Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Planowane obozy i kursy narciarstwa biegowego w Zimie 2018

opublikowano: 06 listopada 2017 autor: Redakcja
Jesteśmy już blisko publikacji oferty portalowych obozów i szkoleń z narciarstwa biegowego dla osób dorosłych nadchodzącej zimy. Dopinamy jeszcze szczegóły, ale już wiele możemy powiedzieć o zbliżających się kursach, ich charakterze i terminach. Zapraszamy do zapoznania się z ogólnym zarysem.

Na początek krótkie wyjaśnienie, dlaczego nasza oferta nie pojawiła się wcześniej. Wypełniając misję rozwoju powszechnych biegów narciarskich w Polsce nasz zespół zajmuje się szeregiem aktywności przez cały rok. W lecie organizujemy cykl nartorolkowych zawodów, czy weekendowe kursy jazdy na nartorolkach. Dopiero jesienią możemy usiąść do oferty zimowej. I już od kilku tygodni nad nią pracujemy...

Tradycyjnie zimowe spotkania z polskimi narciarzami rozpoczniemy od obozu sylwestrowego. W tym roku stary rok znów pożegnamy w Szklarskiej Porębie i Jakuszycach. Nasz obóz potrwa od 28 grudnia do 1 stycznia. Będziemy bawić się na biegówkach w narciarskim gronie, a Nowy Rok powitamy na nartach podczas nocnego Biegu Sylwestrowego. To jedyny nasz obóz, gdzie więcej uwagi poświęcamy zabawie na biegówkach, niż technicznemu szkoleniu.

Regularne szkolenia rozpoczynamy w połowie stycznia 2018. Na ten miesiąc zaplanowaliśmy aż trzy kursy weekendowe w Jakuszycach i jeden tygodniowy w Kościelisku. W lutym czekają nas trzy kursy tygodniowe - dwa w Jakuszycach i jeden w Kościelisku oraz jeden kurs weekendowy w Jakuszycach.

Pomimo, że koszty w turystyce wciąż rosną, udało nam się utrzymać ceny szkoleń na poziomie sprzed roku i lat ubiegłych. W naszym kalendarzu zawarliśmy kursy i obozy, które od lat cieszą się zainteresowaniem i przynoszą najlepsze efekty szkoleniowe. Jeśli są jakieś zmiany w programie, czy ofercie, to są one niewielkie i zazwyczaj są efektem wniosków, jakie wyciągamy po każdym sezonie, jak też ciągłego dążenia do utrzymania cen obozów na przystępnych dla Polaków poziomie.

Poniżej prezentujemy ramowy kalendarz obozów Zima 2018. Na 95% te daty pozostaną niezmienione.

Termin Miejsce Charakter
28.12-01.01 Jakuszyce Sylwestrowy
12-14.01 Jakuszyce Weekend / technika klasyczna
19-21.01 Jakuszyce Weekend / technika klasyczna
21-28.01 Kościelisko Tydzień / technika klasyczna / dla dorosłych + grupa dla dzieci kursantów
26-28.01 Jakuszyce Weekend / technika klasyczna
11-18.02 Jakuszyce Tydzień / technika klasyczna
18-25.02 Kościelisko Tydzień / technika klasyczna
23-25.02 Jakuszyce Weekend / technika klasyczna i łyżwowa
25.02-04.03 Jakuszyce Tydzień / Bezpośrednie przygotowanie do Biegu Piastów


Ostateczna oferta powinna ukazać się na naszym portalu najpóźniej w drugiej połowie listopada. Zapraszamy.

zaktualizowano poniedziałek, 06 listopada 2017 19:20
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas