Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Thule prezentuje Thule Flow: dachowy bagażnik mogący pomieścić biegówki

opublikowano: 05 lutego 2016 autor: Redakcja
Thule Flow to boks dachowy wyróżniający się aerodynamicznym kształtem. Mieści narty o długości do 210 cm. W czasach, gdy większość bagażników dachowych ma na celu pomieszczenie krótkich zjazdówek, długi boks z pewnością docenią posiadacze biegówek.

Pierwszy bagażnik na narty marki Thule powstał jeszcze w latach 70. ubiegłego wieku – od tego momentu celem, który stawia przed sobą firma, jest zapewnienie narciarzom rozwiązań, umożliwiających im wygodne, bezpieczne i stylowe transportowanie sprzętu. Dowodem jest Thule Flow – nowy dachowy bagażnik na narty, wyróżniający się aerodynamicznym kształtem oraz najwyższym poziomem ochrony sprzętu. Flow mieści narty o długości do 210 cm, a jego wysoka pojemność - 400 l - pozwala także na wygodne transportowanie snowboardów, kijków, butów oraz innych akcesoriów.

Jak zapewnia producent, Thule Flow jest bardzo łatwy do zamontowania i wygodny podczas załadunku – dzięki niewielkiej wysokości bagażnika. Jego charakterystyczny kształt z jednej strony nawiązuje do klasycznych produktów Thule, z drugiej – doskonale pasuje do nowoczesnych aut.

Producent gwarantuje, że dla wszystkich produktów Thule priorytetem jest bezpieczeństwo – firma kompleksowo testuje wszystkie swoje boksy dachowe, zarówno we własnym ośrodku testowym Thule Test Center™, jak i w realnych warunkach drogowych. Wybierając bagażnik na narty Thule użytkownik może mieć pewność, że sięga po jeden z najbezpieczniejszych i najstaranniej przetestowanych produktów na rynku.

Thule Flow jest niezwykle prosty w obsłudze i montażu – dzięki szybkiemu i wygodnemu systemowi, wykorzystującemu pokrętło PowerClick. Dostęp do jego wnętrza można uzyskać z obu stron, za sprawą systemu Dual-Side. Podczas opracowywania jego charakterystycznego, opływowego kształtu korzystano z technologii Computerized Fluid Dynamics (CFD) – pozwoliło to na zapewnienie idealnej aerodynamiki, ograniczenie zużycia paliwa oraz zminimalizowanie hałasu podczas jazdy.

Niestety dla wielu potencjalnych klientów zaporą może być cena, która na polskim rynku została ustalona na 3499 zł.

Więcej informacji na stronie producenta.

źródło: informacja prasowa producenta

zaktualizowano czwartek, 04 lutego 2016 14:27
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

5 dni temu
Annadd odpowiedział(a) w temacie Odp: szukam instruktora na forach.
12:33
1 tydzień temu
Asia Rączka odpowiedział(a) w temacie Odp: Ciężkie początki na forach.
Lip 15
Szklarz dodał(a) zdjęcie dla wydarzenia XI Bieg Podhalański
Lip 14
Więcej
Więcej

lubią nas