Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Mistrz Świata w artystycznym rzeźbieniu w lodzie będzie rzeźbił na Biegu Podhalańskim

opublikowano: 27 stycznia 2017 autor: Redakcja
Jedną z atrakcji IX Biegu Podhalańskiego im. Jana Pawła II, który obędzie się 4 lutego 2017 roku w Nowym Targu, będzie obecność Roberta Burkata, mistrza świata w artystycznym rzeźbieniu w lodzie z Ottawy z 2010 roku, który wykona lodową rzeźbę narciarza biegowego. Organizatorzy zaplanowali też inne atrakcje.

Kilkuset biegaczy narciarskich, zawodnicy wyczynowi i amatorzy, zmierzą się na różnych dystansach nadchodzącego Biegu Podhalańskiego. Wydarzenie ma być zorganizowane w taki sposób, by stać się atrakcyjne nie tylko dla sportowców i kibiców, ale również dla mieszkańców Nowego Targu i turystów – dzieci i dorosłych. W związku z tym przewidziano szereg dodatkowych atrakcji. Na miejscu będą dostępne ciepłe posiłki, atmosferę rozgrzewać mają kluby fitness, a specjalną atrakcją będzie obecność wspomnianego Roberta Burkata, mistrza świata w artystycznym rzeźbieniu w lodzie z Ottawy z 2010 roku, który wykona lodową rzeźbę narciarza biegowego.

Dla wszystkich uczestników przewidziano pakiet startowy, medale oraz upominek z logo biegu. Na zwycięzców czekają puchary oraz nagrody rzeczowe i pieniężne. Na zakończenie zaplanowano losowanie nagród od sponsorów – warto zatem zostać do ostatnich chwil imprezy.

zaktualizowano piątek, 27 stycznia 2017 09:34
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Dzisiaj
Alicja dodał(a) nowe wydarzenie Bieg narciarski Turbacz XC
01:42
Szklarz dodał(a) zdjęcie dla wydarzenia Bieg Wokół Chochołowskich Term 3 km CT
10:02
10:00
Wczoraj
kafar prawdopodobnie będę jechał przez Wrocław w czwartek.planuję wyjazd z Poznania około 7-7.30 czyli Wrocław zaliczę około 9-10 rano. Gorzej może być z powrotem,może będę wracał w poniedziałek tel.609 058 360
06:40
Więcej
Więcej

lubią nas