Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Uczcij rocznicę Powstania Styczniowego na biegówkach i śladówkach

wtorek, 10 stycznia 2017 w Zapowiedzi
Rajd Szlakiem Powstańców Styczniowych, który odbędzie się 22 stycznia 2017 roku w Julinku w Kampinoskim Parku Narodowym to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu na nartach. Także dla tych, którzy narty przypną po raz pierwszy. Celem rajdu, który nie ma charakteru rywalizacji sportowej, jest upamiętnienie Powstańców Styczniowych.

Pobiegnij na nartach w Jakuszycach dla WOŚP

wtorek, 10 stycznia 2017 w Zapowiedzi
Stowarzyszenie Bieg Piastów zaprasza wszystkich narciarzy na charytatywny bieg, który odbędzie się w niedzielę 15 stycznia 2017. Celem jest wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

IV Bieg Popradzki w ostatnią niedzielę stycznia

piątek, 06 stycznia 2017 w Zapowiedzi
Na 29 stycznia 2017 roku zaplanowana została czwarta już edycja Biegu Popradzkiego. Zawody odbędą się w Piwnicznej-Zdroju Obidzy. Rywalizacja odbędzie się techniką klasyczną ze startu wspólnego. Panowie zmierzą się na dystansie 21 km, a panie 14 km.

W Krynicy zmierzą się o Puchar Rektora Uniwersytetu Rolniczego

środa, 04 stycznia 2017 w Zapowiedzi
Już po raz drugi w Krynicy-Zdroju na trasach biegowych "u Leśników" odbędą się otwarte zawody techniką klasyczną O Puchar Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Biegi na dystansach 5 km i 10 km zaplanowano na 11 lutego 2017 roku.

DRAPA - cykl imprez backcountry - znów zaprasza na wspólne wycieczki po Beskidzie Wyspowym

sobota, 24 grudnia 2016 w Zapowiedzi
W zimowym kalendarzu zagościła już na dobre. DRAPA - impreza dedykowana narciarzom backcountry, od pięciu lat ściąga z całej Polski do Beskidu Wyspowego miłośników narciarskiego szurania po nieprzetartych szlakach.

Grand Prix "Pierwszy Śnieg" 10 grudnia w Tomaszowie Lubelskim

środa, 07 grudnia 2016 w Zapowiedzi
W sobotę 10 grudnia 2016 roku o godzinie 10:00 w Tomaszowie Lubelskim odbędą się zawody Grand Prix Pierwszy Śnieg. Impreza jest inauguracją sezonu oraz cyklu zawodów XV Grand Prix Roztocza w narciarstwie biegowym na sezon 2016/2017 o Puchar Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski. Zawody odbędą się dowolną techniką na dystansach od 1 km do 10 km.

Bieg Zbójników po raz czwarty w ostatnią sobotę lutego 2017

środa, 07 grudnia 2016 w Zapowiedzi
W sobotę 25 lutego 2017 roku odbędzie się 4. edycja zawodów Red Bull Bieg Zbójników. To otwarty dla wszystkich bieg narciarski o nietypowej formule sportowej. Zawody rozpoczną się u podnóża Kotelnicy Białczańskiej w Białce Tatrzańskiej, a zakończą na szczycie Jankulakowskiego Wierchu. Na zawodników oprócz podbiegów będą czekać też przeszkody do pokonania.

Otwarcie sezonu startowego 11 grudnia w Kościelisku

sobota, 26 listopada 2016 w Zapowiedzi
Dobre prognozy pogody dla narciarzy przewidują kilkudniowe opady śniegu na Podhalu. Jest więc szansa, że sezon startowy na biegówkach w Polsce rozpocznie się planowo od Pucharu Kościeliska.

Cztery biegi w cyklu Mazury Loppet Cup 2017

wtorek, 15 listopada 2016 w Zapowiedzi
Jest już harmonogram zawodów w cyklu Mazury Loppet Cup 2017, czyli biegów narciarskich rozgrywanych na terenie Warmii i Mazur. W jego skład wchodzą cztery imprezy w styczniu i lutym 2017.

W Ustroniu po raz pierwszy zmierzą się w narciarskim triatlonie

sobota, 29 października 2016 w Zapowiedzi
W sobotę 5 listopada 2016 roku w Ustroniu odbędą się bardzo narciarskie zawody. Choć nie przewidziano w tym czasie jeszcze śniegu, sportowcy będą ścigać się w ciekawym triatlonie, w którego skład wejdą trzy aktywności popularne wśród biegaczy narciarskich przygotowujących się do zimowego sezonu startowego.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas