Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

W Walentynki klauni pobiegli szybciej niż zakonnica z księdzem

opublikowano: 15 lutego 2016 autor: Redakcja
W drugą sobotę lutego w Kościelisku odbyły się niecodzienne zawody - II Walentynkowy Bieg Narciarski Parami. Uczestnicy rywalizowali techniką klasyczną na dystansie 3 km. W klasyfikacji liczył się wyniki wolniejszej "połówki". Dopisał śnieg i humory.

Sobota 13 lutego 2016 zostanie zapamiętana na Podhalu jako dzień wspaniałej zabawy na śniegu. Tego dnia licznie przybyli mieszkańcy Kościeliska, Zakopanego oraz turyści z całej Polski, wzięli udział w II Walentynkowym Biegu Narciarskim Parami zorganizowanym przez Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie Kościelisko. Mimo ruletki pogodowej w dzień zawodów śnieg i słońce nadzwyczaj dopisało. Uczestnicy rywalizowali na dystansie 3 km, na dwóch pętlach o długości 1,5 km. Niektóre pary przebrały się i tak w zawodach pobiegli m.in. ksiądz z zakonnicą, czy klauni. Zabawne stroje nie przeszkodziły im w zajęciu czołowych lokat. Trzy miejsca na podium zajął "klan Gąsieniców".

Jednak od rywalizacji ważniejsza była dobra zabawa. Wszystkie pary otrzymały nagrody, które w większości ufondowali sponsorzy. Organizatorzy podkreślali, że spotkali się z bardzo dużym i pozytywnym odzewem fundatorów nagród, dzięki czemu trofea były bardzo atrakcyjne.

Cieszymy się, że coraz więcej osób decyduje się spędzać Walentynki na sportowo. O ile przyjemniejsza i zdrowsza to forma świętowania niż wieczór spędzony w kinie z kilogramem popcornu.

Pod artykułem załączamy kilka zdjęć z imprezy i wyniki.

zaktualizowano poniedziałek, 15 lutego 2016 14:58
Oceń artykuł
(0 głosów)

Galeria zdjęć

Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

1 tydzień temu
jaknovski odpowiedział(a) w temacie Odp: Sklepy w Krakowie na forach.
Wrz 18
Więcej
Więcej

lubią nas