Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Sprzęt

Zrób sobie ekspander - tani i wszechstronny przyrząd do ćwiczeń

wtorek, 04 czerwca 2013 w Sprzęt
Ekspander, zwany potocznie "gumami", to niezwykle praktyczny i wszechstronny przyrząd do ćwiczeń siłowych. Dzięki tej instrukcji możesz go mieć nawet za kilkanaście złotych.

Jak zabezpieczyć i składować biegówki po zimie

poniedziałek, 15 kwietnia 2013 w Sprzęt
Twoje biegówki służyły ci wiernie przez całą zimę. Czas im się odwdzięczyć i zadbać, by bezpiecznie czekały przez wiele miesięcy na śnieg. Odwdzięczą ci się dobrą formą w kolejnym sezonie. Tradycyjnie na koniec zimy przypominamy jak zabezpieczyć i składować sprzęt do narciarstwa biegowego między sezonami.

Fińska firma YOKO będzie produkować narty biegowe

sobota, 13 kwietnia 2013 w Aktualności
YOKO znana była przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości kijów, odzieży i akcesoriów do narciarstwa biegowego. Od sezonu 2013/14 zamierza sprzedawać także biegówki.

Kupujemy: kurtka na narty biegowe

poniedziałek, 07 stycznia 2013 w Sprzęt
Czym powinna charakteryzować się kurtka do narciarstwa biegowego? Powinna być luźna, czy obcisła? Czy można ją zastąpić kurtką zaprojektowaną dla innych aktywności? Radzimy na co zwracać uwagę przy wyborze.

Kupujemy: rękawiczki do narciarstwa biegowego

środa, 26 grudnia 2012 w Sprzęt
W sklepach można spotkać zatrzęsienie rękawiczek do sportów zimowych. Niektóre z nich są dedykowane do narciarstwa biegowego. Czy wszystkie są tak samo dobre? Podpowiadamy na co zwracać uwagę przy zakupie rękawiczek na biegówki.

Jak dobrać narty biegowe? (cz. 4) Do wzrostu, wagi, siły i umiejętności...

czwartek, 13 grudnia 2012 w Sprzęt
Chcesz kupić odpowiednie dla siebie narty biegowe, ale nie wiesz jakiej powinny być długości? Wyjaśniamy jakimi kryteriami należy się kierować, aby wybrać odpowiednio długie i sztywne narty.

NORDIC CAB - całoroczna przyczepka narciarska do przewożenia dzieci rodem z Norwegii

piątek, 02 listopada 2012 w Sprzęt
Przyczepka Nordic Cab to jedno z nielicznych na rynku rozwiązań, które pozwala rodzicom małych dzieci cały rok cieszyć sportem i turystyką. Bieganie na nartach z dzieckiem w przyczece to w Polsce ciągle nowość, mamy jednak nadzieję, że wkrótce stanie się standardem.

Zasadnicze zmiany w chemicznej konstrukcji smarów poślizgowych TOKO

piątek, 21 września 2012 w Aktualności
W poprzednim sezonie TOKO zaproponowało całkowitą zmianę myślenia o stosowaniu smarów trzymających (gripy i klistry) dla narciarzy biegowych. Zrezygnowano ze smarów amatorskich, a skoncentrowano się na linii sportowej, w której zmniejszono liczbę produktów stawiając na łatwość doboru. Także sezon 2012/2013 ma być przełomowy dla TOKO.

Rolki terenowe Powerslide XC Trainer - doświadczenia użytkownika

piątek, 11 maja 2012 w Gdy brak śniegu
Czy rolki uniwersalne Powerslide XC Trainer to dobry wybór dla narciarza biegowego poszukującego letniej alternatywy dla biegówek? Jakich korzyści można spodziewać się z treningu na rolkach terenowych? W jakie dodatkowe akcesoria warto się zaopatrzyć? Przeczytaj o rocznych doświadczeniach aktywnej użytkowniczki rolek uniwersalnych Powerslide.

One Way będzie sprzedawał narty biegowe pod swoją marką

niedziela, 15 kwietnia 2012 w Aktualności
Fińska firma One Way, produkująca akcesoria do narciarstwa biegowego, znana jest przede wszystkim z doskonałych kijów, używanych przez wielu znakomitych zawodników Pucharu Świata. Od nadchodzącego sezonu będzie oferować także narty, buty i wiązania.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas