Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Tomasz Hucał Artykuły autora:

Tomasz Hucał

Tomasz Hucał. Były dziennikarz Gazety Lubuskiej,  wcześniej pracował m.in. w Gazecie Wrocławskiej i Słowie Polskim. Niespełniony sportowiec - amator. W szkole średniej przeciętny dyskobol, bez sukcesów. Od 2008 roku zakochany w biegówkach (w żonie kocha się trochę dłużej). Ma za sobą trzy starty w Biegu Piastów na 26 km CT, jeden na 10 km CT oraz kilkanaście startów w cyklu Salomon Nordic Sunday. Poza nartami jego ulubione sporty to koszykówka i kolarstwo. Właściciel małej firmy, spiker sportowy, konferansjer, kierownik obiektów sportowych Arena Żagań.

Trzeci sezon Salomon Nordic Sunday zakończony

poniedziałek, 19 marca 2012 w Relacje
W temperaturze plus 15 stopni Celsjusza także można biegać na nartach, oczywiście na śniegu. Właśnie przy takiej temperaturze i w pełnym słońcu rozegrano finałowe zawody trzeciego sezonu Salomon Nordic Sunday – największego cyklu biegowego dla amatorów w Polsce.

Finał Salomon Nordic Sunday za nami!

niedziela, 18 marca 2012 w Relacje
Trzeci sezon cyklu Salomon Nordic Sunday zakończony! W finałowych zawodach w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach wystartowały 144 osoby. W niedzielę rozdano nagrody dla najlepszych w klasyfikacji generalnej. Puchary i bony za „generalkę" wręczono ostatecznie w 31 kategoriach.

Nadchodzi finał Salomon Nordic Sunday

czwartek, 15 marca 2012 w Zapowiedzi
To będzie już ostatnie ściganie w tym sezonie w ramach zawodów Salomon Nordic Sunday. W kilku kategoriach wiekowych wszystko jest już w miarę jasne, ale w wielu walka o miejsce na podium w „generalce" ciągle trwa. Dlatego, tym bardziej niedzielne zawody (18 marca w Jakuszycach) będą tak ważne dla wielu ścigających się.

Przedostatnie spotkanie trzeciego sezonu Salomon Nordic Sunday w marcowym śniegu

niedziela, 11 marca 2012 w Relacje
Zakończenie Biegu Piastów nie oznacza zakończenia ścigania na biegówkach w naszym kraju. W niedzielę w Jakuszycach odbyła się szósta w tym sezonie odsłona zawodów z cyklu Salomon Nordic Sunday. Wystartowało 150 osób. I to jeszcze nie koniec. Za tydzień finał tego pierwszego i największego cyklu zawodów w narciarstwie biegowym dla amatorów.

W Jakuszycach nadal można się pościgać - szóste zawody Salomon Nordic Sunday

środa, 07 marca 2012 w Zapowiedzi
Jeszcze nie przebrzmiały echa Biegu Piastów, a już szykuje się kolejne ściganie na Polanie Jakuszyckiej. W niedzielę 11 marca odbędzie się szósty w tym sezonie bieg w ramach cyklu Salomon Nordic Sunday. Najważniejsza wiadomość dla wszystkich zawodników – śniegu w Górach Izerskich jest sporo, a przed weekendem ma jeszcze go dopadać!

Pogodowa mieszanka i wielki progres, czyli mój trzeci Bieg Piastów

wtorek, 06 marca 2012 w Relacje
Gdy piszę te słowa, jestem już jakieś 48 godzin, albo więcej po dobiegnięciu do mety wyścigu na 26 km w ramach 36. Biegu Piastów, ale z mojej twarzy nadal nie znika szeroki uśmiech. Liczyłem w tym roku na postęp, ale chyba nie aż na taki!

W V SNS pobiegli śladami Justyny Kowalczyk

niedziela, 26 lutego 2012 w Relacje
Aż 198 osób ukończyło niedzielny bieg na pucharowej trasie w Jakuszycach. Zawodnicy startujący w piątej w tym sezonie odsłonie cyklu Salomon Nordic Sunday pokonali niemalże tą samą trasę, co tydzień wcześniej najlepsi zawodnicy świata.

Wypowiedzi zawodników po sobotnich biegach Pucharu Świata w Jakuszycach

sobota, 18 lutego 2012 w Ze sportu
Prezentujemy wypowiedzi trójek najlepszych zawodników w biegach na dystansach 10 km stylem klasycznym kobiet i 15 km stylem klasycznym mężczyzn.

Wypowiedzi zawodników po piątkowych sprintach Pucharu Świata w Jakuszycach

piątek, 17 lutego 2012 w Ze sportu
Prezentujemy wypowiedzi szóstki medalistów piątkowych sprintów Pucharu Świata w Jakuszycach oraz dwóch wielkich rywalek - Justyny Kowalczyk i Marit Bjoergen.

Przyrodnicza wyprawa na biegówkach w Koninkach

piątek, 03 lutego 2012 w Aktualności
W sobotę 28 stycznia, na trasie narciarskiej w Porębie Wielkiej – Koninkach odbyła się pierwsza w tym roku wycieczka edukacyjna na biegówkach, organizowana przez Gorczański Park Narodowy.
Strona 2 z 4

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas