Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Sukcesy teamu nabiegowkach.pl w Grand Prix Polski na nartorolkach i I turze Vexa Skiroll Tour 2021

czwartek, 29 lipca 2021 w Team nabiegowkach.pl
Team nabiegowkach.pl był najliczniejszą drużyną biorącą udział w największej w Polsce otwartej imprezie nartorolkowej - II Grand Prix Polski w biegach na nartorolkach - 24 i 25 lipca 2021 roku w Górach Sowich. Nasi zawodnicy zdobyli masę medali. Podsumowujemy wyniki.

Beata Nowok z teamu nabiegowkach.pl dwukrotnie na podium Swornerace 2021

wtorek, 13 lipca 2021 w Team nabiegowkach.pl
W drugi weekend lipca w Swornychgaciach na Kaszubach odbyły się dwa nartorolkowe biegi w ramach Swornerace 2021 roku, w których brali udział także zawodnicy teamu nabiegowkach.pl. Doskonale spisały się nasze reprezentantki zdobywając cztery medale w klasyfikacjach open. Jak wypadli wszyscy reprezentanci naszej drużyny?

Team nabiegowkach.pl rozpoczął sezon startowy. Grzegorz Legierski w doskonałej dyspozycji.

niedziela, 04 lipca 2021 w Team nabiegowkach.pl
Od startów w czeskich Velkych Karlovicach team nabiegowkach.pl rozpoczął nartorolkowy sezon startowy w 2021 roku. Znakomitą dyspozycją wykazał się Grzegorz Legierski, który mimo pecha dwukrotnie zajął 10 miejsce.

Praca przy biegówkach we Wrocławiu w sklepie biegowkowy.pl

poniedziałek, 07 czerwca 2021 w Stylem dowolnym
Firma XC4U - właściciel sklepów nartorolkowy.pl i biegowkowy.pl - zatrudni osobę do pracy w sklepie we Wrocławiu przy sprzedaży internetowej i stacjonarnej, na kilka godzin dziennie.

Worek medali dla teamu nabiegowkach.pl w Mistrzostwach Polski Amatorów

poniedziałek, 08 marca 2021 w Team nabiegowkach.pl
Trzynaście medali to bilans dwudniowych startów zawodników teamu nabiegowkach.pl w Mistrzostwach Polski Amatorów 2021. Szczególne brawa należą się naszym reprezentantkom, a także reprezentantom w kategoriach wiekowych pięćdziesięcio- i sześćdziesięciolatków. Podsumowaliśmy wyniki wszystkich startujących.

Pełen sukcesów startowy weekend teamu nabiegowkach.pl na koniec lutego

poniedziałek, 01 marca 2021 w Team nabiegowkach.pl
W ostatni weekend lutego na trasach Kubalonki odbyły się dwa biegi narciarskie. W sobotę rywalizowano w ramach Biegu o Istebniański Bruclik, w niedzielę w debiutującej imprezie Pucharze Wisły. W ten sam weekend ścigano się także w Biegu Hetmańskim w Tomaszowie Lubelskim. Wszystkie zawody zaliczane były do Pucharu Polski Amatorów, a zawodnicy teamu nabiegowkach.pl zajmowali w nich dobre miejsca.

Czy uda się uratować biegową trasę narciarską z Obidowej na Turbacz?

poniedziałek, 15 lutego 2021 w Z życia
Najbardziej widokowa trasa biegowa w Polsce mierzy się z problemem kuligów. Jego rozwiązanie wymaga dobrej woli wielu stron.

Kardiolog: Biegówki wydłużają nam życie

niedziela, 31 stycznia 2021 w Z życia
Jak biegówki wpływają na układ sercowo-naczyniowy? Czy jest różnica między spacerowaniem na nartach a intensywnym biegiem? Co powinno nas zaniepokoić i dlaczego po 35 roku życia biegacze powinni skontrolować swoje serce? W kolejnej części cyklu „Biegówki na zdrowie" rozmawiamy z kardiolog dr n. med. Agatą Kubaszek-Kornatowską, która zalety biegówek odkryła w Finlandii.

Na zdrowie! Biegówki okiem neurologa

środa, 13 stycznia 2021 w Z życia
Rozpoczynamy nowy cykl: Biegówki na zdrowie. Wspólnie z lekarzami różnych specjalizacji, którzy sami biegają na nartach, przyglądamy się jak biegówki wpływają na zdrowie. Na początek rozmawiamy z neurolog dr n. med. Ewą Czapińską-Ciepielą m.in. o tym, dlaczego na biegówkach czasem boli głowa, czy z padaczką można biegać na nartach i czy biegówki pomagają w migrenie.

Świąteczne życzenia dla czytelników portalu

środa, 23 grudnia 2020 w Aktualności
Z całego serca życzymy naszym czytelnikom i wszystkim entuzjastom biegówek w Polsce...
Strona 1 z 41

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas