Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Team nabiegowkach.pl

Duży sukces teamu nabiegowkach.pl w Pucharze Kościeliska

poniedziałek, 18 stycznia 2016 w Team nabiegowkach.pl
W niedzielę 17 stycznia 2016 roku w Kościelisku odbywał się spóźniony Puchar Kościeliska - pierwsze zawody Pucharu Polski Amatorów. Na trasach biegowych w Kirach zawodnicy z teamu nabiegowkach.pl "zgarnęli" niemal wszystko i z pewnością zapadli w pamięci wszystkich obecnych na tej imprezie sportowej

Darek Ślaga i Edek Mucha zwycięzcami Zakopiańskiej Ligii Biegowej

środa, 13 stycznia 2016 w Team nabiegowkach.pl
W styczniu podsumowano punkty uzyskane przez zawodników startujących w 2015 roku, w różnych biegach zaliczanych do Zakopiańskiej Ligii Biegowej. Nasi koledzy z drużyny zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Olszowski z teamu nabiegowkach.pl najszybszym z Polaków w Jiz50 2016

niedziela, 10 stycznia 2016 w Team nabiegowkach.pl
Władysław Olszowski, jeden z czołowych zawodników teamu nabiegowkach.pl, zajął najlepsze miejsce spośród Polaków w biegu amatorów w ramach Izerskiej Pięćdziesiątki. Z braku śniegu, podczas rozgrywanych 10 stycznia 2016 roku zawodów w Bedrichovie, zawodnicy ścigali się na sztucznie usypanej pętli o długości 4 km.

W kraju śniegu nie było, zjazd teamu nabiegowkach.pl odbył się w Tatrach Słowackich

środa, 23 grudnia 2015 w Team nabiegowkach.pl
W weekend przed Świętami Bożego Narodzenia przypadały konsultacje dla sportowców trenujących przy teamie nabiegowkach.pl. Ponieważ w Polsce brakowało możliwości biegania po śniegu, zdecydowano o zorganizowaniu zjazdu w Szczyrbskim Jeziorze na Słowacji. Zarówno uczestnicy konsultacji, jak też trener drużyny, uważają ten zjazd za niezwykle udany i efektywny.

Team nabiegowkach.pl wzorem zawodników z elity przed sezonem trenował na śniegu w Livigno

poniedziałek, 14 grudnia 2015 w Team nabiegowkach.pl
Na przełomie listopada i grudnia 2015 część teamu nabiegowkach.pl trenowała w Livigno, na trasach biegowych we włoskich Alpach. Było bardzo dużo biegania na nartach, trochę zabawy oraz kibicowanie gwiazdom i start w La Sgambeda. To pierwsze w historii powszechnego narciarstwa biegowego zimowe zagraniczne zgrupowanie polskiego teamu amatorskiego.

Listopadowy zjazd teamu nabiegowkach.pl zdominowała piękniejsza część portalowej drużyny

poniedziałek, 09 listopada 2015 w Team nabiegowkach.pl
Trening siłowo techniczny na nartorolkach, rywalizacja sprintem, wycieczka na nartorolkach po czeskiej szosie oraz sprawdzian na Kubalonce i ćwiczenia skocznościowe - listopadowy zjazd części teamu nabiegowkach.pl dał nieźle w kość jego uczestnikom. W pierwszy weekend listopada 2015 roku na konsultacjach w Istebnej przeważała piękniejsza część naszej drużyny.

Romanowicz z teamu nabiegowkach.pl najszybszym seniorem w Grand Prix Podlasia

sobota, 07 listopada 2015 w Team nabiegowkach.pl
W rozegranych w sobotę 7 listopada 2015 roku w Supraślu niedaleko Białegostoku zawodach na nartorolkach - Grand Prix Podlasia - Robert Romanowicz z teamu nabiegowkach.pl uzyskał najlepszy czas wśród seniorów, co zapewniło mu tytuł Mistrza Województwa Podlaskiego.

Dwóch “ultrasów” z teamu nabiegowkach.pl startowało w I Ultramaratonie Nartorolkowym

poniedziałek, 19 października 2015 w Team nabiegowkach.pl
Rafał Koryciński i Jacek Mederski z teamu nabiegowkach.pl po raz kolejny udowodnili, że należą do polskiej czołówki. W biegu na nartorolkach na dystansie 140 km, który odbył się 17 października 2015 roku, pokazali moc i zajęli bardzo dobre miejsca.

Zimowe temperatury i jesienne kolory na październikowym zjeździe teamu nabiegowkach.pl

poniedziałek, 12 października 2015 w Team nabiegowkach.pl
W drugi weekend października w Istebnej odbywały się konsultacje grupy A - sportowców biorących udział w całorocznym szkoleniu narciarskim przy teamie nabiegowkach.pl. W programie zajęć treningi specjalistyczne na nartorolkach i z kijami.

Team nabiegowkach.pl wygrał prawie wszystko w Mistrzostwach w Biegu pod Górę na Nartorolkach - Ski Way Przehyba Uphill

poniedziałek, 05 października 2015 w Team nabiegowkach.pl
Wyniki z kończących sezon zawodów na nartorolkach, które odbyły się w Gaboniu niedaleko Starego Sącza w sobotę 3 października 2015 roku, potwierdzają, że w teamie nabiegowkach.pl startuje polska czołówka amatorów biegów narciarskich. Na cztery możliwe zwycięstwa, aż trzy dla zawodników z naszej drużyny.
Strona 10 z 16

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas