Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Trzy zwycięstwa zawodników teamu nabiegowkach.pl w XIV Mistrzostwach Ustronia na nartorolkach

poniedziałek, 03 października 2022 w Team nabiegowkach.pl
W pierwszą niedzielę października odbyła się czternasta edycja Mistrzostw Ustronia w Sprintach na nartorolkach. Startowano klasykiem na dystansie 1600 metrów, na płaskiej trasie długości 800 m, którą należało pokonać dwukrotnie z nawrotką o 180 stopni. Nasi zawodnicy zwyciężyli w trzech klasyfikacjach. 

Wyniki sportowców teamu nabiegowkach.pl w III Grand Prix Polski na nartorolkach

wtorek, 02 sierpnia 2022 w Team nabiegowkach.pl
Sześciu reprezentantów drużyny nabiegowkach.pl wzięło udział w zawodach zaliczanych do III Grand Prix Polski w biegach na nartorolkach odbywające się w Górach Sowich w ostatni weekend lipca 2022 roku. Do klasyfikacji Grand Prix weszły trzy osoby - Grzegorz Legierski, Władysław Olszowski i Stanisław Kaletka, a Grzegorz Legierski zajął prestiżowe, wysokie 5. miejsce.

Zmarł trener Józef Michałek - informacja o pogrzebie

poniedziałek, 04 kwietnia 2022 w Z życia
W poniedziałek 4 kwietnia 2022 roku zmarł trener Józef Michałek. Od lat blisko związany z naszym portalem, jeden z niewielu prawdziwych fachowców od biegów narciarskich, poważany również za granicą, który z ogromnym zaangażowaniem upowszechniał swoją wiedzę wśród amatorów i miłośników biegania na nartach.

6 medali z Mistrzostw Polski Amatorów w 2022 roku dla sportowców teamu nabiegowkach.pl

poniedziałek, 21 marca 2022 w Team nabiegowkach.pl
W trzeci weekend marca 2022 roku w Zakopanem odbyły się Mistrzostwa Polski PZN Amatorów w biegach narciarskich. W zawodach wystartowało 15 reprezentantów teamu nabiegowkach.pl, którzy sześć razy stawali na podium.

Podsumowanie wyników zawodników teamu nabiegowkach.pl w 46. Biegu Piastów

niedziela, 06 marca 2022 w Team nabiegowkach.pl
Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl wystartowali 30 razy w trzech ostatnich biegach Festiwalu Narciarstwa Biegowego - 46. Biegu Piastów, które odbywały się w Jakuszycach od 4 do 6 marca 2022 roku. Trzech naszych sportowców zapracowało na medale w kategoriach wiekowych, a dodatkowo Grzegorz Legierski znalazł się w pierwszej dziesiątce królewskiego dystansu 50 km klasykiem.

Dwa razy pełne podium w M50 dla zawodników teamu nabiegowkach.pl

poniedziałek, 21 lutego 2022 w Team nabiegowkach.pl
W trzeci weekend lutego odbywały się na południu kraju dwa biegi, w których wzięło udział kilkoro naszych reprezentantów. Możemy poszczycić się miejscami na podium w open i kategoriach wiekowych.

Osiem razy podium dla zawodników teamu nabiegowkach.pl w drugi weekend lutego 2022

poniedziałek, 14 lutego 2022 w Team nabiegowkach.pl
W trzech różnych zawodach w biegach narciarskich rywalizowali zawodnicy z teamu nabiegowkach.pl w weekend 12-13 lutego 2022. Był to Bieg o Istebniański Bruclik na Kubalonce, Polsko - czeski bieg narciarski w Spalonej i biegi Izerskiej 50 w Czechach. Ośmioro z trzynastu startujących członków drużyny zajęło wysokie miejsca w open i stanęło na podium w kategoriach wiekowych. Oto szczegóły.

Wyniki zawodników teamu nabiegowkach.pl w XI Biegu Podhalańskim

niedziela, 06 lutego 2022 w Team nabiegowkach.pl
W sobotę 5 lutego 2022 roku w Nowym Targu odbył się drugi największy, pod względem frekwencji uczestników, polski masowy bieg narciarski. Zawody ukończyło 583 zawodników na dystansach 30,15 i 6 km. Obowiązywała technika klasyczna.

Team nabiegowkach.pl w Pucharze Kościeliska zainaugurował sezon startowy 2021/22

poniedziałek, 20 grudnia 2021 w Team nabiegowkach.pl
W niedzielę 19 grudnia 2021 roku zawodnicy teamu nabiegowkach.pl rozpoczęli zimowy sezon startowy. Wzięli udział w Pucharze Kościeliska na Podhalu, stając m.in. 5 razy na podium w kategoriach wiekowych.

Cztery miejsca na podium sportowców teamu nabiegowkach.pl na zakończenie letniego sezonu startowego

poniedziałek, 25 października 2021 w Team nabiegowkach.pl
W niedzielę 24 października 2021 roku w Ustroniu odbyły się XIII Mistrzostwa Ustronia w sprintach techniką klasyczną na nartorolkach. W zmaganiach wzięło udział dziewięcioro reprezentantów portalowej drużyny. Przedstawiamy wyniki.
Strona 1 z 43

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

3 dni temu
Szklarz dodał(a) nowe wydarzenie XII Bieg Podhalański
03:03
2 tygodnie temu
Redakcja dodał(a) nowe wydarzenie Ultrabiel
Sty 23
Redakcja dodał(a) nowe wydarzenie 36. Bieszczadzki Bieg Lotników
Sty 23
Redakcja dodał(a) nowe wydarzenie XII Bieg Podhalański
Sty 23
Więcej

Brak postów do publikacji.

lubią nas