Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Team nabiegowkach.pl 31 razy na podium w III turze cyklu Vexa Skiroll Tour

w kategorii Team nabiegowkach.pl
W pierwszy weekend września 15 zawodników portalowej drużyny wystartowało w dwóch biegach na nartorolkach w Małopolsce. Zdobyli 10 medali w open oraz 21 w kategoriach wiekowych.

Beata Nowok i Grzegorz Fijałkowski z teamu nabiegowkach.pl wygrali VII Bieg Jaćwingów

w kategorii Team nabiegowkach.pl
VII Letni Bieg Jaćwingów Na Nartorolkach rozegrano w ostatnią niedzielę sierpnia w Gołdapi. Na dystansie 25 km i zróżnicowanej trasie ścigało się 20 zawodników. Sportowcy teamu nabiegowkach.pl zostali zwycięzcami tej imprezy.

Starty i wyniki zawodników teamu nabiegowkach.pl w trzeci weekend sierpnia

w kategorii Team nabiegowkach.pl
Sezon startowy w pełni, więc nasi zawodnicy wykorzystują wszystkie okazje do rywalizacji na nartorolkach uczestnicząc 21 i 22 sierpnia 2021 roku w zawodach w Polsce i Czechach.

8 medali open dla zawodników teamu nabiegowkach.pl w II turze Vexa Skiroll Tour 2021

w kategorii Team nabiegowkach.pl
W drugi weekend sierpnia w okolicach Dusznik-Zdroju odbyły się dwa nartorolkowe biegi zaliczane do cyklu Vexa Skiroll Tour. W zawodach wzięło udział aż 21 zawodników naszego teamu, którzy zaliczyli 41 startów zdobywając 8 medali w kategoriach open i 23 medale w kategoriach wiekowych.

Sukcesy teamu nabiegowkach.pl w Grand Prix Polski na nartorolkach i I turze Vexa Skiroll Tour 2021

w kategorii Team nabiegowkach.pl
Team nabiegowkach.pl był najliczniejszą drużyną biorącą udział w największej w Polsce otwartej imprezie nartorolkowej - II Grand Prix Polski w biegach na nartorolkach - 24 i 25 lipca 2021 roku w Górach Sowich. Nasi zawodnicy zdobyli masę medali. Podsumowujemy wyniki.

Beata Nowok z teamu nabiegowkach.pl dwukrotnie na podium Swornerace 2021

w kategorii Team nabiegowkach.pl
W drugi weekend lipca w Swornychgaciach na Kaszubach odbyły się dwa nartorolkowe biegi w ramach Swornerace 2021 roku, w których brali udział także zawodnicy teamu nabiegowkach.pl. Doskonale spisały się nasze reprezentantki zdobywając cztery medale w klasyfikacjach open. Jak wypadli wszyscy reprezentanci naszej drużyny?

Team nabiegowkach.pl rozpoczął sezon startowy. Grzegorz Legierski w doskonałej dyspozycji.

w kategorii Team nabiegowkach.pl
Od startów w czeskich Velkych Karlovicach team nabiegowkach.pl rozpoczął nartorolkowy sezon startowy w 2021 roku. Znakomitą dyspozycją wykazał się Grzegorz Legierski, który mimo pecha dwukrotnie zajął 10 miejsce.

Worek medali dla teamu nabiegowkach.pl w Mistrzostwach Polski Amatorów

w kategorii Team nabiegowkach.pl
Trzynaście medali to bilans dwudniowych startów zawodników teamu nabiegowkach.pl w Mistrzostwach Polski Amatorów 2021. Szczególne brawa należą się naszym reprezentantkom, a także reprezentantom w kategoriach wiekowych pięćdziesięcio- i sześćdziesięciolatków. Podsumowaliśmy wyniki wszystkich startujących.

Pełen sukcesów startowy weekend teamu nabiegowkach.pl na koniec lutego

w kategorii Team nabiegowkach.pl
W ostatni weekend lutego na trasach Kubalonki odbyły się dwa biegi narciarskie. W sobotę rywalizowano w ramach Biegu o Istebniański Bruclik, w niedzielę w debiutującej imprezie Pucharze Wisły. W ten sam weekend ścigano się także w Biegu Hetmańskim w Tomaszowie Lubelskim. Wszystkie zawody zaliczane były do Pucharu Polski Amatorów, a zawodnicy teamu nabiegowkach.pl zajmowali w nich dobre miejsca.

Świąteczne życzenia dla czytelników portalu

w kategorii Aktualności
Z całego serca życzymy naszym czytelnikom i wszystkim entuzjastom biegówek w Polsce...

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas