Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way

Team nabiegowkach.pl

Team nabiegowkach.pl trenował jak na lodowcu

poniedziałek, 14 listopada 2016 w Team nabiegowkach.pl
W długi listopadowy weekend w Beskidzie Śląskim odbył się zjazd dla grupy A sportowców trenujących przy teamie nabiegowkach.pl. Warunki panujące w tym czasie w górach pozwoliły na zorganizowanie zajęć na wzór wyczynowej elity trenującej na jesieni na lodowcach.

Team nabiegowkach.pl w I Triathlonie Górskim w Ustroniu

wtorek, 08 listopada 2016 w Team nabiegowkach.pl
W pierwszy weekend listopada 2016 roku w Ustroniu odbywały się doskonałe zawody dla biegaczy narciarskich - triatlon z rowerem, biegiem z kijami i nartorolkami. W tym samym czasie w Beskidzie Śląskim trenowali sportowcy z grup B i C biorący udział w całorocznym programie treningowym przy teamie nabiegowkach.pl.

Dołącz przed zimą do całorocznego szkolenia przy teamie nabiegowkach.pl [ZAPISY]

sobota, 05 listopada 2016 w Team nabiegowkach.pl
Team nabiegowkach.pl wraz ze swoim trenerem Józefem Michałkiem już po raz drugi w 2016 roku ogłaszają nabór chętnych do całorocznego szkolenia w biegach narciarskich dla amatorów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na specjalne konsultacje od 18 do 20 listopada 2016 roku. Jeżeli chcesz możliwie dobrze wykorzystać czas, jaki został do sezonu zimowego na mądre przygotowanie, poznać biegi narciarskie od podszewki, poprawić kondycję, siłę, sylwetkę, a przede wszystkich bardzo dobrze biegać na nartach, dołącz do nas.

Team nabiegowkach.pl już po pierwszym treningu na śniegu

środa, 12 października 2016 w Team nabiegowkach.pl
Nikt nie przypuszczał, że podczas październikowego zjazdu grup B i C trenujących w całorocznym programie treningowym przy teamie nabiegowkach.pl sportowcy będą biegać na śniegu na nartach. Dzięki niespotykanemu kaprysowi pogody uczestnicy konsultacji odbywających się w Istebnej w drugi weekend października, mają już zaliczone pierwsze bieganie na śniegu.

Medalami w Przehyba Uphill 2016 team nabiegowkach.pl zakończył sezon startowy na nartorolkach

wtorek, 04 października 2016 w Team nabiegowkach.pl
Niemal wszyscy zawodnicy teamu nabiegowkach.pl, startujący w największych polskich otwartych zawodach na nartorolkach Vexa Przehyba Uphill 2016, stawali na podium klasyfikacji open i w kategoriach wiekowych. To ostatnie starty zawodników teamowych na asfalcie w tym sezonie.

Aż 5 medali z 12 dostępnych w cyklu Skiroll Classics dla teamu nabiegowkach.pl

wtorek, 27 września 2016 w Team nabiegowkach.pl
W czwarty weekend września 2016 roku w północnych Czechach odbyły się dwa ostatnie biegi zaliczane do serialu zawodów na nartorolkach Silvini Skiroll Classics. W obu imprezach wzięli udział zawodnicy teamu nabiegowkach.pl zdobywając medale zarówno w poszczególnych biegach, jak też klasyfikacji końcowej cyklu.

Kolejny weekend i kolejne nartorolkowe starty teamu nabiegowkach.pl

poniedziałek, 12 września 2016 w Team nabiegowkach.pl
W drugi weekend września zawodnicy teamu nabiegowkach.pl startowali na nartorolkach po polskiej i czeskiej stronie Karkonoszy. Mamy sukcesy w Mistrzostwach Polski PZN w biegach na nartorolkach, jak też kolejne punkty w klasyfikacji generalnej cyklu Silvini Skiroll Classics, gdzie utrzymaliśmy trzecią pozycję drużynowo.

Medale w open i kategoriach wiekowych w Rolkowisku dla teamu nabiegowkach.pl

poniedziałek, 05 września 2016 w Team nabiegowkach.pl
W sobotę 3 września w warszawskiej dzielnicy Wesoła odbywały się I Otwarte Mistrzostwa Warszawy w sprintach na nartorolkach. Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl licznie wzięli udział w tej imprezie zdobywając medale w różnych konkurencjach w open i kategoriach wiekowych.

Sukcesy teamu nabiegowkach.pl w biegach na nartorolkach, górskich i MTB

poniedziałek, 22 sierpnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
W trzeci weekend sierpnia 2016 roku zawodnicy teamu nabiegowkach.pl startowali w różnych konkurencjach w Polsce i Czechach. Wszędzie odnosili sukcesy, o czym piszemy w tym tekście.

Złote i srebrne medale w Barnett Uphill & Minimaraton dla teamu nabiegowkach.pl

wtorek, 16 sierpnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
Trzy złota i dwa srebra oraz wiele miejsc w czołówce to bilans wyników zawodników teamu nabiegowkach.pl w zawodach na nartorolkach, które odbyły się w Kotlinie Kłodzkiej 13 i 14 sierpnia 2016 roku. Podczas intensywnego zjazdu teamowego w długi weekend sierpniowy, oprócz startów odbywały się także treningi.

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas