Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Forma z nabiegowkach.pl - otwarty program dla chcących uprawiać sport przez cały rok

poniedziałek, 03 kwietnia 2017 w Całoroczne szkolenie "Forma z nabiegowkach.pl"
Chcesz poprawić sylwetkę, kondycję i siłę uprawiając ciekawą dyscyplinę sportu? To wszystko możesz zrealizować dzięki udziałowi w całorocznym programie "Forma z nabiegowkach.pl", a do tego nauczyć się dobrze biegać na nartach i nartorolkach. Poznaj szczegóły programu.

Pracowali nad formą w długi weekend majowy

Grupa sportowców biorących udział w całorocznym, otwartym programie naszego portalu "Forma z nabiegowkach.pl" w długi weekend maja 2017 roku trenowała w Tatrach. W ciągu pięciodniowego obozu doskonalili technikę narciarską przy wykorzystaniu nartorolek, uczyli się imitacji narciarskiej, biegali crossy z kijami, a także maszerowali nordic walking.

Trenowali i pomagali. Zjazd w Rytrze grupy Forma z nabiegowkach.pl

środa, 25 października 2017 w Całoroczne szkolenie "Forma z nabiegowkach.pl"
W dniach 19-22 października 2017 roku odbył się kolejny zjazd grupy Forma z nabiegowkach.pl trenującej przez cały rok pod opieką Marka Tokarczyka. Tym razem bazą trzydniowego zgrupowania było malowniczo położone Rytro, leżące w centrum Beskidu Sądeckiego. Przeczytajcie relację jednego z uczestników tego zjazdu.

Intensywne lipcowe zgrupowanie Formy z nabiegowkach.pl z mundialem w tle

Uczestnicy całorocznego programu Forma z nabiegowkach.pl spotkali się na lipcowym zjeździe w Lasówce. Jak ćwiczyli, trenowali i bawili się możemy przeczytać w tej relacji.

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas