Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Team nabiegowkach.pl

Paweł Kafarski z teamu nabiegowkach.pl Mistrzem Polski na nartorolkach

poniedziałek, 17 sierpnia 2020 w Team nabiegowkach.pl
W sobotę 15 sierpnia 2020 roku na Kaszubach nieopodal wsi Swornegacie odbyły się Mistrzostwa Polski PZN Amatorów w biegach na nartorolkach. Rywalizowano na dystansie 30 km techniką dowolną. Oprócz tego ścigano się też techniką klasyczną i na sprzęcie terenowym. We wszystkich biegach wzięło udział łącznie 13 zawodników teamu nabiegowkach.pl.

Team nabiegowkach.pl - rozluźnione obostrzenia umożliwiły w końcu wspólne treningi

poniedziałek, 18 maja 2020 w Team nabiegowkach.pl
Restrykcje i ograniczenia nakładane na sportowców ze względu na panującą pandemię COVID-19 na szczęście nie miały większego wpływu na treningi biegaczy narciarskich z teamu nabiegowkach.pl. Złagodzenie zakazu ćwiczeń w grupach umożliwiło też zorganizowanie w maju wspólnych zjazdów. Te odbyły się w Istebnej i Stroniu Śląskim. Łącznie wzięło w nich udział kilkunastu zawodników naszej drużyny.

42 starty zawodników teamu nabiegowkach.pl w 44. Biegu Piastów

poniedziałek, 02 marca 2020 w Team nabiegowkach.pl
Podsumowaliśmy wyniki sportowców reprezentujących team nabiegowkach.pl w czterech biegach odbywających się w ramach Biegu Piastów od piątku 28 lutego do niedzieli 1 marca.

Sylwester Tomaszewicz wygrywa JeLyMan 10 km CT. A jak inni zawodnicy teamu punktowali w ten weekend?

niedziela, 23 lutego 2020 w Team nabiegowkach.pl
W czwarty weekend lutego 2020 roku zawodnicy teamu nabiegowkach.pl brali udział w pierwszych biegach Festiwalu Narciarstwa Biegowego Biegu Piastów, a także czeskich zawodach JeLyMan zaliczanych do cyklu Ski Tour. Jak wypadli?

Cztery medale zawodników teamu nabiegowkach.pl w Mistrzostwach Polski PZN amatorów w biegach narciarskich

niedziela, 16 lutego 2020 w Team nabiegowkach.pl
Jeden złoty, jeden srebrny i dwa brązowe medale to bilans miejsc na podium w Mistrzostwach Polski amatorów w biegach narciarskich w 2020 roku zdobytych przez odpowiednio Jana Łacka, Barbarę Byrtus, Grzegorza Legierskiego i Władysława Olszowskiego. Jak wypadli pozostali?

Roman Majka wygrywa czeski bieg 1000 lanových délek na 20 km klasykiem

niedziela, 09 lutego 2020 w Team nabiegowkach.pl
Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl nie dali szans gospodarzom w czeskim biegu odbywającym się w sobotę 8 lutego 2020 roku w ośrodku narciarskim Paprsek w Górach Rychlebskich. Kamil Krzywicki zajął drugie miejsce. Nasz zespół w niedzielnym biegu sztafetowym w ramach tej samej imprezy zajął drugie miejsce. Nasi reprezentanci wzięli też udział w Izerskiej 50.

Starty zawodników teamu nabiegowkach.pl na przełomie stycznia i lutego 2020

poniedziałek, 03 lutego 2020 w Team nabiegowkach.pl
Sportowcy reprezentujący team nabiegowkach.pl w ostatnich dniach stycznia i pierwszych dniach lutego brali udział w biegach narciarskich i biathlonie w Polsce i Czechach. Podsumowaliśmy wyniki.

Podsumowanie startów teamu nabiegowkach.pl w ostatni weekend stycznia

poniedziałek, 27 stycznia 2020 w Team nabiegowkach.pl
Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl startowali licznie w zawodach w Polsce, a także we Włoszech w ostatnią sobotę i niedzielę stycznia. Podsumowaliśmy wyniki naszych biegaczy.

Starty, zwycięstwa i medale zawodników teamu nabiegowkach.pl w pierwszy weekend 2020 roku

poniedziałek, 06 stycznia 2020 w Team nabiegowkach.pl
Aż w czterech biegach - w Czechach i w Polsce - startowali zawodnicy teamu nabiegowkach.pl od 3 do 5 stycznia 2020 roku. Wszędzie odnosili sukcesy i prezentowali dobrą formę sportową, największe jednak sukcesy odnieśli w niedzielnych Pucharze Kościeliska. Szczegóły w tekście.

Doskonałe wyniki polskich zawodników z teamu nabiegowkach.pl w czeskim Memoriále Ondřeja Ondryáša

poniedziałek, 30 grudnia 2019 w Team nabiegowkach.pl
Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl zaprezentowali bardzo wysoką formę w odbywającym się 29 grudnia 2019 roku 20. Memoriale Ondřeja Ondryáša w czeskich Beskidach, gdzie rywalizowano techniką klasyczną na dystansie 10 km.

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas