Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Pokaż jak przygotowujesz się do zawodów i wygraj darmowy start w Biegu Podhalańskim

opublikowano: 11 stycznia 2016 autor: Łucja Łukaszczyk
Pokażcie, jak przygotowujecie się do startu w zawodach - pod takim hasłem Bieg Podhalański zaprasza do udziału w konkursie. Do wygrania bezpłatny udział dziewiątej edycji zawodów, która odbędzie się 6 lutego w Nowym Targu.

- Bardzo lubię ziemniaki z kapustą, a na drugim miejscu lody i kakao - napisał w ubiegłym roku w swoim zgłoszeniu jeden z uczestników biegu. Odpowiednia dieta nie jest jedynym sposobem, który może zapewnić powodzenie podczas startu. Energiczne spacery z kijami nordic walking, biegi, szlifowanie techniki na biegówkach a może pompki na jednej ręce? Jakikolwiek jest wasz sposób na sukces Bieg Podhalański, Urząd Miasta Nowy Targ oraz Biegówki pod Tatrami zapraszają do zabawy.

Co zrobić, by wygrać?

Wystarczy zrobić zdjęcie, które pokaże, jak przygotowujecie się do startu w Biegu Podhalańskim. Termin nadsyłania zdjęć mija 21 stycznia (czwartek) o północy. Przyznane zostaną dwie nagrody. Jedną otrzyma zdjęcie wybrane przez jury, zaś drugą zdjęcie, które uzyska najwięcej polubień. Zwycięzcy – oprócz bezpłatnego udziału w IX Biegu Podhalańskim im. Jana Pawła II na wybranym dystansie – otrzymają czapeczkę Biegu Podhalańskiego, książkę Droga do Justyny Kowalczyk. Historia biegów narciarskich Daniela Ludwińskiego oraz album Gorce. Ogłoszenie wyników nastąpi 25 stycznia. Szczegółowe zasady konkursu na stronie: www.biegowkipodtatrami.pl

Największy bieg na Podhalu

Bieg Podhalański to drugi po Biegu Piastów największy narciarski bieg masowy w Polsce. Co roku rozgrywany jest na trasach biegowych poprowadzonych na terenie nowotarskiego lotniska oraz Rezerwatu Bór na Czerwonem. Zawody odbywają się techniką klasyczną na dystansie 5 km, 15 km oraz 30 km. Zaliczane są do Pucharu Polski Amatorów w Biegach Narciarskich PZN.

Szczegółowe informacje o biegu na stronie www.bieg.nowytarg.pl

Film z zeszłorocznej edycji biegu: https://www.youtube.com/watch?v=5kT9w0Kygbo

zaktualizowano poniedziałek, 11 stycznia 2016 10:49
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

1 tydzień temu
jaknovski odpowiedział(a) w temacie Odp: Sklepy w Krakowie na forach.
Wrz 18
Więcej
Więcej

lubią nas