Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Gdzie na biegówki?

Biegówki pod Szczelińcem w Górach Stołowych

piątek, 22 marca 2013 w Gdzie na biegówki?
W samym sercu Parku Narodowego Gór Stołowych, niedaleko uzdrowiska Kudowa-Zdrój mieści się urokliwa wieś – Karłów. W lecie jest to punkt wypadowy licznych szlaków pieszych i rowerowych, zaś w okresie zimowym zamienia się w centrum narciarstwa biegowego. Liczne trasy biegowe przypadną do gustu amatorom stawiającym pierwsze kroki na biegówkach, jak i zawodowcom. Pozwalają na śnieżne szaleństwo na trasach o łącznej długość około 50 km.

Do Beskidu Wyspowego w ucieczce przed odwilżą

wtorek, 19 marca 2013 w Gdzie na biegówki?
Kiedy wydaje się, że na trasach biegowych zagościła wiosna, warto wybrać się na białą wyspę, która wyniośle góruje nad beskidzkimi szczytami. Nie tylko świetne warunki, ale przede wszystkim poczucie bliskości natury sprawia, że Mogielica przyciąga wielu amatorów biegania na nartach - spragnionych śniegu, ciszy i aktywnego wypoczynku. Postaram się udowodnić, że nie bez powodu to wyjątkowe miejsce jest nazywane przez coraz liczniejsze grono entuzjastów „narciarską chlubą naszego regionu".

Trasy narciarskie na urokliwym Podlasiu - Uroczysko Glinki w Supraślu

niedziela, 17 marca 2013 w Gdzie na biegówki?
Chciałbym wszystkim przybliżyć piękno Puszczy Knyszyńskiej, Miasta Supraśl, a przede wszystkim trasy biegowe o zróżnicowanej długości (1km, 2km i 5km) i różnych stopniach trudności, które się znajdują na Uroczysku Glinki oraz spontanicznie powstałą na nieodśnieżanej ścieżce rowerowej i już drugi rok użytkowaną, płaską 5 km trasę do miejscowości Cieliczanka.

Góry Bialskie i Rychlebské Hory. Trasa Bielice - Chata Paprsek

środa, 20 lutego 2013 w Gdzie na biegówki?
Góry Bialskie i Rychlebské Hory to pasma położone we Wschodnich Sudetach. Nie jest to tylko miejsce gdzie można obcować z dziką przyrodą, zobaczyć relikt dawnej puszczy sudeckiej oraz podziwiać niezwykłe górskie widoki. To również doskonałe miejsce na wypad na narty biegowe.

Jamrozowa Polana w Dusznikach Zdroju - doskonałe miejsce na trening zimowy i letni

piątek, 08 lutego 2013 w Gdzie na biegówki?
Centrum Polskiego Biathlonu i Aktywnej Turystyki, które znajduje się na Jamrozowej Polanie, niedaleko uzdrowiska Duszniki Zdrój, to miejsce stworzone dla osób biegających na nartach - sportowców i amatorów. Zimą dostępne są tam przynajmniej dwie pętle o różnym stopniu trudności. Latem można korzystać z najlepszego w Polsce toru nartorolkowego.

Podsupraski Back Country

środa, 30 stycznia 2013 w Gdzie na biegówki?
Trasa biegnie pasmem wzgórz przez urokliwe zakątki Puszczy Knyszyńskiej. Są to Krzemienne Góry w okolicy Supraśla. Latem biegną tu trasy Maratonu MTB. Trasa w zależności od wariantu ma od 2 do około 9 km i oferuje emocjonujące zjazdy (przewyższenia do 50 m) w pięknych okolicznościach przyrody. Na szlaku można spotkać również wielu przedstawicieli puszczańskiej fauny.

Siwa Dolina w Tomaszowie Lubelskim

piątek, 25 stycznia 2013 w Gdzie na biegówki?
Siwa Dolina jest miejscem malowniczych krajobrazów zarówno zimą, jak i latem. Kompleks leśnych polan i wzgórz zachęca do wędrówek wśród bogatej fauny i flory. Miejsce, do którego zapraszam jest czymś więcej niż tylko narciarskim rajem.

Nové Město pod Smrkem - trasy biegowe dla każdego

poniedziałek, 10 grudnia 2012 w Gdzie na biegówki?
W tym niewielkim miasteczku przy granicy z Polską - które jakiś czas temu zasłynęło z najdłuższych rowerowych single tracków w tej części Europy - zimą znajdziemy całkiem przyzwoite trasy dla biegaczy stylem klasycznym.

Stóg Izerski - Jakuszyce, czyli Izerski Szlak Cietrzewia

niedziela, 01 stycznia 2012 w Gdzie na biegówki?
Po kilku latach dyskusji i wielomiesięcznych przygotowaniach w tym sezonie narciarskim rusza nowa trasa narciarska łącząca Stóg Izerski i Jakuszyce - Szlak Cietrzewia.

Pociągiem do Czech, na biegówkach do Polski

czwartek, 24 lutego 2011 w Gdzie na biegówki?
Blisko 20-kilometrowa wycieczka dla średniozaawansowanych narciarzy przez Góry Izerskie, z czeskiego Harrachova na Białą Dolinę w Szklarskiej Porębie.
Strona 1 z 2

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas