Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way MT Sport SkiGo

Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl wypadli doskonale na czeskiej przełęczy Pustevny

Zawodniczki teamu nabiegowkach.pl zajęły pierwsze trzy miejsca open

Zawodniczki teamu nabiegowkach.pl zajęły pierwsze trzy miejsca open
Brak okazji do rywalizacji w Polsce nie przeszkadza zawodnikom teamu nabiegowkach.pl startować w zawodach. Na szczęście w Czechach kalendarz otwartych biegów narciarskich jest bardziej pełen niż u nas. W niedzielę 30 grudnia 2018 roku grupa zawodników naszej drużyny wzięła udział w zawodach techniką klasyczną na przełęczy Pustevny w Beskidzie Śląsko-Morawskim. Z przyjemnością informujemy o sukcesach.

Na naszych można zawsze liczyć. Świetny popis dały zawodniczki spod znaku teamu nabiegowkach.pl, które zajęły pierwsze trzy miejsca open w rywalizacji pań odbywającej się na dystansie 5 km. Bieg wygrała Beata Nowok wyprzedzając koleżanki z drużyny: Martynę Wiśniowską i Agatę Szlachetkę. Nasze teamowe dziewczyny w tej właśnie kolejności stanęły na podium.

Znakomite wyniki znajdziemy także na liście biegu mężczyzn odbywającego się na dystansie 10 km. Wszyscy nasi zawodnicy mają już powyżej 35 lat, także zostali sklasyfikowani właśnie w kategorii uczestników w wieku 35 lat i więcej. Najwyżej uplasował się Piotrek Michałek (3. miejsce). Tuż za nim drużynowi koledzy i treningowi partnerzy: Grzesiek Legierski (czwarty) i Janek Łacek (piąty). Kolejne dwa miejsca dla czeskich zawodników i znów na wynikach nasi reprezentanci: Kazik Legierski (ósmy) i Władek Olszowski (dziewiąty). Na miejscu czternastym jeszcze jeden nasz biegacz - Jacek Hyrnik.

Gratulujemy koleżankom i kolegom.

Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Wczoraj
ziaro utworzył(a) nowy temat Dzień dobry na forum.
09:05
3 dni temu
Michall podziękował(a) za wiadomość Odp: Co to za dywan ?
09:24
Michał Rolski, Michall odpowiedział(a) w temacie Odp: Co to za dywan ? na forach.
05:11
Michall utworzył(a) nowy temat Co to za dywan ? na forum.
02:14
Więcej
Więcej

lubią nas