Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Szkolenie serwisowe TOKO 26 października 2014

opublikowano: 09 września 2014 autor: Redakcja
Kompleksowy kurs serwisowy TOKO z zakresu smarowania i serwisowania nart biegowych odbędzie się we Wrocławiu 26 października 2014 roku, w siedzibie przedstawiciela TOKO na Polskę. Każdy uczestnik kursu otrzyma imienny certyfikat jego ukończenia.

Szkolenie prowadzone według precyzyjnego programu serwisowego szwajcarskiej firmy TOKO odbywa się już po raz piętnasty.

Kto choć raz spróbował jazdy na serwisowo przygotowanym sprzęcie dobrze wie, jaką przyjemność można czerpać z doskonałego poślizgu i najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Za dbałość i pielęgnację narty odwdzięczą się nam niezawodnością i długim czasem użytkowania. Znajomość serwisowania sprzętu narciarskiego powinna zatem należeć do kanonu wiedzy i umiejętności prawdziwego miłośnika biegów narciarskich.

Kurs jest okazją do zapoznania się ze sztuką serwisowania ręcznego, jak też odświeżenia swej wiedzy w kontakcie z najnowszymi produktami TOKO. To również możliwość spotkania z serwisantami gotowymi do udzielenia odpowiedzi na pytania z zakresu konstrukcji smarów i optymalnego ich doboru oraz taktyki przygotowania sprzętu zimowego w zależności od potrzeb użytkownika.

SZKOLENIE SERWISOWE NORDIC - poświęcone jest doborowi nart i sprzętu biegowego, przygotowaniu ich do użycia oraz teorii i praktyce smarowania nart CLASSIC i SKATE. W trakcie szkolenia przeanalizowana będzie cała metodyka serwisowania nart biegowych - od podstaw aż po zaawansowane techniki smarowania, także sportowego. Cena szkolenia to 160 zł. Szkolenie kończy się otrzymaniem imiennego, numerowanego CERTYFIKATU TOKO.

 

Uwaga! Bezpłatny udział w szkoleniu dla trenujących w teamie nabiegowkach.pl. TOKO jest ważnym partnerem naszego teamu, dlatego oprócz udzielania bardzo atrakcyjnych rabatów na swoje produkty serwisowe szkoli członków teamu bezpłatnie. Dziękujemy.

zaktualizowano wtorek, 09 września 2014 09:37
Oceń artykuł
(2 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas