Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Team nabiegowkach.pl

Meldunek o sukcesach zawodników teamu nabiegowkach.pl w trzeci weekend marca

poniedziałek, 21 marca 2016 w Team nabiegowkach.pl
Team nabiegowkach.pl wciąż jest aktywny, także na wiosnę. W trzecią sobotę i niedzielę marca 2016 roku nasi zawodnicy startowali w Polsce i na świecie w czterech różnych biegach. Jak zwykle z sukcesami.

Team nabiegowkach.pl pokazał lwi pazur podczas SGB Ultrabiel 2016

poniedziałek, 14 marca 2016 w Team nabiegowkach.pl
SGB Ultrabiel to nowy polski maraton narciarski organizowany przez członków teamu nabiegowkach.pl. Nic dziwnego, że w imprezie tej wzięła udział duża grupa przedstawicieli najlepszego krajowego teamu narciarskiego. Zawodnicy z naszej drużyny wygrali wszystkie biegi tej imprezy. Gratulujemy.

Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl wzięli co mogli w 41. Biegu o Istebniański Bruclik

wtorek, 08 marca 2016 w Team nabiegowkach.pl
W czasie, gdy większość członków teamu nabiegowkach.pl w pierwszą niedzielę marca 2016 roku startowała w Jakuszycach w Biegu Piastów, pięcioro naszych sportowców z Trójwsi Beskidzkiej wzięło udział w 41. Biegu o Istebniański Bruclik na trasach Kubalonki. Co mogli, to wygrali.

Sukcesy zawodników teamu nabiegowkach.pl w 40. Biegu Piastów - podsumowanie

wtorek, 08 marca 2016 w Team nabiegowkach.pl
Miejsca na podium i w pierwszych dziesiątkach open, a także wiele pozycji w pierwszych trójkach kategorii wiekowych. To bilans trzech dni startów zawodników teamu nabiegowkach.pl w najważniejszych biegach 40. Biegu Piastów - Festiwalu Narciarstwa Biegowego.

Władysław Olszowski najlepszy z Polaków na 31. Szumawskim Skimaratonie

wtorek, 01 marca 2016 w Team nabiegowkach.pl
Jeden z najmocniejszych zawodników teamu nabiegowkach.pl, specjalizujący się w długich dystansach - Władysław Olszowski - zajął 46. miejsce open w biegu głównym Szumawskiego Skimaratonu, który odbywał się w południowych Czechach w ostatnią niedzielę lutego 2016 roku.

O startach teamu nabiegowkach.pl w ostatni weekend lutego 2016 roku

poniedziałek, 29 lutego 2016 w Team nabiegowkach.pl
W ostatnich dniach lutego zawodnicy teamu nabiegowkach.pl startowali w zawodach w różnych miejscach Polski, a nawet na Słowacji. Choć nie zajmowali czołowych miejsc, wykazali się doskonałą formą i poziomem sportowym w porównaniu z zawodnikami, z którymi rywalizowali w tych dniach.

Całe podium M40 w Fischer Cup 9 km dla teamu nabiegowkach.pl

wtorek, 23 lutego 2016 w Team nabiegowkach.pl
W trzecią niedzielę lutego 2016 roku w Jakuszycach odbył się ostatni bieg zaliczany do cyklu Fischer Cup. Zawodnicy tradycyjnie rywalizowali techniką klasyczną, tym razem na dystansie 9 km. W zawodach wzięli udział także przedstawiciele teamu nabiegowkach.pl. Piotr Michałek zajął 2. miejsce open, a nasi zawodnicy  zajęli wszystkie stopnie podium w kategorii M40.

W połowie lutego 2016 roku team nabiegowkach.pl startował w różnych miejscach Europy

poniedziałek, 15 lutego 2016 w Team nabiegowkach.pl
Biegacze narciarscy z teamu nabiegowkach.pl w dniach 10-13 lutego startowali w zawodach w Polsce, Czechach, a nawet Norwegii. Jak zwykle reprezentanci naszej portalowej drużyny odnosili wiele sukcesów, w tym trzy zwycięstwa open.

Polacy nie dali Czechom szans na dwóch dystansach XIV Karlovskiej 50

niedziela, 14 lutego 2016 w Team nabiegowkach.pl
Aż na dwóch z trzech dystansów jednego z ważniejszych czeskich maratonów narciarskich - Karlovskiej 50. - która odbywała się w sobotę 13 lutego 2016 roku, zwyciężyli Polacy z teamu nabiegowkach.pl. Piotr Michałek zdecydowanie wygrał Karlovską 25., a Jan Łacek nie dał szans rywalom w Karlovskiej 10. Na czołowych miejscach jeszcze dwóch naszych reprezentantów.

Wyniki zawodników teamu nabiegowkach.pl 31 stycznia 2016 w Enervit Classic 10 km

środa, 03 lutego 2016 w Team nabiegowkach.pl
Pod nieobecność najsilniejszych zawodników z naszego teamu, którzy po pierwszym biegu w cyklu Enervit Classic zostali leaderami, w drugiej edycji serialu startowali przede wszystkim lokalni zawodnicy.

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas