Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Obozy, kursy i szkolenia nabiegowkach.pl

O szkole nabiegowkach.pl

Szkoła narciarstwa biegowego prowadzona przez nabiegowkach.pl to największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce. Od 2012 roku w naszych obozach, kursach i szkoleniach w zimie i lecie łącznie wzięło udział już ponad 850 osób. Przeczytaj o nas i naszej misji.

„Naszą misją jest dzielenie się zamiłowaniem do biegania na nartach. Szkolenia mają na celu nie tylko znaczący wzrost umiejętności adeptów, ale także zaszczepienie pasji do biegów narciarskich i sportu oraz zdrowego stylu życia.”

Specjalistyczne i największe medium w Polsce zajmujące się amatorskim narciarstwem biegowym, jakim jest portal nabiegowkach.pl, ma szczególne możliwości promowania i popularyzowania dyscypliny. Oprócz dostarczania sprawdzonej i aktualnej wiedzy teoretycznej, nauczamy także praktyki. Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że nasze szkolenia są na najwyższym poziomie szkoleniowym i organizacyjnym w kraju. O opinie wystarczy spytać byłych uczestników naszych kursów.

Sercem każdej szkoły jest kadra. Szkołę nabiegowkach.pl tworzą pasjonaci i najlepsi specjaliści w kraju od nauczania biegania na nartach. Większość z nich z dyscypliną ma do czynienia od najmłodszych lat. Niegdyś trenerzy i zawodnicy z czołówki krajowej, w tym reprezentanci Polski, teraz chętnie dzielą się swoimi wyjątkowymi umiejętnościami z entuzjastami biegówek. Wielu z nich wciąż ściga się na nartach zajmując najlepsze lokaty w swoich kategoriach, także za granicą. Co ważne, są nie tylko wybitnymi specjalistami od biegów narciarskich, ale także nauczycielami z powołania. Dzięki nim nauka jest szybka i przyjemna, a przede wszystkim efektywna.

Przeczytaj więcej o kadrze >>

Nasze szkolenia to szczególne wydarzenia. Planujemy i organizujemy je w taki sposób, jak byśmy sami mieli w nich uczestniczyć w roli szkolących się. Nieustannie dopieszczamy program i metodykę szkoleń, aby uczestnikom zapewnić pełną satysfakcję.

Chcemy, aby nasze szkolenia były nie tylko okazją do znaczącej poprawy umiejętności biegania na nartach, ale także wyjątkowo spędzonym czasem, który wspomina się niczym najbardziej udane wakacje.

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas