Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way

Obozy, kursy i szkolenia nabiegowkach.pl

Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking w nowym terminie - 16 lipca 2017

wtorek, 20 czerwca 2017 w Aktualności
V Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking, zaplanowane na lipiec w Kościelisku, odbędą się jednak w trzecią niedzielę lipca, a nie jak zapowiadano tydzień wcześniej.

W trzecią niedzielę lipca wystartuj w Kościelisku w Biathlonowym Nordic Walking

środa, 14 czerwca 2017 w Zapowiedzi
W niedzielę 16 lipca w Kościelisku pod Tatrami odbędą się po raz piąty Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking. Organizator zaprasza dorosłych oraz dzieci powyżej 10 lat.

Wysoki poziom energii na treningu i regeneracja po [PRZEPISY]

wtorek, 13 czerwca 2017 w Dieta
Przed nami długi weekend czerwcowy. Jeśli planujecie wykorzystać go na intensywne przygotowania do sezonu, warto rozsądnie zaplanować nie tylko trening, ale i posiłki okołotreningowe. Odpowiednio dobrane produkty zapewnią wysoki poziom energii oraz dobrą regenerację po treningu.

Letni obóz nabiegowkach.pl "Litwa 2017" - trenujemy i zwiedzamy [ZAPISY]

poniedziałek, 12 czerwca 2017 w Wiosna, lato, jesień 2017
Aktywne wakacje w lipcu 2017 roku w gronie narciarzy biegowych, podczas których połączymy letnie treningi narciarskie - w tym nartorolki - z rozrywką i zwiedzaniem zabytków Litwy. Obóz dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy obdarzonych żyłką turystyczną poprowadzi Marek Tokarczyk.

Uczestnicy programu "Forma z nabiegowkach.pl" biegali, wiosłowali i strzelali w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

piątek, 09 czerwca 2017 w Wiosna, lato, jesień 2017
Grupa sportowców, uczestników programu „Forma z nabiegowkach.pl" w pierwszy weekend czerwca 2017 roku spotkała się na Wyżynie Wieluńskiej, aby wspólnie szlifować swoją formę i kontynuować naukę techniki klasycznej i łyżwowej na nartorolkach.

Na rowerach górskich oraz nartorolkach trenowali w ostatni weekend maja sportowcy z teamu nabiegowkach.pl

poniedziałek, 29 maja 2017 w Team nabiegowkach.pl
Niewielka, ale ambitna grupa uczestników całorocznego szkolenia przy portalowym teamie spędziła aktywny weekend w Beskidzie Śląskim. Pracowano nad siłą kończyn dolnych oraz techniką klasyczną i łyżwową na nartorolkach.

Odżywianie ketogeniczne w sporcie

poniedziałek, 29 maja 2017 w Pytanie do dietetyka
Czy zna Pani dietę ketogeniczą i jakie ma Pani opinię o takim sposobie odżywiania u sportowców?

Tego jeszcze nie było: jednokrok nordic walking

wtorek, 30 maja 2017 w Trening i technika
Idealnie sprawdza się na podchodzeniu, imituje narciarski ruch i fantastycznie wzmacnia ręce. Po raz pierwszy w Polsce prezentujemy technikę nordic walking, którą docenicie również na backcountry.

Trenujesz – zwróć uwagę na to co jesz

sobota, 27 maja 2017 w Dieta
Rozpoczynamy cykl artykułów o diecie i żywieniu sportowca. Wyczynowcy i amatorzy, którzy chcą być zdrowi, cieszyć się dobrym samopoczuciem, poprawić wyniki, czy zrzucić kilka kilogramów - wszyscy powinni zwracać uwagę na to co i jak jedzą. W naszym cyklu w kolejnych tekstach dowiesz się m.in. o tym co jeść przed, podczas i po treningu, odżywianiu podczas zawodów, suplementacji, czy diecie vege-narciarza. Na początek garść ogólnych porad, które każdy powinien wziąć sobie do serca.
Strona 1 z 103

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas