Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Team nabiegowkach.pl

Po pierwszej turze Skiroll Classics team nabiegowach.pl drugi i piąty

czwartek, 07 lipca 2016 w Team nabiegowkach.pl
W pierwszy weekend lipca 2016 roku na Morawach w Czechach odbyły się dwa biegi na nartorolkach z dziesięciu zaliczanych w tym sezonie do cyklu Silvini Skiroll Classics. W zawodach wzięli udział zawodnicy teamu nabiegowkach.pl, którzy utworzyli dwa zespoły rywalizujące w ogólnej klasyfikacji drużynowej.

Zawodniczki teamu nabiegowkach.pl liderkami cyklu Silvini Skiroll Classics

poniedziałek, 04 lipca 2016 w Team nabiegowkach.pl
W pierwszy weekend lipca 2016 roku na Morawie w Czechach rozpoczął się cykl zawodów na nartorolkach techniką klasyczną. Po dwóch pierwszych biegach zawodniczki z naszej drużyny prowadzą w klasyfikacji generalnej. Dobrze zaprezentowali się też mężczyźni, zwłaszcza w kategoriach weteranów.

Upał i burze niestraszne uczestnikom szkolenia przy teamie nabiegowkach.pl

poniedziałek, 27 czerwca 2016 w Team nabiegowkach.pl
W ostatni weekend czerwca uczestnicy grup B i C szkolący się w całorocznym programie przy teamie nabiegowkach.pl, spotkali się na weekendowych konsultacjach z trenerem Józefem Michałkiem. Było upalnie, deszczowo i jak zwykle wesoło.

Team nabiegowkach.pl wystawia dwa zespoły na Silvini Skiroll Classic 2016

środa, 22 czerwca 2016 w Team nabiegowkach.pl
W cyklu zawodów na nartorolkach Silvini Skiroll Classics, który rozpoczyna się w Czechach z początkiem lipca 2016 roku, weźmie udział aż 20 zawodników z teamu nabiegowkach.pl. W 10 różnych biegach zaliczanych do cyklu będą walczyć o punkty indywidualne i w klasyfikacji drużynowej.

Progi mleczanowe wyznaczone. Cel zjazdu osiągnięty.

poniedziałek, 20 czerwca 2016 w Team nabiegowkach.pl
Głównym celem zjazdu teamu nabiegowkach.pl, jaki miał miejsce w Beskidzie Śląskim w trzeci weekend czerwca 2016 roku, było wyznaczenie progu przemian mleczanowych u zawodników, którzy rozpoczynają okres budowania siły wytrzymałościowej.

Team nabiegowkach.pl uczcił 3 Maja startami i zwycięstwami na nartorolkach

czwartek, 05 maja 2016 w Team nabiegowkach.pl
Dziesięcioro zawodników z teamu nabiegowkach.pl wystartowało we wtorek 3 maja 2016 roku w zawodach na nartorolkach. W Poznaniu i Wiśle zapisaliśmy na naszym koncie kolejne zwycięstwa w open i kategoriach.

Kwietniowy kalejdoskop, czyli zjazd grupy B teamu nabiegowkach.pl

poniedziałek, 25 kwietnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
W czwarty weekend kwietnia 2016 roku w Istebnej odbywał się zjazd sportowców trenujących w grupie B całorocznego szkolenia przy teamie nabiegowkach.pl. Chyba nie było w dwuletniej historii tego szkolenia tak szalonego i różnorodnego zjazdu.

Team nabiegowkach.pl symbolicznie zakończył sezon i rozpoczął kolejny

środa, 20 kwietnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
W sobotę 16 kwietnia w Karczmie Ochodzita w Koniakowie odbyło się uroczyste spotkanie dla zawodników teamu nabiegowkach.pl, na którym podziękowano za reprezentowanie drużyny w zakończonym sezonie zimowym. Tego samego dnia rozpoczął się kolejny sezon startowy.

Aktywny startowy weekend teamu nabiegowkach.pl - 16 i 17 kwietnia

poniedziałek, 18 kwietnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
Od zakończenia zimy nie trzeba było długo czekać, by usłyszeć o zawodnikach teamu nabiegowkach.pl i ich sukcesach podczas startów w trzeci weekend kwietnia 2016 roku w różnych miejscach Polski.

Kolejni narciarze rozpoczynają regularne treningi w programie przy teamie nabiegowkach.pl

środa, 06 kwietnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
To już trzeci nabór do całorocznego szkolenia przy teamie nabiegowkach.pl. Grupa ambitnych narciarzy spotkała się w pierwszy weekend kwietnia 2016 roku w Istebnej by rozpocząć regularne treningi z trenerem Józefem Michałkiem.

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas