Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Michał Chmielewski Artykuły autora:

Michał Chmielewski

Dziennikarz sportowy specjalizujący się w narciarstwie klasycznym. Niestety nie udało mu się być najlepszym na polu sportowym - wiele lat spędzonych przy skoku o tyczce nie przyniosło upragnionego medalu Mistrzostw Polski. Wieloletni narciarz i zjazdowiec nawrócony na biegówki. Współtwórca cyklu "Polska biega na biegówkach" w Gazecie Wyborczej. Ze spikerskim i radiowym doświadczeniem stara się nieść najlepsze informacje i opinie.

Autobusem prosto na trasy biegowe w Jakuszycach

poniedziałek, 18 marca 2013 w Z życia
To kolejny krok w stronę rozpowszechnienia narciarstwa biegowego na Dolnym Śląsku - w każdy zimowy weekend, punktualnie o 7 rano z wrocławskiego dworca PKS odjeżdża do Jakuszyc specjalny autobus. Połączenie jest dla nas ogromnym ułatwieniem, to świetny pomysł - chwalą projekt narciarze.

Na biegówkach w Górach Sowich

środa, 20 lutego 2013 w Miejsca
Góry Sowie kuszą w tym sezonie nowymi szlakami dla narciarzy biegowych. To kolejne miejsce w regionie, gdzie zauważono wiele korzyści płynących z uprawiania tej dyscypliny sportu.

Spalona - narciarska enklawa spokoju

czwartek, 14 lutego 2013 w Miejsca
Spalona to niewielka miejscowość położona w Górach Bystrzyckich. O jej wyjątkowych walorach dowiaduje się coraz większe grono miłośników "białego szaleństwa". Specyficzny mikroklimat i dobra infrastruktura sprawiają, że jest godnym uwagi miejscem do spędzenia zimowego urlopu.

Pogodowe harce, czyli analiza klimatu Gór Izerskich

wtorek, 22 stycznia 2013 w Miejsca
Wraz z nadejściem zimy każdy miłośnik tej pory roku zadaje sobie pytanie: Jaka ona będzie? Czy mroźna? Czy wreszcie uda mi się pobiegać u siebie, na nizinach? Te listopadowe modły to istny rytuał - pole do debaty przy niejednym niedzielnym obiedzie. Jest jednak w Polsce miejsce niezwykłe, którego mieszkańcy ze spokojem patrzą w niebo. Góry Izerskie. Tutaj śnieg jest prawie tak pewny, jak pewne są saharyjskie upały.
Strona 9 z 9

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas