Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way

Team nabiegowkach.pl

Kwietniowy kalejdoskop, czyli zjazd grupy B teamu nabiegowkach.pl

poniedziałek, 25 kwietnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
W czwarty weekend kwietnia 2016 roku w Istebnej odbywał się zjazd sportowców trenujących w grupie B całorocznego szkolenia przy teamie nabiegowkach.pl. Chyba nie było w dwuletniej historii tego szkolenia tak szalonego i różnorodnego zjazdu.

Team nabiegowkach.pl symbolicznie zakończył sezon i rozpoczął kolejny

środa, 20 kwietnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
W sobotę 16 kwietnia w Karczmie Ochodzita w Koniakowie odbyło się uroczyste spotkanie dla zawodników teamu nabiegowkach.pl, na którym podziękowano za reprezentowanie drużyny w zakończonym sezonie zimowym. Tego samego dnia rozpoczął się kolejny sezon startowy.

Aktywny startowy weekend teamu nabiegowkach.pl - 16 i 17 kwietnia

poniedziałek, 18 kwietnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
Od zakończenia zimy nie trzeba było długo czekać, by usłyszeć o zawodnikach teamu nabiegowkach.pl i ich sukcesach podczas startów w trzeci weekend kwietnia 2016 roku w różnych miejscach Polski.

Kolejni narciarze rozpoczynają regularne treningi w programie przy teamie nabiegowkach.pl

środa, 06 kwietnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
To już trzeci nabór do całorocznego szkolenia przy teamie nabiegowkach.pl. Grupa ambitnych narciarzy spotkała się w pierwszy weekend kwietnia 2016 roku w Istebnej by rozpocząć regularne treningi z trenerem Józefem Michałkiem.

Meldunek o sukcesach zawodników teamu nabiegowkach.pl w trzeci weekend marca

poniedziałek, 21 marca 2016 w Team nabiegowkach.pl
Team nabiegowkach.pl wciąż jest aktywny, także na wiosnę. W trzecią sobotę i niedzielę marca 2016 roku nasi zawodnicy startowali w Polsce i na świecie w czterech różnych biegach. Jak zwykle z sukcesami.

Nabór do szkolenia przy teamie nabiegowkach.pl w Istebnej 1-3 kwietnia

niedziela, 20 marca 2016 w Team nabiegowkach.pl
Otwieramy nabór dla chętnych do całorocznego treningu w programie szkoleniowym przy teamie nabiegowkach.pl. Szkolenie będzie prowadzone na dwóch poziomach zaawansowania: Zawodniczym - dla osób planujących poprawę wyników w zawodach oraz Wszechstronnym - dla wszystkich, którzy chcą trenować systematycznie i dobrze biegać na nartach. Spotkamy się w pierwszy weekend kwietnia w Istebnej.

Team nabiegowkach.pl pokazał lwi pazur podczas SGB Ultrabiel 2016

poniedziałek, 14 marca 2016 w Team nabiegowkach.pl
SGB Ultrabiel to nowy polski maraton narciarski organizowany przez członków teamu nabiegowkach.pl. Nic dziwnego, że w imprezie tej wzięła udział duża grupa przedstawicieli najlepszego krajowego teamu narciarskiego. Zawodnicy z naszej drużyny wygrali wszystkie biegi tej imprezy. Gratulujemy.

Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl wzięli co mogli w 41. Biegu o Istebniański Bruclik

wtorek, 08 marca 2016 w Team nabiegowkach.pl
W czasie, gdy większość członków teamu nabiegowkach.pl w pierwszą niedzielę marca 2016 roku startowała w Jakuszycach w Biegu Piastów, pięcioro naszych sportowców z Trójwsi Beskidzkiej wzięło udział w 41. Biegu o Istebniański Bruclik na trasach Kubalonki. Co mogli, to wygrali.

Sukcesy zawodników teamu nabiegowkach.pl w 40. Biegu Piastów - podsumowanie

wtorek, 08 marca 2016 w Team nabiegowkach.pl
Miejsca na podium i w pierwszych dziesiątkach open, a także wiele pozycji w pierwszych trójkach kategorii wiekowych. To bilans trzech dni startów zawodników teamu nabiegowkach.pl w najważniejszych biegach 40. Biegu Piastów - Festiwalu Narciarstwa Biegowego.

Władysław Olszowski najlepszy z Polaków na 31. Szumawskim Skimaratonie

wtorek, 01 marca 2016 w Team nabiegowkach.pl
Jeden z najmocniejszych zawodników teamu nabiegowkach.pl, specjalizujący się w długich dystansach - Władysław Olszowski - zajął 46. miejsce open w biegu głównym Szumawskiego Skimaratonu, który odbywał się w południowych Czechach w ostatnią niedzielę lutego 2016 roku.

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas