Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Znów sportowe biegówki i buty Rossignola taniej nawet o 75% dla czytelników nabiegowkach.pl

opublikowano: 02 listopada 2017 autor: Redakcja
Rossignol to druga siła w Pucharze Świata w biegach narciarskich. Sprzęt tej francuskiej marki pomaga odnosić sukcesy medalistom olimpijskim i świata w biegach i biathlonie. Rossignol to także partner sprzętowy portalu nabiegowkach.pl. Dzięki bliskiej współpracy nasi czytelnicy do 8 listopada znów mogą zakupić najwyższej klasy narty i buty za niewielką część ich ceny.

Po raz drugi otrzymaliśmy możliwość przekazania polskim narciarzom biegowym sportowego sprzętu Rossignola, w tym modeli z klasy racingowej, z których korzysta elita biegów narciarskich i biathlonu, w cenach sprzętu turystycznego. Poprzednią taką akcję prowadziliśmy w 2015 roku i cieszyła się ona dużym powodzeniem.

W aktualnej promocji dostępne są narty do techniki klasycznej i łyżwowej oraz buty z podeszwami NNN Rottefella. Firmy Rossignol i Fischer opracowały własny system wiązań Turnamic (kompatybilny z NNN), który wchodzi do sprzedaży najbliższej zimy. Wszystkie nowe buty Rossignola produkowane na zimę 2017/18 otrzymają podeszwy Turnamic, a narty nowe płyty do montażu wiązań, zastępujące płyty NIS.

W związku z tym prowadzona jest wyprzedaż magazynowych pozostałości w systemie NNN. Sprzęt jest nieużywany, przeleżał w magazynach od kilku lat do roku. Jest w pełni sprawny i objęty normalną gwarancją. Za naszym pośrednictwem zostanie on sprzedany polskim biegaczom po bardzo atrakcyjnych cenach. Rabaty wynoszą od 45% do 75% w stosunku do wartości odpowiedników modeli z bieżącej kolekcji. Przykładowo buty Rossignol X-6 Classic lub Rossignol X-IUM WC Classic LVF można nabyć o 60% taniej. Co więcej, w momencie rozpoczęcia sprzedaży dla większości oferowanych butów dostępna była pełna rozmiarówka - od 36 do 47 EU, a dla modeli wyczynowych nawet rozmiary połówkowe.

Akcja trwa do 8 listopada lub wyczerpania zapasów. Zamówień można dokonywać w naszym partnerskim sklepie biegowkowy.pl, który pośredniczy w przyjmowaniu zamówień, płatności i wysyłkach. Z każdego modelu, czy rozmiaru, mamy do dyspozycji po kilka sztuk. Warto decydować się szybko, gdyż chętnych może być więcej, niż sprzętu. Kto zamówi narty lub buty w czasie trwania akcji i dokona zapłaty za sprzęt, powinien oczekiwać dostawy na przełomie listopada i grudnia.

Przeczytaj więcej o akcji "Czyszczenie magazynów Rossignola" i sprawdź produkty, które zarezerwowaliśmy dla naszych czytelników w magazynach we Francji.

zaktualizowano czwartek, 02 listopada 2017 15:43
Oceń artykuł
(3 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas