Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Team nabiegowkach.pl

Team nabiegowkach.pl prowadzi w generalce cyklu Vexa Skiroll Tour. Nasi zawodnicy liderami.

Jan Łacek jest liderem klasyfikacji na pompowanych kołach, także członkiem prowadzącego zespołu "team nabiegowkach.pl I".

Jan Łacek jest liderem klasyfikacji na pompowanych kołach, także członkiem prowadzącego zespołu "team nabiegowkach.pl I".
Po II turze zawodów cyklu biegów na nartorolkach Vexa Skiroll Tour 2018 w klasyfikacji generalnej zespołów prowadzi "team nabiegowkach.pl I" złożony z zawodników portalowej drużyny. W klasyfikacji indywidualnej liderami są nasi sportowcy - w technice klasycznej Beata Nowok i Grzegorz Legierski, a na pompowanych kołach Jan Łacek.

Organizatorzy cyklu Vexa Skiroll Tour podsumowali klasyfikacje generalne po czterech zawodach. Ostatnie biegi zaliczane do cyklu - Kamyk Uphill i Leśny Uphill - odbyły się w Górach Bystrzyckich w trzeci weekend września. Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl odnieśli tam wiele indywidualnych sukcesów, o czym pisaliśmy w tekście Udany występ sportowców teamu nabiegowkach.pl w II turze cyklu Vexa Skiroll Tour. Przed naszymi biegaczami jeszcze jedna - ostatnia tura startów - która odbędzie się w pierwszy weekend października. Po tych zawodach zostaną wyłonieni najlepsi zawodnicy i najlepsze nartorolkowe zespoły tego sezonu.

Jak dotąd trójka naszych reprezentantów utrzymuje się na pozycjach liderów indywidualnej klasyfikacji generalnej. Beata Nowok i Grzegorz Legierski prowadzą w konkurencji biegów techniką klasyczną. Jan Łacek jest liderem wśród mężczyzn rywalizujących na pompowanych kołach.

W pierwszych trójkach indywidualnej generalki znajdują się jeszcze: Katarzyna Witek (technika klasyczna), Kazimierz Legierski (technika dowolna) i Joanna Kujawska (technika dowolna).

Sprawdź pełną listę klasyfikacyjną wszystkich zawodników biorących udział w zawodach cyklu.

W klasyfikacji drużyn zgłoszonych w tym sezonie do rywalizacji w Vexa Skiroll Tour prowadzi nasz zespół "team nabiegowkach.pl I". Pozostałe nasze grupy - "team nabiegowkach.pl II" i "team nabiegowkach.pl III" zajmują odpowiednio 4. i 5. miejsce. We współzawodnictwie bierze udział łącznie 6 drużyn z Polski.

Sprawdź pełną klasyfikację generalną teamów.

Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas