Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Znów sportowe biegówki i buty Rossignola taniej nawet o 75% dla czytelników nabiegowkach.pl

opublikowano: 02 listopada 2017 autor: Redakcja
Rossignol to druga siła w Pucharze Świata w biegach narciarskich. Sprzęt tej francuskiej marki pomaga odnosić sukcesy medalistom olimpijskim i świata w biegach i biathlonie. Rossignol to także partner sprzętowy portalu nabiegowkach.pl. Dzięki bliskiej współpracy nasi czytelnicy do 8 listopada znów mogą zakupić najwyższej klasy narty i buty za niewielką część ich ceny.

Po raz drugi otrzymaliśmy możliwość przekazania polskim narciarzom biegowym sportowego sprzętu Rossignola, w tym modeli z klasy racingowej, z których korzysta elita biegów narciarskich i biathlonu, w cenach sprzętu turystycznego. Poprzednią taką akcję prowadziliśmy w 2015 roku i cieszyła się ona dużym powodzeniem.

W aktualnej promocji dostępne są narty do techniki klasycznej i łyżwowej oraz buty z podeszwami NNN Rottefella. Firmy Rossignol i Fischer opracowały własny system wiązań Turnamic (kompatybilny z NNN), który wchodzi do sprzedaży najbliższej zimy. Wszystkie nowe buty Rossignola produkowane na zimę 2017/18 otrzymają podeszwy Turnamic, a narty nowe płyty do montażu wiązań, zastępujące płyty NIS.

W związku z tym prowadzona jest wyprzedaż magazynowych pozostałości w systemie NNN. Sprzęt jest nieużywany, przeleżał w magazynach od kilku lat do roku. Jest w pełni sprawny i objęty normalną gwarancją. Za naszym pośrednictwem zostanie on sprzedany polskim biegaczom po bardzo atrakcyjnych cenach. Rabaty wynoszą od 45% do 75% w stosunku do wartości odpowiedników modeli z bieżącej kolekcji. Przykładowo buty Rossignol X-6 Classic lub Rossignol X-IUM WC Classic LVF można nabyć o 60% taniej. Co więcej, w momencie rozpoczęcia sprzedaży dla większości oferowanych butów dostępna była pełna rozmiarówka - od 36 do 47 EU, a dla modeli wyczynowych nawet rozmiary połówkowe.

Akcja trwa do 8 listopada lub wyczerpania zapasów. Zamówień można dokonywać w naszym partnerskim sklepie biegowkowy.pl, który pośredniczy w przyjmowaniu zamówień, płatności i wysyłkach. Z każdego modelu, czy rozmiaru, mamy do dyspozycji po kilka sztuk. Warto decydować się szybko, gdyż chętnych może być więcej, niż sprzętu. Kto zamówi narty lub buty w czasie trwania akcji i dokona zapłaty za sprzęt, powinien oczekiwać dostawy na przełomie listopada i grudnia.

Przeczytaj więcej o akcji "Czyszczenie magazynów Rossignola" i sprawdź produkty, które zarezerwowaliśmy dla naszych czytelników w magazynach we Francji.

zaktualizowano czwartek, 02 listopada 2017 15:43
Oceń artykuł
(3 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

3 dni temu
Szklarz dodał(a) nowe wydarzenie XII Bieg Podhalański
03:03
2 tygodnie temu
Redakcja dodał(a) nowe wydarzenie Ultrabiel
Sty 23
Redakcja dodał(a) nowe wydarzenie 36. Bieszczadzki Bieg Lotników
Sty 23
Redakcja dodał(a) nowe wydarzenie XII Bieg Podhalański
Sty 23
Więcej

Brak postów do publikacji.

lubią nas