Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Praca przy biegówkach we Wrocławiu w sklepie biegowkowy.pl

opublikowano: 07 czerwca 2021 autor: Redakcja
Firma XC4U - właściciel sklepów nartorolkowy.pl i biegowkowy.pl - zatrudni osobę do pracy w sklepie we Wrocławiu przy sprzedaży internetowej i stacjonarnej, na kilka godzin dziennie.

Poszukiwany pracownik będzie miał ciągłą styczność z klientami sklepu z nartami biegowymi we Wrocławiu poszukującymi sprzętu do narciarstwa biegowego oraz letniej alternatywy - nartorolek. Dlatego mile widziana jest osoba, która ma doświadczenia z tymi sportami. Oferujemy dokładne przeszkolenie oraz stopniowe oddelegowywanie zadań, tak aby pracownik mógł dobrze wypełniać swoje obowiązki.

Nasza branża jest sezonowa, np. narty i sprzęt zimowy sprzedają się głównie w miesiącach zimowych. Poza tym okresem sprzedajemy nartorolki i tu też panuje pewna sezonowość. Jest wiele czynników, które wpływa na ilość dziennej pracy. Dlatego idealny kandydat powinien mieć możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy. Średnio należy liczyć się z wymiarem około 4 godzin pracy dziennie.

Chętnie rozpatrzymy kandydatury wszystkich osób, nawet tych które nie wpasowują się w charakterystykę indywidualnego kandydata. Jeśli uważasz, że masz umiejętności, doświadczenia, czy inne predyspozycje, dzięki którym sprawdzisz się w tej pracy, zgłoś się.

Forma zatrudnienia - do uzgodnienia. Ponieważ ilość pracy może być różna w poszczególnych miesiącach, choćby ze względu na sezonowość sprzedaży, łatwiej będzie rozliczać się za godzinę pracy, niż ustalać stałe wynagrodzenie. Oferujemy 25 zł brutto za godzinę.

Zakres obowiązków

Proste prace techniczne przy sprzęcie sportowym

W tym montaż wiązań, błotników, osprzętu w nartorolkach, wiązań na nartach.

Obsługa zamówień internetowych

W tym kompletowanie zamówień, pakowanie ich, rejestracja wysyłek w firmie kurierskiej.
Monitoring dostępności towarów w magazynie.

Obsługa klienta w sklepie internetowym i stacjonarnym

Odpowiadanie na telefoniczne i e-mailowe zapytania klientów, doradztwo i wsparcie sprzedaży internetowej. Doradztwo i sprzedaż w sklepie stacjonarnym, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala kart płatniczych. Przyjmowanie i obsługa reklamacji oraz zwrotów towaru. Dbałość o estetykę ekspozycji i utrzymanie czystości w sklepie oraz przed nim.

Prace magazynowe

Okazjonalne prace w magazynie, w tym pomoc przy inwentaryzacjach towarów, przyjmowanie dostaw towaru, porządkowanie asortymentu.

Wymagania

 • Zdolności manualne, umiejętność wykonywania prostych prac technicznych z wykorzystaniem narzędzi, w tym elektronarzędzi, a przy tym dokładność w wykonywaniu tych prac.
 • Chęć do zgłębiania zagadnień dotyczących sprzętu sportowego związanego z narciarstwem biegowym i nartorolkami.
 • Obsługa komputera, e-maila itp.
 • Umiejętność korzystania z arkusza kalkulacyjnego i programów biurowych.
 • Bezbłędne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie.

Oferujemy

 • Szerokie przeszkolenie i stopniowe delegowanie obowiązków.
 • Elastyczny czas pracy.
 • Wynagrodzenie w wysokości 25 zł brutto za godzinę pracy.
 • Dla chętnych bezpłatne szkolenie z techniki narciarskiej na nartorolkach i nartach biegowych.
 • Możliwość udziału w wielu sportowych, ciekawych projektach realizowanych przez firmę.

Zgłoszenia

Zgłoszenia prosimy wysyłać na email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Rozpatrzymy każdą kandydaturę. W razie pytań można się kontaktować pod numerem telefonu 71 70 70 167.

zaktualizowano poniedziałek, 07 czerwca 2021 13:48
Oceń artykuł
(0 głosów)
Więcej z tej kategorii: « Biegówkowy horoskop na 2020 rok
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

 • na tablicy

 • na forum

 • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas