, kamiennym parkanem. Jest on bardzo charakterystyczny i łatwo go zauważyć. Za tym parkanem znajduje się właśnie Halniak.

Należy również we własnym zakresie przyjechać, zakwaterować i żywić się na miejscu. Dla uczestników zjazdu na czas trwania konsultacji zorganizowaliśmy zakwaterowanie i wyżywienie w Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowym Halniak w Istebnej. Tam też będą odbywały się wszelkie spotkania i wykłady. Sugerujemy nocować także w tym miejscu. Koszt noclegu w pokoju dwuosobowym z trzema posiłkami dla uczestników konsultacji wynosi 90 zł za dzień. Uczestnicy opłacają koszty zakwaterowania w Halniaku samodzielnie w gotówce. Każdy może jednak swobodnie wybierać spośród bazy hotelowej miejscowości. Chęć zakwaterowania się w Halniaku prosimy zgłaszać na formularzu zgłoszeniowym.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w konsultacjach i ewentualnie w dalszej kolejności rozpocząć szkolenie w programie szkoleniowym, należy:

Decyzję o rozpoczęciu szkolenia w całorocznym programie treningowym podejmiesz na zakończenie konsultacji. Jeśli postanowisz rozpocząć treningi, otrzymasz pierwszy program treningowy.

zgłaszam się

 

Więcej informacji

Opłata za udział w konsultacjach

Opłatę w wysokości 150 zł za udział należy wpłacać do 27 marca 2017 roku za pośrednictwem internetowej platformy tpay.com (transferuj.pl) lub przelewem bankowym na konto wydawcy portalu nabiegowkach.pl - organizatora szkolenia. Opłaty pobierane są w celu pokrycia kosztów organizacji spotkania i nie są zwracane w wypadku rezygnacji z udziału w dalszym szkoleniu. W wypadku podjęcia decyzji o przystąpieniu do programu i kontynuowaniu szkolenia w ciągu 7 dni od daty zakończenia zjazdu, opłata za udział w konsultacjach zostanie przeksięgowana na poczet składki za pierwszy miesiąc, czyli kwiecień.

Rachunek bankowy do wpłat

Szybka wpłata

Zrób bezpieczny i wygodny przelew internetowy z wykorzystaniem zaufanej platformy tpay.com. To najszybsza metoda przekazania środków.

Szybka wpłata 150 zł przez transferuj.pl

Beneficjent: XC4U, ul. Moniuszki 16 lok. 2, 51-610 Wrocław
Bank: ING Bank Śląski
Numer: 94 1050 1575 1000 0092 1933 7251
Tytułem: za szkolenie 1-2 kwietnia 2017, <imię i nazwisko>

 

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z organizatorami.

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Telefon: 535 234 332

Przeczytaj także Zasady szkolenia przy teamie nabiegowkach.pl

 

Program zjazdu 31.03-02.04.2017

Piątek 31 marca

17:00-19:45 przyjazdy uczestników
19:45 otwarcie
20:00 kolacja
21:00 spotkanie organizacyjne i omówienie programu weekendu oraz wszystkich zagadnień związanych z całorocznym programem treningowym, w tym prezentacja medialna o teamie nabiegowkach.pl, jego historii, dotychczasowych sukcesach

Sobota 1 kwietnia

7:30 rozruch poranny
8:00 śniadanie
10:00-12:30 trening: nartorolki do techniki klasycznej - jako zasadniczy środek treningowy ukierunkowanego przygotowania biegacza narciarskiego
12:45-14:30 przerwa na posiłek
14:45-17:15 trening ogólnorozwojowy: zapoznanie z ćwiczeniami
18:00 obiadokolacja
19:00 wykład "Zasady całorocznego programu treningowego" oraz prezentacja multimedialna dotycząca planów teamu nabiegowkach.pl na 2017 rok, także wyjaśnienie wszystkich zasad związanych z przystępowaniem do szkolenia przy teamie, współpracy z trenerem, konsultacji, zgrupowań

Niedziela 2 kwietnia

7:30 rozruch poranny
8:00 śniadanie
10:00-12:00 trening: nartorolki łyżwowe - środek zasadniczy do przygotowania w stylu łyżwowym i pomocniczy w stylu klasycznym
12:00-13:00 przerwa
13:00-14:30 trening siłowy: rozwój siły eksplozywnej gwarancją skutecznego biegu stylem klasycznym
15:00 obiad
15:30 zakończenie

zgłaszam się

Oceń artykuł
(3 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas